Skip to content

Jak pobrać i zainstalować ES File Explorer Pro APK na Androida lub PC za darmo?

4 de lipiec de 2021

W niektórych przypadkach możesz chcieć lub potrzebować znaleźć jakiś plik na swoim urządzeniu mobilnym. Jak to zrobić? Oczywiście z eksploratorem plików. W systemie Windows jest to bardzo proste, ale kiedy wypróbuj androida konieczna jest oczywiście aplikacja. W końcu z aplikacjami możemy zrobić wszystko.

Najlepszym narzędziem do zbadania i zbadania wszystkiego, co znajduje się na naszym urządzeniu, jest niewątpliwie File Explorer Pro, z tego powodu, jeśli chcesz pobrać ES File Explorer Pro APK, jesteś we właściwym miejscu, czytaj dalej.

Jak pobrać plik APK ES File Explorer Pro?

Aplikacja służy do zarządzania plikami i aplikacjami, a także ma kilka dodatkowych funkcji, które z pewnością Cię oczarują. Nie wspominając o tym, że masz uprawnienia roota, ponieważ będziesz mógł zrobić kilka ciekawych rzeczy.

Oprócz tego, że możesz oczywiście przeglądać wszystkie pliki znajdujące się na twoim urządzeniu, jak powiedziałem w przypadku mieć dostęp do roota będziesz mieć dużą swobodę poruszania się po korzeniach swojego telefonu bez żadnych ograniczeń.

Pobierz ES FILE Explorer Pro APK za darmo

Poza tym, jeśli pobierasz pliki w formacie RAR lub ZIP, możesz je rozpakować bez żadnych problemów. Możesz nawet uzyskać dostęp do treści, które masz z komputera, chociaż do tego musisz trochę skonfigurować aplikację, nic skomplikowanego.

Dlatego pobieranie to File Explorer Pro APK jest jedną z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć, aby zapytać o pliki na urządzeniu mobilnym. Zarządzaj nimi efektywnie i jak powiedziałem, mają kilka zalet w przypadku bycia użytkownikiem root.

Pamiętaj, że ideałem w takich przypadkach jest to, że ktokolwiek idzie do pobieranie to File Explorer Pro APK masz zaawansowaną wiedzę na temat korzystania z aplikacji i nie wspominając o tym, że jesteś rootem, jeśli Twój telefon nie jest zrootowany, możesz to zrobić bardzo łatwo, tym bardziej, że możesz w końcu usunąć pliki, które są niezbędne do działania aplikacji urządzenie. Więc dużo ostrożności.

Zainstaluj pakiet APK ES File Explorer Pro

Aby pobrać aplikację wystarczy kliknąć ten link, jak zobaczysz, aplikacja jest darmowa i umożliwia wykonywanie dużej liczby zadań związanych z zarządzaniem w bardzo prosty sposób za pomocą interfejsu, który działa wspaniale i jest zbyt łatwy do zrozumienia w kategoriach ogólnych.

Oprócz być w stanie przeglądać swoje pliki kształtu Remote jako jedna z opcji, które wyróżniają się w aplikacji, spośród wszystkich dostępnych, możesz również zobaczyć różne formaty plików. Ponadto obsługuje aplikacje innych firm, dzięki czemu można w ten sposób bez problemu łączyć aplikacje i rozpocząć pracę z plikami zapisanymi na telefonie komórkowym.

Jak działa program ES File Explorer Pro APK na Androidzie lub PC?

Bez wątpienia będąc w stanie przejrzeć pliki na PC Jest to łatwe, ponieważ Windows pozwala na łatwe wyszukiwanie i przeglądanie plików, jednak w Androidzie potrzebujesz czegoś, co pozwala na wyszukiwanie plików. Jest to łatwe dzięki aplikacji ES File Explorer Pro, która jest jedną z najbardziej polecanych.

Ta aplikacja to wysokiej jakości menedżer plików, który umożliwia przeglądanie wszystkiego, od plików audio po skompresowane pliki w formacie RAR do folderów, obrazów i nie tylko. Ta aplikacja jest znana z wyświetlania wszystkich folderów w systemie.

To sprawia, że ​​jest to aplikacja, która do prawidłowego użytkowania wymaga wiedzy, ale posiada wiele udogodnień, między innymi możliwość udostępniania plików innej osobie w ich sieciach. Od WhatsApp po Instagram i z wygodą udostępniania plików między urządzeniami mobilnymi przez LAN.

zainstaluj apk eksploratora plików es

Z kolei menedżer plików umożliwia odtwarzanie dźwięku i dekompresję skompresowanych plików, wszystko to pozwala Eksplorator plików ES Pro, który może pracować tak szybko, jak Windows. Jego funkcje nie różnią się tak bardzo od tego samego eksploratora plików, co znacznie ułatwia korzystanie z funkcji.

Posługiwać się ES File Explorer Pro ES Jest to dobra opcja dla tych, którzy chcą pełnego dostępu do swoich plików i bez ograniczeń, wersja pro ma również tę zaletę, że oferuje lepszą wydajność przy mniejszej ilości miejsca. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości menedżera plików, to bez wątpienia.