Skip to content

Jak pobrać i zainstalować najnowszą wersję PowerISO w języku hiszpańskim

23 de luty de 2021

Droga do przechowywać i uruchamiać pliki Technologia komputerowa ewoluowała w czasie, dając nam nowe i lepsze sposoby kodowania informacji wraz z rozwojem technologii. Istnieją bardzo bezpieczne sposoby zapisywania ważnych informacji, z których może korzystać każdy użytkownik, aby jego pliki nie zostały uszkodzone, a dzisiaj porozmawiamy o jednym z nich, który jest plikami ISO.

Pliki te są powszechnie używane przez wiele osób na całym świecie do kompresowania i wysyłania dużych ilości plików, takich jak programy, gry i inne pliki tego typu. Jednym z najpopularniejszych programów do konwersji i odczytu tych plików ISO jest program PowerISO. Dzięki niemu w łatwy sposób przekonwertujesz plik RAR na obraz ISO

W tym artykule pokażemy, jak poprawnie pobrać i zainstalować ten program, aby nie mieć żadnych problemów z procedurą. Zwróć więc szczególną uwagę na przewodnik, który dla Ciebie przygotowaliśmy, a zobaczysz, że w dwóch na trzy możesz liczyć na ten wspaniały program do konwersji i czytaj wszystkie pliki ISO czego chcesz.

Co to są pliki ISO?

Przed przejściem do przewodnika do pobrania muszę zainstalować PowerISO Powiemy ci trochę o tym, czym jest plik ISO. W ten sposób będziesz miał dobrą podstawę i będziesz mógł lepiej zrozumieć wyjaśnienie, które pokażemy ci w następnym artykule.

Obraz ISO to plik komputerowy, w którym przechowywana jest dokładna kopia systemu plików, który może mieć wiele typów. ten typ kopii jest bardzo przydatny, jeśli chcesz wykonać kopię jakiegoś pliku CD lub DVD ponieważ zostanie zapisany dokładnie tak, jakby był dyskiem i dlatego ludzie używają go do zapisywania i udostępniania gier. Możesz nawet nagrać obraz ISO na rozruchowy dysk USB w systemie Windows, Linux lub Mac.

Jednym z najczęściej używanych programów do odczytu tych plików na komputerze PC jest ten, który dzisiaj Wam pokażemy, czyli program PowerISO. Jest to aplikacja komputerowa, która umożliwia tworzenie, otwieranie, montowanie i emulowanie obrazów ISO plików Płyty CD lub DVD W prosty sposób. Ale jeśli chcesz nagrać płytę CD lub DVD, zalecamy najlepsze programy do nagrywania płyt CD, DVD i BluRay w systemie Windows lub Mac.

Jedyną wadą tego programu jest to, że jest płatny, więc jeśli nie masz zasobów, aby go kupić, nie będziesz mógł korzystać z jego wspaniałych narzędzi. Ale jeśli masz na to pieniądze, nie czekaj dłużej i zdobądź ten program tak szybko, jak to możliwe, a zobaczysz, że niczego nie pożałujesz.

Pokażemy Ci poprawną procedurę, którą musisz wykonać, aby zainstalować PowerISO na komputerze, więc postępuj zgodnie z instrukcjami, które pokażemy. Przekonasz się, że nie jest to trudne, o ile będziesz postępować zgodnie z instrukcjami, które Ci pokażemy i nie popełnisz żadnych błędów.

Jak pobrać i zainstalować PowerISO?

Oficjalne logo PowerISO

Procedura, którą musisz wykonać jest bardzo prosta, a my udzielimy Ci wszelkiej możliwej pomocy, abyś nie miał żadnych problemów z instalacją programu.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby rozpocząć proces, jest przejście do pliku oficjalna strona internetowa PowerISO i postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem. Oczywiście zawsze lepiej jest przejść na oficjalną stronę aplikacji i programów, które musimy pobrać.

Poważnie to zalecamy, ponieważ jeśli zapytasz w Internecie i poszukasz innych miejsc, które nie są oficjalne, możesz popełnić poważny błąd, pobierając wirusa, a wiemy dobrze, jakie poważne konsekwencje może to spowodować dla twojego komputera lub laptopa, możesz uszkodzić to.

Krok 1

Gdy jesteś na stronie PowerISO, przejdź do opcji pobierania. Musisz wziąć pod uwagę, że gdy już się tam pojawi, strona zaproponuje pobranie instalatora dla Systemy 32 i 64 bitowe więc wybierz ten, który zajmuje twój system operacyjny. Możesz sprawdzić, który komputer zajmuje twój komputer, przechodząc do przycisku Start, klikając komputer, a następnie przechodząc do opcji właściwości.

Krok 2

Po pomyślnym zakończeniu pobierania przejdź do pliku, aby uruchomić kreatora instalacji; wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami, a będziesz mieć zainstalowany program Mamy nadzieję, że w krótkim czasie ten artykuł był dla Ciebie przydatny.

dołącz do naszego kanału telegram