Skip to content

Jak pobierać filmy i seriale Netflix na mój komputer z systemem Windows 10 za darmo

25 de luty de 2021

Jeśli lubisz seriale i filmy Netflix, możesz je oglądać bez połączenia z Internetem na komputerze. Jeśli Twój system operacyjny to Windows 10, możesz je pobrać bezpłatnie ze swojego konta Netflix, aby oglądać je w dowolnym momencie. Aby się tego nauczyć, dzisiaj przygotowujemy dla Ciebie temat: Jak bezpłatnie pobierać filmy i seriale z serwisu Netflix na komputer z systemem Windows 10.

Jak bezpłatnie pobierać filmy i seriale z serwisu Netflix na komputer z systemem Windows 10

Aby rozpocząć proces pobierania filmów i seriali z tej platformy na swój komputer, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest pobranie aplikacji. Aby pobrać aplikację Netflix na Windows 10, musisz uzyskać dostęp do sklepu Microsoft lub Sklep Microsoft i wyszukaj na nim Netflix.

Jeśli jest to oficjalna aplikacja, pobierz ją, klikając przycisk Pobierz, a pobieranie rozpocznie się automatycznie na komputerze. Ten pierwszy proces kończy się instalacją aplikacji na komputerze, a następnie musisz zalogować się na swoje konto Netflix.

Teraz możesz bardzo łatwo rozpocząć pobieranie najlepszych seriali i filmów Netflix na swój komputer. Teraz musisz poszukać serialu lub filmu do pobrania na Netflix, jeśli jest to seria, musisz pobierać rozdział po rozdziale.

Po zlokalizowaniu rozdziału serialu lub filmu należy kliknąć ikonę odpowiadającą pobieraniu, a następnie poczekać na zakończenie pobierania.

Aby uzyskać dostęp do już pobranych treści, przejdź do folderu, w którym zapisane są pobrane pliki. Dotarcie do tej sekcji jest łatwe, kliknij Netflix na ikonie menu, a następnie na opcji Moje pliki do pobrania wtedy możesz grać w to, co pobrałeś.

Aby zawartość zajmowała mniej miejsca na komputerze, możesz wyświetlić pobrane treści w niższej jakości. Musisz uzyskać dostęp Netflix, i kliknij trzy punkty znajdujące się po lewej stronie ekranu, a zobaczysz sekcję o nazwie Pliki do pobrania.

W tej sekcji znajdują się opcje przeglądania i pobierz zawartość w trybie standardowym (pobieraj szybciej i zajmuj mniej miejsca) i Wysoki (wykorzystuj więcej miejsca). W ten sposób, aktywując tryb standardowy, będziesz mógł pobierać dużo lżejsze treści, dzięki czemu pamięć Twojego komputera nie zostanie przekroczona.

Ograniczenia dotyczące bezpłatnego pobierania filmów i seriali z serwisu Netflix na komputer z systemem Windows 10

W czasie pobierz filmy i seriale Netflix na komputerze, wiąże się to z pewnymi ograniczeniami, które należy wziąć pod uwagę.

Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że aby pobrać zawartość Netflix, musisz najpierw się zgodzić wymagania lubisz mieć aktywne konto Netflix. Konieczne jest również połączenie z Internetem (aby pobrać, a nie przeglądać treści) oraz że Twoja wersja systemu Windows pochodzi z 1607 roku. Konieczne jest również posiadanie zaktualizowanej wersji aplikacji Netflix.

Kolejną wadą lub raczej ograniczeniem jest fakt, że można pobrać i przechowywać na komputerze do 100 seriale i filmy, choć jeśli się nad tym zastanowić, to całkiem sporo.

Powinieneś również wiedzieć, że liczba urządzeń, na które możesz pobrać treści Netflix, to taka sama liczba płatnych ekranów, jakie masz. Oznacza to, że jeśli na przykład masz dwa ekrany Netflix, możesz bezpłatnie pobierać treści na dwa urządzenia.

Kolejnym pozytywnym aspektem, o którym należy wspomnieć, jest fakt, że nie wszystkie treści Netflix można pobrać. Tylko to, co mają ikona pobierania poza tym możesz pobrać je na swój komputer za darmo.

ekran laptopa

Czy jesteś gotowy na maraton filmów i seriali Netflix? Teraz, gdy wiesz, jak je mieć na komputerze z systemem Windows 10, wszystko będzie łatwiejsze. Nawet jeśli nie masz Połączenie do internetu, Możesz cieszyć się ekskluzywną zawartością Netflix, pobierając ją wcześniej za darmo.

Od teraz, kiedy tylko chcesz, możesz oglądać sam lub z rodziną to, co ma do zaoferowania Netflix, a wszystko to w zaciszu komputera z systemem Windows 10.