Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Mapy Google: najlepsza aplikacja do map na Androida bez Internetu?

15 de październik de 2021

Mapy Google Jest to prawdopodobnie obecnie najlepsza aplikacja lub program do map, a przynajmniej najczęściej używana przez użytkowników na całym świecie, a jednak prawdopodobnie niewiele lub nic wiemy o jej historii. Dlatego ideą tego artykułu jest możliwość przejrzenia nieco bardziej ogólnych informacji, które mamy pod ręką na temat tego w pełni przewijalnego systemu obrazów map.

Jak powiedzieliśmy, Mapy Google Składa się z części obrazów map, które przewijają się, gdy o to poprosimy, ale nie tylko na tym się kończy, ale także zawiera zdjęcia satelitarne z całego świata. Nawet jeśli potrzebujemy tych informacji, jest w stanie zaoferować nam szczegółowe informacje o trasach między dwoma punktami w różnych lokalizacjach lub zdjęcia na poziomie ulicy za pośrednictwem Google Street View.

Początki Google Maps, czyli pierwszych informacji o systemie, powróciły w lutym 2008 roku, kiedy Google ogłosiło jego rozwój, który miał go w faza beta przez pół roku, aż do oficjalnego uruchomienia w październiku tego roku. W tym czasie poznaliśmy oprogramowanie mapujące, które, podobnie jak wiele innych aplikacji internetowych Google, wykorzystuje wiele plików JavaScript, aby uczyć użytkowników swojej zawartości.

Działanie Google Maps odbywa się w taki sposób, że skoro mamy możliwość przeniesienia mapy tam, gdzie chcemy, w tym momencie pobierany jest następujący obraz, który uzupełnia poprzedni. Ciekawostką jest to, że w miarę potrzeb mamy możliwość wykonania wszelkiego rodzaju zbliżeń i pomniejszeń, aby pokazać mapę z większą ilością szczegół lub z większej odległości.

Poza tym pod względem technicznym musimy to wiedzieć Współrzędne Google Maps Są one ułożone w systemie WG584, dzięki czemu wyświetlane są zarówno szerokość, jak i długość geograficzna każdego punktu. Następnie, dzięki różnym aktualizacjom Map Google, widzieliśmy również pojawienie się nowych funkcji, takich jak narzędzia wyszukiwania, ruchy na mapach, a także obrazy satelitarne.

Innym zastosowaniem, które Google Maps zyskały z czasem, jest umieszczanie wszelkiego rodzaju zdjęć, niektóre z nich pochodzą z banków zdjęć, które znajdują się w miejscach, w których zostały zrobione. Nawet z uruchomienie Google Earth Ze strony giganta wyszukiwania osiągnięto naprawdę ciekawe uzupełnienie, polegające na dodawaniu informacji do map bez utraty danych Map.

Wreszcie nie można nie wspomnieć, że jeszcze na początku 2014 roku, kiedy wybuchł skandal Edwarda Snowdena dotyczący systemów szpiegowskich prowadzonych przez amerykańskie agencje wywiadowcze NSA i brytyjskie GCHQ, z różnych dokumentów wiadomo było, że te organizmy wykorzystywały Mapy Google dla wyszukiwań użytkowników, przekształcając ich w ofiarę i część ich mechanizmów.

Mapy Google jedna z najlepszych aplikacji mapowych

Obecnie wykorzystanie smartfonów przewyższa wiele nowoczesnych urządzeń pojemnościami, co oznacza, że ​​wiele telefonów komórkowych jest używanych przez użytkowników do dużej liczby funkcji. Jednym z nich jest zwykle lokalizacja i lokalizacja Map Google.

najlepsza aplikacja do map online

Ta usługa pozwala milionom lokalizować i zlokalizuj dowolne miasto i miejsceUmożliwia to mapowanie satelitarne, aby zobaczyć lokalizację wielu tras na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ system pokazuje szeroki wachlarz opcji w zakresie lokalizacji, nawet określając szerokość i długość geograficzną.

Usługa od początku przeszła katalog aktualizacji, który pozwala użytkownikom dotrzeć tam, gdzie trzeba, jedną z najnowocześniejszych aktualizacji jest umiejętność pomiaru odległości. Wraz z tym pozwala ludziom cieszyć się zdjęciami satelitarnymi miejsca, do którego się udają.

Korzystanie z Map Google Jest to coś, z czego ludzie coraz częściej korzystają, co sprawia, że ​​system jest stale unowocześniany, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć dostęp do wielu udogodnień. Korzystanie z systemu dla tras i lokalizacji to dla wielu coś wielkiego. ten Usługi takie jak Mapy Google to coś, co dziś z wielką łatwością prowadzi miliony.