Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Google Lens na dowolnym telefonie z systemem Android?

28 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy jak pobrać i zainstalować Google Lens na dowolnym telefonie komórkowym z systemem Android w niezwykle prosty sposób. Ponadto zobaczymy szczegółowo, do czego służy ta interesująca aplikacja Google.

Zasadniczo Obiektyw Google służy do rozpoznawania wszelkiego rodzaju obiektów, które znajdują się przed Tobą. Wystarczy otworzyć aplikację i wskazać ją. W ten sposób będziesz mógł wykonywać różne czynności z nim związane.

W zależności od tego, na co jesteś skierowany, zaoferuje Ci szereg opcji do wyboru. To nie to samo, co wskazujesz na samolot z jedzeniem, jak na psa. Obiektyw wie, jak to odróżnić, a działanie aplikacji jest różne w zależności od sytuacji i tego, na co wskażesz.

Aplikacja doskonale integruje się z systemem Android i aby oferować różne wyniki, korzysta z innych aplikacji firmowych, takich jak wyszukiwarka, Asystent, Zdjęcia itp. W ten sposób będziesz mieć dostęp do wszystkich informacji w Internecie i swoich aplikacji, aby znaleźć określone wyniki zgodnie z tym, do czego dążysz.

Wtedy zobaczymy jak pobrać i zainstalować Google Lens, ale mamy też zamiar zrobić krótki, ale szczegółowy przegląd wszystkich funkcji, które ma aplikacja. Po tym zdasz sobie sprawę, jak przydatne może być w wielu sytuacjach naszego codziennego życia.

Jak zainstalować Google Lends na Androida

Instalacja Google Lends jest niezwykle łatwa, ponieważ procedura jest taka sama, jak w przypadku każdej innej aplikacji na Androida. Gdy już znajdziesz się w Sklepie Play, wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać aplikację. Podczas otwierania będziesz musiał nacisnąć przycisk „zainstalować”I zaakceptuj wymagane uprawnienia.

Następnie rozpocznie się automatyczne pobieranie i zostanie zainstalowane w ten sam sposób. To, co oferuje pożyczki, jest również dostępne w Asystencie Google i Zdjęciach Google.

ekran telefonu komórkowego włączony

Do czego służy Obiektyw Google?

Aplikacja ewoluowała z biegiem czasu i dodano wiele opcji. Zamierzamy przeanalizować każdą z jego cech w możliwie najbardziej szczegółowy sposób.

  • Czytnik QR. Możemy szybko i łatwo odczytać każdy rodzaj kodu QR.
  • Przetłumacz tekst. Skieruj aparat na tekst, który chcesz przetłumaczyć, a od razu będziesz mieć wszystko w swoim języku.
  • Skopiuj cały tekst. Po skierowaniu aparatu możesz skopiować cały tekst. Idealny, gdy potrzebujesz tekstu znajdującego się na obrazku i nie chcesz go pisać.
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza. Po prostu wskaż jeden i możesz go dodać.
  • Szukaj słów. Podczas analizy tekstu możesz kliknąć dowolne ze słów, które się w nim pojawią, i będziesz mógł go wyszukać w Google.
  • Wyszukiwarka produktów. Czy jakiś produkt zwrócił Twoją uwagę? Czy chcesz to kupić? Wskaż, a będziesz mógł uzyskać dostęp do pobliskich sklepów, aby móc kupić to samo.
  • Zadzwoń. Wskaż żądany numer, aby zadzwonić.
  • Różne informacje. Wskazując na książkę, kwiaty, zwierzęta, jedzenie, budynki itp. Obiektyw Google dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji na jego temat.
  • Informacje o restauracji. Wskaż restaurację, przechwyć, a uzyskasz wszystkie potrzebne informacje na jej temat. Nawet recenzje o tym miejscu.
  • Przeanalizuj obciążenie restauracji. Kontynuując poprzedni punkt, możesz przeanalizować obciążenie restauracji w przypadku, gdy nie wiesz, czym jest dana potrawa, jej składniki itp.

Jak widać, pod względem funkcji mamy wiele i na różne sytuacje. Aplikacja jest stale rozwijana. Nie byłoby więc niczym niezwykłym, gdyby w przyszłości zrobiono wiele innych bardzo interesujących, a przede wszystkim pożytecznych rzeczy.

dołącz do naszego kanału telegram