Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Adobe Flash Player na urządzenia mobilne z systemem Android

2 de wrzesień de 2023

Instalacja Adobe Flash Playera na urządzeniach z Androidem nie jest tak skomplikowana, jak się wydaje. Chociaż go pobieram Nie dokonuje się tego poprzez Sklep Play, Proces ten można przeprowadzić poprzez przeglądarkę, z której korzystasz na Twoim urządzeniu mobilnym.

Za pomocą Adobe Flash Player będziesz mógł otwierać i odtwarzać pliki i treści multimedialne, kiedy tylko chcesz. Więc jeśli chcesz dowiedz się trochę więcej na ten temat, Zapraszamy do zapoznania się z wyjaśnieniem zawartym w poniższych wierszach.

Co to jest Adobe Flash Player?

Adobe Flash Player to aplikacja niezbędna w określone urządzenia do pewnych rzeczy. Należy wziąć pod uwagę, że wersje Flash Playera nie są wydawane dla nowych wersji Androida.Począwszy od wersji 4.0.x Flash Player został usunięty ze Sklepu Play i wersje nie są wydawane dla nowych systemów operacyjnych opartych na Androidzie.

Do czego służy ten program?

Zasadniczo do odtwarzania plików, które Są w formacie SWF, lpliki SWF. Są to zazwyczaj pliki animacji — krótkie animacje lub strony internetowe w całości lub częściowo animowane. Problem w tym, że na urządzeniach mobilnych czasami dziwimy się, że właśnie z tego powodu nie możemy cieszyć się niektórymi treściami, ponieważ musimy zainstalować Adobe Flash Player.

Czy bardzo trudno jest to pobrać?

To nie dla nic skomplikowanego, aby pobrać Adobe Flash Player, Musimy to zrobić z ich oficjalnej strony internetowej. Oczywiście zalecamy zrobienie tego, gdy masz stabilne połączenie Wi-Fi. Flash Player dla Androida również nie jest bardzo ciężkim plikiem, ponieważ waży tylko 4,71 MB.

Czy Flash Player i HTML5 to to samo?

w Obecnie Flash Player nie działa, kości nie ma aktualizacji firmy Adobe. HTML5 zaczął się dynamicznie rozwijać od czasu jego premiery, a główne przeglądarki i strony internetowe na świecie przyjęły tę znacznie bezpieczniejszą technologię.

Problem polega na tym, że wciąż istnieje wiele stron internetowych, które w dalszym ciągu oferują inną zawartość we Flashu, dlatego konieczne staje się zainstalowanie programu Adobe Flash Player na urządzeniu z Androidem. On uzupełnienie staje się niezbędne aby móc przy wielu okazjach cieszyć się różnymi animacjami, ogólnie filmami, a nawet grami, między innymi.

APK dla Adobe Flash Playera?

Aby mieć to na swoim telefonie komórkowym, co zamierzasz zrobić do pobrania jest plik APK Flash Playera, Dlatego musisz mieć włączone nieznane źródła. Znajdziesz je w ustawieniach > bezpieczeństwo. Ponieważ nie jest to coś, co pobieramy ze Sklepu Play, ważne jest, aby mieć włączoną tę opcję.

Jak zainstalować Flash Playera?

  • Najpierw oczywiście musisz pobrać plik w formacie APK, pamiętaj, że nie jest on już dostępny, więc będziesz musiał to zrobić za pomocą linku na oficjalnej stronie Adobe.
  • Teraz będziesz musiał przenieść ten plik APK na swoje urządzenie mobilne.
  • Następnie upewnij się, że opcja „nieznane źródła” jest aktywowana, aby móc zainstalować pakiet APK, znajduje się to w opcjach (ustawieniach), a następnie zabezpieczenia i powinno tam być.
  • Teraz musisz wyszukać plik APK za pomocą zainstalowanego eksploratora plików, aby go otworzyć i uruchomić.
  • Teraz wszystko będzie w porządku i będziesz mógł cieszyć się wszystkimi zaletami, jakie daje Ci Flash.

Odznaka chłopca z Androidem

Jakie szczegóły powinienem wziąć pod uwagę?

Biorąc pod uwagę, że tak Ważne jest, jakiej przeglądarki używasz może oczywiście obsługiwać tę technologię, jeśli nie, nie ma sensu instalować Flash Playera na swoim urządzeniu mobilnym.

Na przykład Google Chrome, popularna przeglądarka z wyszukiwarką, nie jest kompatybilna z Adobe Flash Playerem. Istnieją jednak inne, takie jak słynna Opera czy Firefox. Podobnie Opera Mini nie obsługuje żadnego z nich Flash, więc powinieneś używać jego zwykłej wersji.

Zdasz sobie z tego sprawę jeśli nie zaktualizowano więcej dla nowych wersji Androida. Prawda jest taka, że ​​technologia ta jest nadal wykorzystywana w niektórych aplikacjach, jednak w większości lub tych najpopularniejszych jest ona zastępowana przez nowe i bezpieczniejsze niż kiedyś Flash. Dlatego stopniowo przeglądarki takie jak Chrome nie potrzebują już Flasha, dlatego jest on tracony i nie widzimy nowych wersji.

dołącz do naszego kanału telegram