Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Androida 5.0 Lollipop

7 de maj de 2023

Nie możemy zaprzeczyć, że spośród wszystkich wersji, które zostały wydane na Androida, jedna z najlepszych jest lizak. Mówię, że jest jednym z najlepszych, ponieważ oznaczał wielką zmianę, imponujący lifting tego, czym jest ten system operacyjny, który bez wątpienia przyjęliśmy z otwartymi ramionami, ponieważ był niezwykle potrzebny.

Oprócz tego jest wielu ludzi, którzy mają pianka na swoich telefonach komórkowych, ale którzy wolą przejść na starszą wersję lizak ponieważ ma praktycznie to samo, co wersja 6.0, ale ma tę wielką zaletę, że jest znacznie lżejsza, co czyni ją znacznie lepszą dla urządzeń niskiego/średniego zasięgu, które zazwyczaj mają mało miejsca do przechowywania.

Pobierz Lollipop ROM na telefon z Androidem

Na wypadek, gdybyś go miał Wersja Androida niższa niż Lollipopmusisz najpierw spróbować pobrać aktualizację przez OTA, odbywa się to w Ustawieniach> Informacje o urządzeniu, a następnie w Aktualizuj oprogramowanie, w ten sposób możesz sprawdzić, czy masz dostępną aktualizację i czy jest taka, którą powinieneś zaktualizować w tej chwili pamiętaj również, że musisz mieć minimalną baterię, aby móc wykonać tę procedurę, polecam ci nie rób tego, jeśli nie masz 60% lub więcej baterii.

Jeśli nie ma aktualizacji dla Androida lub nie ma oficjalnej pamięci ROM dla twojego urządzenia, możesz wypróbować niestandardową pamięć ROM. Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej znane telefony mają co najmniej kilka opcji w tym zakresie, a wiele ROM ma różne wersje, powinieneś oczywiście szukać za to, na czym się opiera Androida 5.0 Lollipop aby móc mieć wspomnianą wersję na telefonie z Androidem.

Jak zainstalować Lollipop na telefonie z Androidem

Aby móc to zrobić, konieczne jest zrootowanie urządzenia i podstawowa wiedza na ten temat, nie jest to wcale skomplikowane i zapewniam, że poświęcisz trochę czasu na czytanie o tym, co to jest rootowanie, niestandardowe romyitp. Możesz teraz być gotowy do przeprowadzenia tego procesu bez żadnego problemu, to po prostu kwestia zmarnowania kilku minut na czytanie, aby uniknąć problemów podczas robienia rzeczy.

Ważne jest, aby notatki z każdego niestandardowy ROM dobrze wiedzieć, co jest instalowane, a przede wszystkim dobrze wiedzieć, jak to zainstalować, że niektóre mają różne sposoby instalacji niż inne, więc musisz zachować szczególną ostrożność.

dołącz do naszego kanału telegram