Skip to content

Jak pobierać utwory lub piosenki z Boca VS River na mój telefon komórkowy z Androidem

24 de listopad de 2022

Jeśli jesteś wiernym wyznawcą zespołów River lub Boca, musisz pobrać Boca vs River Songs na Androida. A aplikacja śpiewu dla obu zespołów, które przychodzi do smartfonów.

W Argentynie są bardzo dobre drużyny tego wspaniałego sportu, które często rywalizują ze sobą w krajowych mistrzostwach, aby pokazać, kto jest najlepszy ze wszystkich. Dwa z najdłuższą historią w argentyńskiej piłce nożnej to Club Atlético River Plate i Klub lekkoatletyczny Boca Juniors. Z tego powodu, gdy obie drużyny spotykają się na boisku, czuje się pasję i emocje fanów, można je również pobrać ze Spotify.

Co to jest Boca vs River Songs na Androida?

To jest aplikacja dla Androidże ma ponad 30 dostępnych utworów River Plate i Boca Junios, od klasycznych po najnowsze. Również, ta aplikacja zawiera wszystkie teksty każdej piosenkiwięc nie przegapisz żadnej zwrotki podczas śpiewania z całych sił hymnów obu zespołów, możesz je pobrać z iTunes.

Jeśli zdecydujesz się pobrać Boca vs River Songs na Androida, będziesz mieć do dyspozycji kilka dodatkowych funkcji, takich jak ustawienie dowolnej piosenki dostępnej na liście jako wiadomości lub dzwonka. Czy masz przyjaciela, który jest równie fanem tego sportu jak ty?Możesz udostępnić mu tę aplikację, ponieważ ma przycisk do tej funkcji, w ten sposób pomożesz opublikować tę aplikację ze wszystkimi tematami Boca Juniors i River Plate wszystkim twoim przyjaciołom.

śledzi piosenki usta

Jak pobrać Boca vs River Songs na Androida?

Ta aplikacja ma ocenę 4,6 gwiazdek, co oznacza, że ​​jest to bardzo dobra aplikacja. Jeśli chcesz pobrać Boca vs River Songs na Androida, masz szczęście, ponieważ jest całkowicie darmowy i dostępny na Graj w Googlesą wolni gracze.

Kroki, aby pobrać Boca vs River Songs na Androida:

Jeśli nie wiesz, jak pobrać Boca vs River Songs dla Androidnie martw się, tutaj powiem ci, jak to zrobić szybko i łatwo:pieśni rzeczne

  1. Najpierw musisz otworzyć aplikację Graj w Google który znajduje się w katalogu aplikacji.
  2. Na nowym ekranie, który właśnie się otworzył, musisz pisać Usta kontra piosenki rzeczne w pasku wyszukiwania.
  3. Teraz na liście pojawi się kilka aplikacji, musisz kliknąć tę o nazwie „Usta kontra piosenki rzeczne”. Gdy to zrobisz, pojawi się nowy ekran, musisz poszukać pliku przycisk instalacji i natychmiast pojawi się okno z informacjami potrzebnymi do uzyskania dostępu do aplikacji, po prostu musisz Kliknij OK.
  4. Teraz będziesz musiał czekać na aplikację pobrać i zainstalować automatycznie.
  5. Po zakończeniu pobierania możesz otworzyć aplikację. Po otwarciu będziesz mógł słuchać wszystkie problemy obu drużyn.

Jeśli masz kłopoty pobierz Boca vs River Songs na Androida. Dzięki temu będziesz gotowy do śpiewania hymnów obu drużyn w dowolnym momencie.

Inne aplikacje do pobierania muzyki z Boca i River

w czasie pobieraj muzykę z Boca i River Istnieje wiele aplikacji, które nie tylko pomogą Ci znaleźć utwory, które mają więcej czasu w sieci, ale także pobiorą je i odtwarzają w ruchu, zarówno przez telefon komórkowy, jak i połączenie z siecią.

Wśród tych aplikacji jest 4Shared, aplikacja, która oferuje nieograniczone możliwościmuzyka jest przesyłana przez użytkowników, więc bardzo łatwo jest znaleźć wszystkie rodzaje, od najbardziej tradycyjnych do aktualnych, ma również funkcję pobierania jej na komputer w razie potrzeby.

Jeśli szukasz spersonalizowanych rekomendacji, w tym przypadku skupionych na utworach Boca i River, inna aplikacja do pobrania to Deezerktóra oferuje algorytm, który rekomenduje na podstawie upodobań i dostosowań, ma również możliwość słuchania ich offline.

Aplikacje te służą nie tylko do wyszukiwania muzyki z Boca i River, ale także do pobrać i móc słuchać w dowolnym miejscudzięki jego rekomendacjom można dzięki nim znaleźć nawet najstarsze i nowe, a dzięki wielu alternatywom są one idealną opcją do pobrania.

dołącz do naszego kanału telegram