Skip to content

Jak pobrać i grać w Call of Duty Mobile na moim komputerze Czy to możliwe?

8 de Maj de 2021

W momencie dokonywania niewielkiego przeglądu gier wideo w stylu strzelanek i wojennych, znajdujemy niezwykle znane i rozpoznawane tytuły, takie jak Battlefield, Medal of Honor, Far Cry i inne świetne przykłady. Ale z drugiej strony należy zauważyć, że żaden z nich nie osiągnął takiej samej popularności i znaczenia na rynku jak Call of duty.

Call of Duty to bez wątpienia jedna z wieloplatformowych sag gier wideo ze stylem i motywem wojennym największy w świecie graczy. Ta ważna seria tytułów po raz pierwszy pojawiła się na rynku z „Call of Duty 1” pod koniec 2013 roku. Jej sukces po premierze był taki, że z gry wyłącznie na komputery PC z systemem operacyjnym Windows została później dostosowana w następnym roku. do innych terminali i konsol.

Z biegiem czasu ta gra wideo rok po roku wydała szereg niezwykle interesujących tytułów i zabawny skupiał się prawie wyłącznie na różnych wojnach, takich jak pierwsza i druga wojna światowa, zimna wojna, wojna wietnamska i inne wydarzenia historyczne. Z drugiej strony, jego najnowsze sagi koncentrują się bardziej na fikcyjnych i futurystycznych wydarzeniach.

Call of Duty udało się rozszerzyć na zdecydowaną większość systemy operacyjne, konsole i terminale tworzenie gier specjalnie dostosowanych do każdego z nich. W ostatnich latach na rynku pojawiły się różne tytuły na różne platformy, ale jeden z nich miał ogromny pozytywny wpływ na użytkowników urządzeń mobilnych.

Nie mówimy o niczym więcej i nie mniej niż Call of Duty Mobile. Następnie powiemy więcej o tej interesującej grze i jak możemy ją pobrać na nasz komputer. Bez zbędnych ceregieli, śledź nas i poznaj wszystkie dane, informacje i szczegóły związane z tą innowacyjną strzelanką dla systemów operacyjnych Android i iOS.

Co to jest Call of Duty Mobile?

Jest to gra w stylu Shooter wydana pod koniec 2019 roku, skupiona na platformach Android i iOS. Call of Duty Mobile został uznany za jednego z najlepsze gry z App Store i Play Store w ciągu tego roku zdobywając kilka ważnych nagród w tej dziedzinie.

Znajdziemy tutaj różne, zupełnie ciekawe tryby rozgrywki. Wśród najwybitniejszych możemy nazwać Battle Royale, który opiera się na grze typu każdy na każdego lub zespołach przeciwko drużynom na wyspie z otwartym światem. Możemy również zobaczyć inne opcje, takie jak 1 na 1, Multiplayer, Capture the flag, pojedynek na śmierć i inne.

Jak mogę pobrać i grać w Call of Duty Mobile na moim komputerze?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Call of Duty mobile to gra stworzona na platformy Android i iOS. Dlatego nie ma oficjalnej wersji na komputery. Zawsze jednak możemy liczyć na narzędzie, które może nam pomóc z tą drobną niedogodnością. Mówimy o emulatorach.

Poprzez emulator Androida możemy grać w dowolne gry na urządzenia mobilne w zaciszu naszego komputera. Istnieje długa lista emulatorów spełniających tę funkcję, zalecamy niektóre opcje, takie jak Nox App Player lub Bluestacks. Oba są uważane za najlepszy w tego typu aspektach.

osoba grająca

Następnie powiemy Ci o kroki, które musisz wykonać aby móc pomyślnie pobrać i zainstalować Call of Duty Mobile na swoim komputerze z emulatora. Zostań i dowiedz się wszystkiego.

  • Po pobraniu emulatora naszym pierwszym krokiem będzie zarejestrowanie naszego konta Google w tym programie, a następnie możliwość normalnego otwarcia Sklepu Play.
  • Gdy to zrobimy, wpisujemy nazwę gry, którą mamy zamiar pobrać (Call of Duty Mobile) w domyślnej wyszukiwarce sklepu.
  • Teraz przejdziemy do kliknięcia pobierania. Poczekamy, aż zakończy się, aby można było zainstalować go automatycznie, bez żadnego problemu.
  • Gdy to wszystko zostanie zrobione, poszukamy gry w specjalnym menu emulatora, aby móc zacząć grać.

Kolejną interesującą kwestią, którą musimy zaznaczyć, jest to, że te 2 wcześniej wspomniane emulatory mają rozszerzenie rozgrywka i obsługa własnych elementów sterujących który dostosowuje się do twojego komputera, dając nam pełną łatwość grania.