Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Adobe Flash Player na iPhonie i innych urządzeniach Apple?

19 de wrzesień de 2022

Oczywiście wiemy, że terminale iPhone’a są niezwykle znane. Ale poza tym nie możemy nie wziąć pod uwagę, że wiele razy użytkownicy tracą najlepsze możliwe wrażenia na tych urządzeniach. W takim przypadku chcemy nauczyć Cię, jak pobrać i zainstalować Adobe Flash Player na iPhonie, z samouczka, w którym będziesz mógł zobaczyć wszystkie strony internetowe korzystające z tej aplikacji w niezwykle łatwy i prosty sposób. Więc nie będziesz już miał z tym problemów.

Jak oglądać pobieranie Flash Playera na iPhone’a?

Cóż, pierwszą rzeczą do powiedzenia na ten temat jest to, że samo pobranie Flash Playera w przeglądarce iPhone’a jest niemożliwe. Dobrze ta aplikacja lub program jest po prostu niedostępny wewnątrz sklepu z terminalami Apple.

Jednak, jak wiemy, często zdarza się, że niezależni deweloperzy oferować niemożliwe rozwiązania w innych przypadkach, i tak znajdujemy przeglądarkę internetową Puffin. Jest to spektakularna przeglądarka, która została specjalnie zaprojektowana, aby wszyscy użytkownicy iPhone’a mieli dostęp do tego typu treści bez zbyt wielu niedogodności.

Mam na myśli, jak Nie ma oficjalnego programu Adobe Flash Player dla iPhone’a, musimy zadowolić się pobraniem, zainstalowaniem i uruchomieniem przeglądarki, która została specjalnie zaprojektowana, aby móc bezproblemowo pracować z tymi witrynami. Domyślnie musimy zaktualizować oryginalną przeglądarkę, którą jest Safari.

Wśród korzyści, do których będziesz mieć dostęp podczas korzystania z niej, możemy wymienić niektóre, takie jak na przykład wyszukiwanie filmów i seriali online, które wymagają tej aplikacji, oprócz słynne gry Błysk. Nie tracąc z oczu wszelkiego rodzaju krótkich animacji, a nawet istnieją strony internetowe, które są całkowicie opracowane przy użyciu tej technologii Adobe.

Przeglądarka internetowa Puffin najlepsza alternatywa

Jak wyjaśniają jej twórcy, Puffin Web Browser nie jest niczym więcej, ani mniej niż „przeglądarką, która pomaga nam szybciej wyszukiwać, a jednocześnie oszczędzać dane na naszych stawkach mobilnych”, ponieważ kompresuje absolutnie wszystko, co widzimy. W rzeczywistości jedna z różnic między tą przeglądarką a wieloma innymi, które znamy z innych miejsc, ma bezpośredni związek z tym, że w trybie skompresowanym.

Dzięki temu szybciej uzyskujemy dostęp do tych informacji, ponieważ są one precyzyjnie skompresowane, a jednocześnie system ma dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, z której nie możemy nie skorzystaći co ma wspólnego z jego szyfrowaniem.

W momencie podsumowania mocnych stron Puffin Web Browser, najlepszego systemu do przeglądania Flash Playera na iOS, musimy wspomnieć o kilku takich jak ponadprzeciętna prędkość ładowaniaobsługa najnowszych wersji Adobe Flash dla Apple, okna nawigacyjne z w pełni rozwiniętą sekcją wizualną, tryb kinowy dla treści multimedialnych, jakość dostosowana do mocy naszego smartfona.

pobierz i zainstaluj flash player

Aplikacje do korzystania z Adobe Flash Player na iPhonie

płonące Niebo

Przeglądarka internetowa Skyfire to mobilna przeglądarka dla naszych urządzeń Apple, czy to iPhone czy iPad kompatybilny z Adobe Flash. Główną funkcją przeglądarka może wyświetlać elementy Flash i sekwencje wideo. Skyfire, podobnie jak Opera Mini, może przetwarzać strony internetowe na serwerze proxy, aby przyspieszyć czas ładowania.

Strona serwerowa przeglądarki wykorzystuje silnik Gecko, który umożliwia Skyfire dopasuj funkcjonalność przeglądarki na komputerze w pewnym stopniu: technologie Adobe Flash, Microsoft Silverlight i QuickTime są wykorzystywane bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek.

Dlatego jest to jedna z pierwszych alternatyw przy wyborze przeglądarki internetowej dla urządzeń Apple, która obsługuje Adobe Flash.

Delfin

Przeglądarka Dolphin HD to kolejna alternatywa kompatybilna z Flash Player. Ma kilka unikalnych funkcji w swoim interfejsie, karty i pasek adresu są wyświetlane u góry. Menu można wyświetlić naciśnięcie przycisku MENU na samym urządzeniu, a w menu są większe przyciski, trudno je pomylić. Wydajność przeglądarki nie jest bardzo wysoka. Nawigacja jest prawie taka sama jak nawigacja na komputerze.

dołącz do naszego kanału telegram