Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Facebook Live na telefony z Androidem, iPhone’a i PC za darmo?

5 de październik de 2021

Facebook to jedna z głównych sieci społecznościowych na świecie, sieć społecznościowa opracowana specjalnie dla wszystkich użytkownicy, którzy lubią pozostawać w kontakcie z innymi, a także najpopularniejszymi na świecie, z ponad 2000 milionami unikalnych aktywnych użytkowników miesięcznie.

Poza szczegółami, prawda jest taka, że ​​twórcy Facebooka cały czas dbają o to, by oferować wszystkim użytkownikom, odnowione funkcje, które Cię odmienią w coraz bardziej kompletnej aplikacji, wśród której możemy wymienić Facebook Lite.

W tej chwili, kiedy w ogóle Użytkownik Facebooka zamierza przeprowadzić transmisję na żywo Aby dotrzeć do wszystkich znajomych w sieciach społecznościowych, wystarczy pracować ramię w ramię z narzędziem Facebook Live, które jest niezwykle łatwe do powiedzenia prawdy, gdy już ją poznamy.

Musisz wziąć pod uwagę w tym aspekcie, że w tym artykule nauczymy Cię, jak korzystać z Facebook Live w bardzo szybki i prosty sposób, i dzięki temu możesz nadawać z dowolnego miejsca, kiedykolwiek chcesz.

Aby poznać więcej szczegółów na temat Facebook Live, musimy podkreślić, że ta funkcja została ogłoszona po raz pierwszy w 2015 roku, chociaż na początku tylko wielkie gwiazdy ze swoim certyfikowanym profilem w sieci społecznościowej mieć do niego dostęp.

Na szczęście z czasem pojawił się również Facebook Live wszystkim innym użytkownikom z aktywnym profilem lub stroną. Jeśli chcesz zainstalować Facebook Live na swoim Androidzie lub iPhonie, w tym artykule znajdziesz wszystkie szczegóły, które musisz o tym wiedzieć.

Pobierz Facebook Live na Androida lub iPhone’a

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć, jest to, że pomimo tego, że wiele zapytań użytkowników dotyczyło tego tematu, w efekcie nie trzeba w ogóle niczego pobierać, a po prostu zacząć korzystać z nowych funkcji, w tym przypadku oczywiście Facebook Live.

Cóż, jeśli masz urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, znajdziesz to krok po kroku bezpośrednio z Go Live, Continue. Zamiast, jeśli masz iPhone’a, powinieneś zajrzeć pod pole tekstowe, w Wideo na żywo, a następnie w Kontynuuj.

Po otwarciu funkcji wideo następujące będzie nadać temu tytuł, którym może być na przykład „czytanie artykułu o MiraHacerlo”.

Następnie musisz ustawić poziom prywatności, aby wszyscy mogli to zobaczyć, tylko Twoi znajomi itp. Wszystko zależy od liczby osób, które chcesz. Po rozpoczęciu transmisji alert zostanie wysłany do wszystkich twoich znajomych na Facebooku, co wskaże im, że w tym momencie nadajesz.

I oczywiście, ekran pokaże, co oglądają widzowie, chociaż możemy obracać się między dwiema kamerami urządzenia.

Cóż, wtedy zauważysz pewne osobliwości tej funkcji. W dolnej połowie ekranu pojawią się powiadomienia o komentarzach i nowych widzach, czyli wszystkich szczegóły związane z filmem.

Ponadto, normalnie będziesz miał również możliwość dodawania do wideo wszelkiego rodzaju efektów filtrów, oprócz przełączania między kamerami, jak wcześniej komentowaliśmy, wstawiaj wszelkiego rodzaju komentarze w polach tekstowych z dołu, i wiele innych dodatkowych opcji.

Następnie istnieją pewne różnice między przesyłaniem strumieniowym z urządzenia mobilnego z systemem Android a robieniem tego z iPhone’a, ponieważ w przypadku drugiego z nich zobaczysz dodatkowe opcje, takie jak umieć rysować na ekranie, aby zilustrować lub wyróżnić obiekt dla widzów łatwo i prosto.

W tej chwili niektóre aplikacje lub funkcje Facebook Live na iOS nie są dostępne na Androidzie. Poza tym z dowolnego z tych terminali bez problemu będziesz mógł transmitować na żywo przez Facebooka.

Jak już wspomnieliśmy, najnowsze wiadomości, które Facebook zintegrował ze swoją siecią społecznościową były bardzo imponujące, a wszystko to wyłącznie w celu rozwoju i utrzymania pozycji numer jeden na tym rynku.

Pobierając Facebook Live na Androida, będziesz miał okazję cieszyć się obiecującą nową usługą przesyłanie strumieniowe wideo opracowane przez tę firmę.

To duży krok dla firmy z Facebooka, cóż, integruje się z konkurencją wraz z innymi usługami tego bardzo ważnego typu, jak gigantyczny YouTube, gdzie można je przesyłać strumieniowo.

Usługa ta została bardzo dobrze przyjęta przez użytkowników, przez co zdecydowana większość była zdziwiona, nawet wielu z nich, którzy przestali korzystać ze swojego konta w Internecie. Facebook postanowili to powtórzyć.

Dzieje się tak nie tylko z powodu nowego Facebook Live, ale także z powodu innych nowych funkcji, które firma dodała, a wszystko po to, aby oferować lepsze wrażenia podczas korzystania z Facebooka.

Jak korzystać z Facebooka na żywo?

Nie jest to bardzo trudne, jak wspomnieliśmy powyżej, po prostu trzeba aktywuj funkcję Facebook na żywo i możesz rozpocząć nagrywanie z tej samej aplikacji na Facebooku, w tym samym czasie wideo pojawi się na Twojej ścianie, aby wszyscy Twoi znajomi mogli je zobaczyć podczas nagrywania.

Jeśli chcesz go nadawać, wystarczy poszukać opcji: udostępniaj treści i wybieraj treści bezpośrednie (ikona fal wokół osoby).

Po kliknięciu tej opcji możesz przypisz tytuł, wybierz poziom prywatności i naciśnij opcję retransmisji. Proste, prawda?

facebook na żywo dla wszystkich platform

Jak pobrać i używać Facebook Live na Androida?

Facebook Live nie jest aplikacją do pobrania, w rzeczywistości jest to tylko funkcja zawarta w najnowszej aktualizacji Facebooka. Więc tylko musisz zaktualizować aplikację na swoim urządzeniu z Androidem.

Kroki, aby zaktualizować Facebook Live na Androida:

Jeśli nie wiesz, jak zaktualizować Facebooka, tutaj powiem Ci, jak to zrobić szybko i łatwo:

  1. Przede wszystkim musisz otworzyć aplikację Sklep Google Play, który można znaleźć w katalogu aplikacje na urządzeniu z Androidem.
  2. Teraz musisz wpisać w pasek wyszukiwania „Facebook” i kliknąć szukaj.
  3. Prawdopodobnie znajdziesz kilka dostępnych aplikacji, musisz wybrać oficjalną aplikację. Aby wiedzieć, który to jest, po prostu upewnij się, że jest to programista Facebook.
  4. Teraz musisz kliknąć przycisk Instaluj lub Aktualizuj w zależności od tego, czego potrzebujesz, kiedy to zrobisz, natychmiast pojawi się nowe okno z potrzebnymi informacjami aby uzyskać dostęp do aplikacji.
  5. Pobieranie musiało się rozpocząć po wykonaniu tej czynności, więc będziesz musiał poczekać, aż zakończy się i automatycznie zainstaluje.
  6. Po zakończeniu instalacji będziesz mógł otworzyć Facebooka. Następnie musisz zalogować się do aplikacji tej sieci społecznościowej, a tym samym ciesz się nowymi funkcjami dostępne za pomocą przycisku Lubię to.

pobierz i zainstaluj facebook na żywo

To proste jest pobierz Facebook Live na AndroidaNa co teraz czekasz? Przygotuj się na najlepsze przesyłanie strumieniowe i tylko w swojej ulubionej sieci społecznościowej.

Czy udało Ci się zainstalować Facebook Live na swoim smartfonie i rozpocząć transmisję na żywo dzięki temu artykułowi?