Skip to content

Jak odzyskać hasło Applock krok po kroku, jeśli je zapomniałem

9 de Maj de 2021

Odzyskaj hasło Applock Jest to coś, co wielu musiało zrobić, a polega na tym, że możemy zapomnieć, jakie hasło wprowadziliśmy do aplikacji za pomocą Applocka, zwłaszcza jeśli używamy go do blokowania różnych aplikacji, z unikalnymi hasłami i oddzielnymi.

W tym samouczku wyjaśnimy bardzo prosty sposób na odzyskanie hasła do aplikacji Applock, powiemy Ci o tym krok po kroku jak rozwiązać ten problem z zapomnianym hasłem. A dobrą rzeczą jest to, że możesz to zrobić, gdy zapomnisz o tym bez żadnego problemu, więc czytaj dalej.

Jak odzyskać hasło Applock krok po kroku, jeśli je zapomniałem?

Ustawienie hasła blokady aplikacji na urządzeniu inteligentnym, którym może być tablet lub telefon, jest jednym ze sposobów blokowania aplikacji na urządzeniach z systemem Android.

Jest to oprogramowanie, które można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Play i okazuje się bardzo skuteczny w ochronie prywatności różnych posiadanych aplikacji. Oznacza to, że jest jak system bezpieczeństwa twojego urządzenia, ale z tą różnicą, że jest za pośrednictwem aplikacji.

Applock polega na umieszczeniu hasła do dowolnej aplikacji lub wzorca, który służy jako blokada wejścia do aplikacji. Ponieważ chodzi o hasła i wzorce, ustawienie ich przez jedną osobę może w pewnym momencie dać szansę ich zapomnienia.

I ogólnie rzecz biorąc, wiele osób ma tendencję do umieszczania różnych haseł i wzorców dla każdej aplikacji, co zwiększa się ryzyko ich zapomnienia.

Ale aby je odzyskać, wystarczy zastosować niezwykle prosty proces: zostaw palec, naciskając przycisk „Applock” w menu, po ich odinstalowaniu, a na końcu wchodzisz do Sklepu Play, aby pobrać go ponownie.

Nie ma żadnych komplikacji, dzięki czemu będziesz mieć swobodny dostęp do aplikacji, które zablokowałeś tą aplikacją. Możliwość zablokowania ich ponownie za pomocą Applock, kiedy tylko chcesz.

Jakie inne aplikacje blokują moje aplikacje mobilne?

Oprócz Applocka i jego rozszerzeń, takich jak IObit Applock do odblokowywania aplikacji czy telefonu komórkowego za pomocą twarzy, mamy dodatkową aplikację wzmacniającą nasze bezpieczeństwo osobiste.

Jest to jeden z najczęściej używanych przez użytkowników Androida które nie mają z góry określonego systemu blokowania, a nawet takie, które go mają, ale wolą bardziej wydajny.

Rozmawiamy o Hexlock, aplikacja, którą można bezpłatnie znaleźć w sklepie Google Play, a nie oznacza to świetnej przestrzeni na telefon nawet dla tych, którzy mają smartfony o niskiej wydajności.

Aby chronić zawartość dowolnej aplikacji na Androida, wybierz to narzędzie, które ma prosty interfejs i doskonałą obsługę aplikacji.

Y można znaleźć znacznie więcej aplikacji tego typu, ale najważniejsze w każdym z nich jest to, że działa on dla Ciebie, podoba Ci się model i możesz blokować lub chronić najważniejsze dla Ciebie informacje w całym telefonie.

Nawet jeśli możesz je pobrać ze Sklepu Play, znajdziesz także sposób korzystania z tych aplikacji na tablecie, chroniąc prywatność w jak największym stopniu.

Po co chronić prywatność za pomocą tych aplikacji?

Jak już powiedziano, Główny cel Applocka, Hexlock a mnóstwo aplikacji tego typu, które można znaleźć w Sklepie Play, to po prostu ochrona prywatności użytkowników Androida.

Zapomniałem hasła do blokady

Ale niektórzy mogą się zastanawiać, jaki jest cel lub różnica między domyślnym systemem bezpieczeństwa a tego typu oprogramowaniem. Jest to całkiem ważne pytanie, jeśli wybierasz między jednym a drugim i chcesz wiedzieć, które jest dla Ciebie najbezpieczniejsze.

Prywatność telefonu komórkowego można osiągnąć za pomocą samego systemu, są to obecne telefony komórkowe mają funkcję ogólnej ochrony zarówno telefonu, jak każda aplikacja, jeśli tego chce użytkownik.

Ale są inteligentne urządzenia, które nie mają swoich domyślnych systemów do tego celu i właśnie tam muszą trzymać się tego typu aplikacji, będąc w stanie ustalić hasło lub wzór dla dowolnego miejsca, które chcą chronić przed uzurpatorem informacji, i czuć się bezpieczniej, gdy ktoś spróbuje zabrać ich smartfon.