Skip to content

Jak pobrać Fallout 4 na Androida za darmo

18 de styczeń de 2023

Jedną z najpopularniejszych gier ostatnich czasów jest niewątpliwie Fallout 4, RPG akcji, którego akcja toczy się w świecie zniszczonym przez atak nuklearny, w którym ocaleni muszą zrobić absolutnie wszystko, aby przetrwać w nowej rzeczywistości, w której dosłownie ten, który zostaje, jest najsilniejszy. Niezwykle popularna gra wideo, bardzo rozbudowana iz wieloma opcjami, która zdobyła miłość milionów graczy, do której jest dostępna Android, PC, Xbox One i Play Station 4.

Następnie będziesz mógł zobaczyć, jak zamierzamy pobrać wspomniany tytuł na Twoje urządzenie mobilne z Androidem.

Fallout 4 na Androida

Ideą Fallouta 4 jest zabawa w postapokaliptycznym świecie, podobnie jak w poprzednich odsłonach. Z tej okazji bomba rozpoczynająca historię zostaje zrzucona 23 października 2077 roku, bohater wraz z rodziną schroni się w schronie 111, ale okazuje się, że to mała pułapka i trafia do stanie kriogenicznym przez 200 latbudzi się i zastaje świat zupełnie inny od tego, który znał.

Funkcje Fallouta 4

The gra jest po prostu brutalna, ma wiele rzeczy do zrobienia, nie wspominając już o ogromnej liczbie misji drugorzędnych, które w nim znajdziemy. Oprócz dużej liczby broni i zbroi, z których musimy korzystać w dowolnym momencie. Świat jest otwarty, więc możemy iść gdzie chcemy i kiedy chcemy, trzeba uważać, bo wrogowie często są zaciekli i trudni do wyeliminowania.

Mamy dość szerokie i interesujące drzewko umiejętności, dzięki któremu będziemy mogli znacznie ulepszyć naszą postać w dowolnej klasie klasowej, ponieważ oczywiście możemy uczynić postać mechaniczną, medyczną, żołnierza, skradającą się itp.

Jakość graficzna gry jest po prostu bestialska i jest to coś, co widać wyraźnie gołym okiemw wersji PC można dodać MOD czyniąc grę jedną z następnej generacji ze względu na ogromną liczbę ulepszeń, które może mieć.

Pobierz Fallouta 4 na Androida

Jedynym problemem jest to, że Fallout 4 nie jest dostępny na Androida, jest to bardzo duża gra, a także wymaga dużej ilości miejsca i sprzętu do działania, nie ma urządzenia mobilnego, które mogłoby współpracować z tą grą, ani aktualnymi kontrolami tych mógłby z Falloutem 4, więc nie, nie można go pobrać na Androida.

Gry Fallout na Androida

Ale uwaga, tak Istnieją gry z tej sagi na Androida i pokażemy Ci poniżej.

Fallout Pip-Boy: Ta aplikacja jest bardzo przydatna, ponieważ zasadniczo możesz zsynchronizować pliki gdp-boy swojego Fallouta 4 na dowolnej platformie, którą kupiłbyś ze smartfonem, aby mieć szybki dostęp do wszystkich potrzebnych danych, dodatkowo będziesz mógł grać we wszystkie Mini gry Pib-Boy z tego samego telefonu komórkowego.

Fallout Shelter: Zasadniczo w tej zabawnej grze będziesz musiał stworzyć schronienie Vault-Tec i nim zarządzać. Musisz upewnić się, że wszystko jest w porządku, to znaczy, że jego mieszkańcy muszą wieść dobre życie, że woda nie jest radioaktywna. Aby rozmnażały się spokojnie, ale w idealnym tempie. poza tym będziesz musiał walczyć z pewnymi incydentami, które mają miejsce, rabusiów itp. Ponadto możesz wybrać, kto będzie pracował w miejscu X, kto będzie eksplorował Pustkowia itp. Wszystko, co jest niezbędne, aby móc przetrwać.

Ważne jest, aby od czasu do czasu wejść do tej gry, ponieważ jeśli spędzimy zbyt dużo czasu bez wchodzenia, zasoby są stopniowo zużywane, aż oczywiście wszyscy umrą lub poniosą konsekwencje radioaktywności.

Fallout CHAT: W końcu znajdujemy tę aplikację, w której możemy po prostu użyć animowanych GIF-ów Vault-Boya i kilku naklejek do wysyłania wiadomości albo przez WhatsApp, Facebookitp.

dołącz do naszego kanału telegram