Skip to content

Jak odzyskać usunięte lub utracone zdjęcia lub pliki za pomocą iBeesoft Data Recovery

13 de Maj de 2021

Każdemu z nas zdarzyło się, że myślimy o pamięci i dokładnie pamiętamy, że ta pamięć jest zrobione na zdjęciu, ale co się dzieje, gdy szukamy tego zdjęcia na naszych komputerach po długim i zapomnianym czasie.

To bardzo proste, czasami czyścimy i optymalizujemy nasze komputery, usuwamy pliki, które uważamy, że nie są one ważne, aż do tego momentu, kiedy ich potrzebujemy, dzieje się tak z wieloma zdjęciami, znacznie częściej niż sobie wyobrażasz.

Na szczęście technologia rozwinęła się na tyle, aby pomóc nam odzyskać te zdjęcia, które kiedyś mieliśmy, ale z powodu losu zostały one usunięte lub zniknęły z folderu, w którym się znajdowały, tak, może to była wina twojego siostrzeńca, gdy grał na twoim komputerze.

Nie martw się, ponieważ jak zawsze w Mira Como Se hace, podamy Ci szczegóły, abyś mógł odzyskać te zdjęcia za pomocą Ibeesoft Data Recovery, po prostu musisz czytać dalej ten artykuł.

Na czym polega Ibeesoft Data Recovery?

To nic innego jak aplikacja, która działa doskonale zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac, iz niej możesz odzyskać te pliki, które przypadkowo usunąłeś lub które po prostu zniknęli.

Nie mówimy tylko o zdjęciach, bo ta aplikacja również bierze pod uwagę pliki, takie jak muzyka, filmy, dokumenty już napisane, a nawet możliwość odzyskania skompresowanych plików.

Ta aplikacja jest cudowna, ponieważ nie tylko odzyskuje pliki z dysku twardego, ale także z dysku USB, kart SD i jakiekolwiek inne urządzenie pamięci masowej.

Jak pobrać program Ibeesoft Data Recovery?

Gdy będziesz na komputerze, będziesz na pulpicie i musisz przejść do preferowanej przeglądarki, kliknij dwukrotnie, aby ją otworzyć. Kiedy jesteś już w środku, musisz przejść do paska wyszukiwania, aby napisać co następuje „Odzyskiwanie danych Ibeesoft” i zamierzasz nacisnąć przycisk wyszukiwania.

Musisz przeszukać i wybrać oficjalną stronę Ibeesoft Data Recovery.Zwykle jest to pierwsza, która pojawia się jako pierwsza, zaznaczasz ją i klikasz. Gdy już się w nim znajdziesz, po prostu przesuń się trochę, a znajdziesz dwa przyciski, w których naciśniesz na połączenie „Darmowe pobieranie„co w języku hiszpańskim oznacza bezpłatne pobieranie.

Pobieranie rozpocznie się automatycznie, a gdy to nastąpi, należy przejść do swojego folderu pobierz i uruchom ten program, nie martw się o instalację, dzieje się to w bardzo prosty sposób.

Jak odzyskać pliki za pomocą Ibeesoft Data Recovery?

Aby odzyskać te pliki, których tak bardzo potrzebujesz, musisz wykonać następujące kroki co do joty.

  1. Po pobraniu programu i wyświetleniu go na pulpicie, wystarczy go uruchomić.
  2. Gdy go otworzysz, pierwszą rzeczą, która się pojawi, będzie okno, w którym na pierwszy rzut oka pojawia się przycisk „Gwiazda” wraz z innymi opcjami o nazwie, dokumenty, zdjęcia, audio, wideo, pliki i inni. Gdzie możemy ułatwić nasze wyszukiwanie.
  3. W tym miejscu konieczne jest wybranie opcji, którą chcesz przeszukać, chociaż możesz również wybrać więcej niż jedną opcję, aby wyszukiwanie było szersze. Po dokonaniu wyboru wystarczy nacisnąć przycisk „Start”.
  4. Następną rzeczą, która się pojawi, będą wszystkie dyski twarde lub urządzenia pamięci, które są w twoim komputerze, musisz wybrać ten, który chcesz przeskanować.
  5. Po wybraniu jednostki, którą chcesz przeskanować, wystarczy kliknąć „skanuj”, które znajduje się w prawej górnej części okna, co spowoduje rozpoczęcie skanowania.
  6. Po zakończeniu skanowania wyświetli listę wszystkich plików pliki, które zostały usunięte z tego urządzenia, wystarczy poszukać daty i nazwy tego.
  7. Można wyświetlać małe pliki, ale duże pliki należy najpierw przywrócić, zanim będzie można je wyświetlić.
  8. Po wybraniu tych plików wystarczy, że klikniesz przycisk „wyzdrowieć”, który również znajduje się w prawej górnej części okna. Musisz go nacisnąć.Menu główne odzyskiwania danych ibeesoft
  9. Po tym pojawi się nowe okno, w którym musisz wybrać miejsce docelowe tych plików, po prostu musisz znajdź folder i naciśnij Zapisz.