Skip to content

Jak po raz pierwszy założyć konto nauczyciela lub nauczyciela na Edmodo – krok po kroku

7 de marzec de 2021

W tej bardzo technologicznej erze, w której żyjemy, wielu nauczycieli wybrało sposób wykorzystania różnych alternatyw, które istnieją w nauczaniu na odległość; Bardzo popularną platformą edukacyjną jest Edmodo. Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz otworzyć konto na tej platformie, ale nie wiesz, jak to zrobić, w tym samouczku nauczysz Cię Jak po raz pierwszy założyć konto nauczyciela lub nauczyciela na Edmodo – krok po kroku.

Kroki, aby po raz pierwszy utworzyć konto nauczyciela w Edmodo

 1. Pierwsza rzecz, którą musisz zrobić Utwórz konto jest dostęp do oficjalnej strony Edmodo, w tym celu musisz otworzyć swoją ulubioną przeglądarkę i napisać w pasku adresu edmodo.
 2. Kiedy jesteś na oficjalnej stronie Edmodo, przejdź do prawego górnego rogu i kliknij „Zatrudnić”przycisk jest żółty. Możesz także kliknąć opcję „Załóż darmowe konto”, ta opcja jest podświetlona na żółto.
 3. Na nowej stronie zobaczysz trzy opcje „Konto nauczyciela”, „Konto ucznia” i „Konto rodzinne”; w takim przypadku musisz wybrać pierwszą opcję „Konto nauczyciela”.
 4. W tym kroku musisz wybrać swoją lokalizację, w tym celu kliknij strzałkę rozwijaną i wybierz kraj, w którym mieszkasz. Następnie kliknij „Dalej”.
 5. W nowym oknie musisz wypełnić formularz, w którym musisz najpierw wprowadzić Adres e-mail. Jeśli nie masz poczty e-mail, możesz ją szybko otworzyć w Gmailu.
 6. Druga, hasło, musi składać się z cyfr, liter i znaków specjalnych. W trzecim polu musisz potwierdzić hasło.
 7. Po czwarte, wprowadź kod szkoły, to pole jest opcjonalne, dotyczy tylko tych nauczycieli, którzy są częścią organizacji. Jeśli jesteś częścią organizacji, administrator musi przekazać Ci kod.

 8. Po wprowadzeniu i potwierdzeniu danych kliknij «Dalej».
 9. Wprowadź adres e-mail, który zarejestrowałeś podczas tworzenia konta nauczyciela; Gdy znajdziesz się w środku, poszukaj wiadomości e-mail wysłanej przez Edmodo. Nie zamykaj okna, w którym dokonałeś rejestracji.
 10. Otwórz wiadomość e-mail wysłaną przez Edmodo i kliknij link, żółty przycisk «Potwierdź mój e-mail» aby zweryfikować konto. Jeśli nie otrzymałeś e-maila od Edmodo, wróć do okna, w którym się rejestrowałeś i kliknij opcję „Wyślij ponownie e-mail”.
 11. Link w e-mailu natychmiast zaprowadzi Cię do nowego okna gdzie zobaczysz komunikat informujący, że Twój e-mail został pomyślnie zweryfikowany, aby kontynuować rejestrację, kliknij «Dalej».
 12. Na tym etapie procesu powinieneś Uzupełnij swój profil Wypełniając mały formularz, w którym należy wybrać tytuł (Srs, Señora, Em, Dr), imię i nazwisko. Następnie kliknij „Gotowe”.
 13. Gotowe, masz już utworzone konto nauczyciela!

Po utworzeniu konta nauczyciela możesz utworzyć klasę, aby rozpocząć komunikację z rodzicami i uczniami, ważne jest, aby podczas tworzenia klasy skopiować kod klasy wygenerowany przez system, ponieważ ten kod jest ważny, aby uczniowie mogli otworzyć konto studenckie na Edmodo.

Jak po raz pierwszy zalogować się na konto nauczyciela w Edmodo?

 1. Wejdź na oficjalną stronę Edmodo, wpisując w pasku adresu swojej ulubionej przeglądarki następujący adres URL www.edmodo.com.
 2. Po wejściu na oficjalną stronę musisz przejść na górę i kliknąć opcję „Zaloguj sie”.

  nauczyciele używający edmodo do nauczania uczniów

 3. W nowym oknie możesz wybrać metodę, której będziesz używać, aby uzyskać dostęp do swojego konta; możesz użyć metody «Nazwa użytkownika lub adres e-mail»W pierwszym polu wpisz adres e-mail, który zarejestrowałeś podczas otwierania konta oraz hasło (jeśli zapomniałeś hasła, możesz kliknąć „Nie pamiętasz hasła?”). Możesz także skorzystać z opcji „Numer telefonu” W tej opcji musisz podać numer telefonu i hasło.
 4. Po wprowadzeniu danych w odpowiednich polach kliknij „Zaloguj sie”.
 5. Natychmiast uzyskasz dostęp do swojego konta nauczyciela Edmodo.

Jeśli w momencie tworzenia konta połączyłeś go z Google, Microsoft lub Apple, możesz szybko uzyskać dostęp do swojego konta, wybierając odpowiednią opcję, skorzystanie z tej metody, aby wejść do Edmodo jest szybkie i łatwe.

dołącz do naszego kanału telegram