Skip to content

Jak pobierać, aktualizować i instalować Windows Update bez Internetu za pomocą WSUS Offline

7 de lipiec de 2023

Dzięki WSUS Offline będzie to możliwe aktualizować okna bez konieczności łączenia się z internetem. Wiele osób zastanawia się, jak zaktualizować system Windows bez internetu.

Dlatego w tym przewodniku zobaczymy tę metodę, która może być nieco skomplikowana. Ale postępując zgodnie z instrukcjami, które ci przedstawimy, za kilka minut zaktualizujesz swój komputer bez żadnego problemu.

W kilku słowach to, co robi WSUS Offline, polega na tymczasowym zapisaniu dodatków Service Pack, aby później móc to zrobić zainstalować je na dowolnym komputerze. Dlatego wynik jest nienaganny. Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać program WSUS Offline z tego łącza. Nie martw się, ponieważ program jest całkowicie za darmo. Nie ma żadnych ograniczeń i działa wyśmienicie.

Nie jest skomplikowany w użyciu, nie trzeba mieć wielkiej wiedzy o komputerach, aby móc z niego korzystać. Chociaż będziesz musiał postępować zgodnie z tym samouczkiem.

Zaraz po pobraniu otrzymasz plik „.zip”. To, co powinieneś zrobić, to rozpakować ten plik (kliknij go prawym przyciskiem myszy), a otrzymasz „updategenerator.exe”.

Kliknij dwukrotnie plik wykonywalny, a zobaczysz, że wydaje się, że wybierasz wersje systemu Windows. Musisz wybrać swój, aby pobrać odpowiednie aktualizacje.

wtedy musisz kliknij „Biuro”, a następnie zaznacz pole wyboru posiadanej wersji. Powinieneś również zaznaczyć następujące pola:

  • Dołącz pakiety serwisowe
  • Sprawdź pobrane aktualizacje
  • Dołączam biblioteki C++ Runtime i .NET Frameworks
  • Utwórz obrazy ISO dla wybranego produktu i języka
  • Dołącz Windows Essentials 2012

pobierz windows wsus offline

Teraz zaczniemy pobierać aktualizacje. musisz nacisnąć na przycisk „Start”.”, aby rozpocząć proces.

Należy pamiętać, że ten proces może chwilę potrwać, w zależności od szybkości i stabilności połączenia internetowego. Więc bądź cierpliwy.

Kiedy wszystko się skończy, zobaczysz w folderze „WSUSOffline”, który wyświetla obraz w formacie ISO.

Ten obraz można przenieść do pamięci USB lub wypal na płycie DVD.

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać go do pendrivemusisz go zamontować na komputerze, na którym chcesz zainstalować aktualizacje.

Jeśli masz system Windows 10, po prostu kliknij dwukrotnie obraz „mocuje”, tak jakby był to dysk DVD. Jeśli masz inną wersję systemu operacyjnego, konieczne będzie pobranie DemonNarzędzie aby móc zamontować obraz, a tym samym go wykonać.

W każdym razie, jak widać proces zaktualizuj system Windows bez Internetu Właściwie to wcale nie jest skomplikowane. Może to być mylące dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do korzystania z programu. Ale postępując zgodnie z przewodnikiem, który zostawiamy powyżej, w ciągu kilku minut możesz zaktualizować dowolny komputer, który nie ma dostępu do Internetu, do najnowszej wersji systemu operacyjnego Microsoft.

Zalety i wady instalacji programu WSUS w trybie offline.

Zalety instalacji tego programu.

Jego świetna kompatybilność retro. Ten program ma bardzo dobrą zdolność bojową z niektórymi nowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows, takimi jak XP i 8, dzieje się tak od czasu jego pierwszej aktualizacji.

Więc jest to najbardziej zalecane i uznane, aby móc aktualizować prawie wszystkie systemy Firma Microsoftuw przypadku braku stabilnego internetu w miejscu zamieszkania.

Interfejs. Interfejs, który domyślnie zapewnia ten program, jest dość łatwy do zrozumienia, a także daje użytkownikom swobodę decydowania, które pakiety systemu operacyjnego chcą zainstalować w danym momencie.

Słabe strony tego programu

Długie opóźnienia. Pomimo tego, jak użyteczny jest ten program wsparcia, jego główną słabością jest to, że jednoczesne pobieranie i instalowanie wielu aktualizacji spowalnia szybkość przetwarzania komputera.

Awaria systemu. W bardzo szczególnych przypadkach ten sam program może nie zainstalować aktualizacji systemu, co może spowodować słynny błąd niebieskiego lub czarnego ekranu.

W ten sposób możesz zdać sobie sprawę z zalet i wad instalacji lub aktualizacji tego programu, co ułatwia aktualizację system operacyjny Windows nawet jeśli nie ma sygnału internetowego, ale jeśli nadal masz wątpliwości w tym temacie, podziel się nimi z nami w sekcji komentarzy.

dołącz do naszego kanału telegram