Skip to content

Jak pobrać dzwonek z tureckiej powieści Coskun (ICERDE) na Androida i iOS

11 de luty de 2023

Tureckie telenowele prawdopodobnie przeżywają swój najlepszy okres i cieszą się dziś ogromną popularnością. MEGA aktualnie nadaje ICERDEopera mydlana, która jest obecnie jedną z najczęściej oglądanych i nie jest tańsza.

Dla tych, którzy naprawdę są fanami tej telenoweli i chcą mieć choćby dzwonek na telefon komórkowy, a dokładniej Koskuński ton na twoim urządzeniu, trochę dalej możesz go znaleźć, ponieważ zostawię ci link, abyś mógł go łatwo pobrać.

Pobierz dzwonek Coskun na telefon komórkowy

Aby pobrać dany dźwięk, musisz mieć zainstalowaną aplikację na swoim urządzeniu mobilnym „İcerde Dizi Müzigi”, które można uzyskać za pośrednictwem pliku APK.

To, co będziesz musiał zrobić, to poszukać dźwięk coskuna W aplikacji, którą pobrałeś wcześniej, ponieważ znaleziono cały turecki, zaleca się naciśnięcie Odtwarzaj ton po tonie, aby zobaczyć, którego szukasz.

Gdy go znajdziesz, musisz kliknąć ikonę obok Play, po czym wystarczy kliknąć tam, gdzie jest napisane „Wybierz jako dźwięk powiadomienia”.

ICERDE dźwięki, połączenia i wiadomości

Jeśli potrzebujesz alternatywnego źródła, aby uzyskać więcej dzwonków do wykorzystania w rozmowach i wiadomościach seryjnych ICERDE, możesz spróbować z aplikacjami takimi jak Zedge.

turecka powieść coskun icerde

Zedge to dobrze znana aplikacja do uzyskiwania wszelkiego rodzaju tonów, ponieważ ma miliony i miliony. Zatem pobierz plik MP3 z dzwonkami i wiadomościami od ICERDE Coskun Nie będzie to wcale skomplikowane i zapewniam cię, że w ten czy inny sposób uzyskasz ton, którego szukasz.

Pobierz dzwonek ICERDE Tak Tak To będzie tylko kwestia kilku minut, czasu, który zmarnujesz na pobieranie aplikacji, rozpoczęcie wyszukiwania i po prostu pobranie, abyś mógł umieścić ją w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy będzie to dźwięk, gdy otrzymasz połączenie, czy Wiadomość WhatsApp, nawet dla konkretnego kontaktu.

Na przykład za pomocą Zedge będziesz mógł wyszukiwać nie tylko tony związane z tą operą mydlaną, ale także będziesz mógł wyszukiwać szeroką gamę tonów z dowolnej innej serii, filmu, gry wideo itp.

Pobierz piosenkę z tureckiej powieści Coskun (ICERDE) i ustaw ją jako dzwonek. Szybko i łatwo

Gdzie możesz pobierz muzykę z tej powieści. Aby uzyskać utwory, które pojawiają się w tej powieści, możesz skorzystać z jednej z wielu aplikacji na smartfony lub zewnętrznych programów, które pozwalają wyodrębnić z nich dźwięk i przekonwertować go na format muzyczny.

Pamiętaj, że możesz je również zdobyć przez Internet, choć jest to najmniej niezawodna i najbardziej niebezpieczna metoda ze wszystkich, ponieważ łatwo natknąć się na pliki, które zawiera szkodliwe wirusy lub złośliwe oprogramowanie dla sprzętu używanego do poruszania się po sieci.

Inną alternatywą byłoby kupowanie płyt, które zwykle wychodzą z piosenkami z tych powieści, lub słuchanie ich przez serwer filmy online, takie jak YouTube.

Co zrobić, aby je umieścić piosenki jako dzwonek. Aby te wspaniałe muzyczne kompasy brzmiały jak dzwonek, zalecamy wykonanie następujących czynności.

  • Wyświetl menu główne na ekran sprzętu telefonicznego.
  • daj tam gdzie jest napisane ustawienia lub ustawienia.
  • Po wykonaniu tej czynności pojawi się okno z wyborem opcji Dźwięk.
  • Następnie musisz poszukać sekcji dźwięki telefonu lub dźwięki systemowe.
  • W ramach tej zakładki musisz podać opcję być uosobieniem aby później wybrać piosenkę, którą chcemy z tej powieści.

W tym sensie masz teraz lepsze pojęcie o tym, które metody, którymi dysponujesz pod ręką, aby zdobyć wspaniałe piosenki, które pojawiają się w tej niezwykle popularnej tureckiej powieści.

Oprócz wiedzy, jak możesz je umieścić jako dźwięk przy odbieraniu połączeń na smartfonie, ale jeśli znasz inne sposoby osiągnięcia tego celu, powiedz nam w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram