Skip to content

Jak odzyskać konto Airbnb z poczty na komputerze?

7 de sierpień de 2021

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby aplikacja była dostępna dla rezerwacje noclegów, domków i domków, takich jak Airbnb, a jeśli z jakiegoś powodu utraciłeś nazwę użytkownika lub hasło do konta, tutaj wyjaśnimy, jak je odzyskać.

Należy zauważyć, że strata z powodu zapomnienia hasła do tej aplikacji w celu uzyskania ofert zakwaterowania jest jedną z najczęstszych, ale odzyskać dostęp musisz wykonać kilka prostych kroków.

Te kroki mogą się nieco różnić, w zależności od tego, co masz. ta usługa jest połączona, na przykład może być powiązany z Twoim kontem na Facebooku, ale w tym przypadku wyjaśnimy, kiedy jest powiązany z e-mailem.

Wejdź na stronę Airbnb ze swojego komputera

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wejść na stronę główną Airbnb z naszego komputera, przez przeglądarkę swoich preferencji.

Poszukaj sekcji logowania lub logowania

Raz w strona główna platformy, spójrz w prawym górnym rogu na opcję, która mówi Po kliknięciu tej opcji pojawi się okno z dwoma pustymi miejscami, jedno dla użytkownika, a drugie dla hasła.

Kliknij pytanie „Zapomniałeś hasła”

Tuż pod pustymi miejscami znajduje się kilka liter z pytaniem Zapomniałeś hasła?, musisz kliknąć to pytanie, aby rozpocząć proces odzyskiwania.

Wpisz adres e-mail konta do odzyskania

Po kliknij na pytanie powyżej, pojawi się okno z pustym miejscem na wpisanie adresu e-mail powiązanego z kontem Airbnb, które chcesz odzyskać.

Po napisaniu wiadomości e-mail we wspomnianym pustym miejscu, musisz kliknąć poniższy przycisk, który mówi: wyślij link, aby zresetować hasło.

Po wypełnieniu pola i kliknięciu w celu wysłania linku platforma wyśle ​​ten link automatycznie, ponieważ jest to wyspecjalizowany mechanizm dla tego rodzaju niedogodności związanych z odzyskiwaniem konta.

Zresetuj hasło z e-maila

Teraz powinieneś przejść do e-maila które dostarczyłeś na platformę Airbnb aby przeszukać skrzynkę odbiorczą pod kątem otrzymanego e-maila, który pomoże zresetować hasło.

Raz w mailu i masz zlokalizował wiadomość otrzymaną z platformy, musisz kliknąć link, który mówi: kliknij, aby zresetować hasło.

Należy zauważyć, że zdarza się, że poczta Airbnb nie przechodzi przez filtry bezpieczeństwa i może znajdować się w wiadomości e-mail nie w skrzynce odbiorczejJeśli tak jest w Twoim przypadku, wystarczy poszukać go w polu spamu lub w folderze spamu.

To powiedziawszy, wystarczy kliknąć link, aby zresetować hasło, które przeniesie Cię na stronę Airbnb do wprowadź nowe hasło dwa razy i potwierdź zmianę, klikając przycisk przesyłania.

Po wykonaniu powyższych czynności możesz wejść na stronę z nowym hasłem, ale istnieje możliwość, że urządzenie nie zostanie rozpoznane, w tym celu i ze względów bezpieczeństwa musisz wybrać jedna z opcji, która pokaże Ci się na ekranie.

zakwaterowanie i aplikacja airbnb

Najłatwiejszą opcją jest wybranie, aby ci wysłały kod bezpieczeństwa na Twój e-mail, znajdziesz je i skopiujesz na stronie Airbnb w wyznaczonym miejscu.

Dzięki temu klikniesz dalej, a problem zapomnienia lub zgubiłeś hasło Airbnb i będziesz mógł dalej cieszyć się wyszukiwaniem ofert domów i zakwaterowania z jego platformy.