Skip to content

Jak pobrać Gapps Lollipop dla wszystkich ROM-ów

15 de lipiec de 2023

Androida 5.0 Lollipop Jest to jedna z najlepszych wersji Androida na urządzenia mobilne, które są na rynku od jakiegoś czasu i nie mogą mieć Android Nougat lub Marshmallow. W przypadku tych, którzy mają niestandardowe ROMy, takie jak CyanogenMod, z pewnością stwierdzili, że nie mają aplikacji typu bloatware, w ten sposób pozostajemy bez aplikacji Google w kilku słowach, dlatego chcę ci teraz pokazać, jak pobierz i zainstaluj Gapps Lollipop dzięki czemu w ten sposób w pamięci ROM możesz mieć Usługi Google Play i wszystkie aplikacje, które są jej częścią.

Pobierz Gappy

Aplikacje Google są dla wielu osób niezbędne i bez wątpienia zbyt wygodne. Trzeba wziąć pod uwagę, że wśród aplikacji znajdziemy Gmail, Sklep Play, Muzyka Play, Książki, Mapy Google itp.. Istnieje wiele aplikacji, które daje nam Google, a co najważniejsze, są one bardzo przydatne, więc oczywiście ich posiadanie staje się niezbędne.

Pamiętaj, że musisz wybrać Gapps odpowiadające twojej wersji Androida, 5.1 lub 5.1.x.

Gapps na Androida 5.0

Pico Modular odpowiada wersji 5.0 Lollipop, jest to podstawowa wersja, która faktycznie ma to, czego potrzeba, mówimy o Google Play Store i Calendar Sync. W ten sposób, jeśli nie jesteś jednym, aby korzystać ze wszystkich rzeczy Usługi Google Play, oszczędzasz na instalowaniu ich bez sensu. Możesz pobrać Gapps pico modular stąd.

PA Nano Modular 5.1.x

W tym przypadku jest to wersja Google gapps, ale dla tych, którzy chcą mieć trochę Gapps, ale uzyskać ofertę Google i funkcje wyszukiwania Google. Pliki do pobrania stąd.

PA Gapps micro modular 5.1.x Lollipop

Zasadniczo znajdujemy absolutnie wszystko, co jest związane ze światem aplikacji Google, w ten sposób możesz pobrać stąd gapps i mieć wszystkie aplikacje, które są dostępne w Usługach Google Play.

Jego instalacja nie jest zbyt skomplikowana, wystarczy umieścić go w pamięci telefonu, zrestartować w trybie odzyskiwania i z Instaluj wyszukać pobrany plik i to wszystko, następnie ponownie uruchomić telefon i masz zainstalowane aplikacje Google na telefonie z niestandardową pamięcią ROM.

Jak zawsze, wszelkie wątpliwości lub problemy związane z tym artykułem możesz zostawić w komentarzach, a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram