Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Kdenlive w systemie Windows, Mac lub Linux na 32 i 64 bity za darmo

23 de luty de 2021

Pobierz i zainstaluj Kdenlive za darmo W różnych systemach operacyjnych czasami wymaga innych programów, które umożliwiają ten proces. Wszystko to dlatego, że wielu użytkowników nie rozumie procesu bezpośredniej instalacji tego programu do edycji.

Kiedyś pobrać na bezpośredniej stronie internetowej Kdenlive, proces dekompresji nie wymaga kodów dostępu. Może się to różnić w zależności od systemu operacyjnego urządzenia, na którym narzędzie do edycji wideo.

Aby poznać proces w każdym z tych przypadków, po prostu musisz czytaj dalej i dowiedz się, czego potrzebujesz.

Przetwórz, aby bezpłatnie pobrać i zainstalować Kdenlive w różnych systemach operacyjnych

Windows

Musisz wejść na stronę internetową, aby pobrać Kdenlive dla Windows, pobierając kodeki FFmpeg64. Oba zostaną znalezione w skompresowane pliki Zip, najpierw trzeba rozpakować Kdenlive, a potem kodeki.

Następnie kodeki są wprowadzane, kopiując foldery o nazwie _bin_ i _presents_, następnie wklejając je do folderu Kdenlive. Gdy to zrobisz, plik exe znajdujący się w folderze zostanie wykonany, otwierając w ten sposób program.

Zamyka się i ponownie otwiera, więc cała konfiguracja jest wykonywana później pobierz i zainstaluj Kdenlive za darmo. Nie masz ani jednej instalacji dla tego systemu operacyjnego, ale wersja ma być wkrótce dostępna.

Prochowiec

w odróżnieniu System operacyjny Windows, w przypadku komputerów Mac proces jest nieco łatwiejszy. Dzieje się tak dzięki temu, że do jego działania nie są potrzebne żadne programy ani prawidłowa instalacja.

Wchodząc do Witryna internetowa Kdenlive, program można pobrać w postaci skompresowanej, pobierając go natychmiast. Nie jest zbyt ciężki, a po zakończeniu procesu rozpakowywania wystarczy ponownie uruchomić urządzenie Mac.

W ten sposób konfiguracja zostanie zakończona i pobierz i zainstaluj Kdenlive za darmo staje się to jeszcze łatwiejsze niż wcześniej sądzono.

Linux

W takim przypadku procedura jest tak prosta, jak w przypadku urządzeń System operacyjny Mac. Dekompresja jest szybka, nie są potrzebne żadne dodatkowe programy, co ułatwia jej użycie.

Czasami nie jest konieczne ponowne uruchomienie urządzenia lub komputera, na którym pobieranie programu. Po prostu zamykając go i otwierając ponownie, możesz zacząć korzystać z narzędzi, które oferuje Linux.

Zalety bezpłatnego pobierania i instalowania Kdenlive

Wschód program do edycji umożliwia, aby zarządzana zawartość miała różne cechy po zakończeniu. Narzędzia, za pomocą których tworzone są filmy, umożliwiają proces nagrywanie ekranu i kamera internetowa.

W ten sposób treść staje się mniej monotonna, przyciągając całą uwagę widza wideo, jeśli zostanie podjęta decyzja udostępniać publicznie. Można umieszczać niezliczone ścieżki audio i wideo i bez problemu je przycinać, przyspieszać, przesuwać lub ciąć.

Po zakończeniu edycji możesz uzyskać wynik w formatach MPEG2 lub AVCHD, wybierając ten, który wolisz. Kiedy to się skończy pobierz i zainstaluj Kdenlive za darmo, polecenia są włączone, aby ułatwić korzystanie z jego narzędzi.

Aby dowiedzieć się, co to jest, możesz uzyskać dostęp do Konfiguracja systemu, zrozumienie lokalizacji i niezbędnych kombinacji. Ta alternatywa jest dostępna dla 3 wymienionych systemów operacyjnych, od 32 do 64 bitów.

bity

Bez względu na to, jak długie będą edytowane elementy, z pewnością będzie on znacznie bardziej rozbudowany i kompletny niż edytor online. Kdenlive pozwala na jego rozwinięcie brak problemów z wydajnością. Jakość filmów może być wybrany przez redaktora, mając możliwość wybrania z góry określonego jednego lub jednego na film.

Jeśli używane są inne systemy operacyjne, pobierz i zainstaluj Kdenlive za darmo może być bardziej skomplikowane. Aby się dowiedzieć, zaleca się przejście bezpośrednio na oficjalną platformę.

dołącz do naszego kanału telegram