Skip to content

Jak odzyskać dostęp i hasło do mojego konta AliExpress

5 de kwiecień de 2021

Zgubiłeś dostęp do konta AliExpress i hasło? Nie pamiętasz hasła, które wpisałeś w rejestrze? ¿Nie możesz zalogować się do platformy z AliExpress?

AliExpress to wspaniała platforma, na której można bezpiecznie kupować produkty, ale można też sprzedawać produkty online w sklepie AliExpress.

AliExpress jest umieszczony jako jeden z najlepsze portale handlowe w Chinach Ale jest również dostępny w różnych krajach na całym świecie.

Utworzenie konta na AliExpress jest niezwykle proste i szybkie, do tego potrzebujesz tylko utwórz silną nazwę użytkownika i hasło za pomocą którego możesz zalogować się do platformy.

Jeśli jednak zapomniałeś hasła, za pomocą którego zarejestrowałeś się w AliExpress i Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta Dziś nauczymy Cię, jak odzyskać dostęp i hasło do tego samego.

Kroki, aby odzyskać dostęp i hasło do konta AliExpress

Jeśli zgubiłeś dostęp i hasło do swojego konta AliExpress, platforma na to pozwala Zresetuj swoje hasło iw ten sposób odzyskaj dostęp do swojego konta AliExpress.

Pierwszym krokiem do odzyskania dostępu i hasła do konta AliExpress jest uzyskanie dostępu do pliku oficjalna strona platformy, www.aliexpress.com.

Po wejściu na oficjalną stronę AliExpress musisz przejść do sekcji lub sekcji „Zaloguj sie” znajduje się po prawej stronie platformy.

Wówczas na środku ekranu pojawi się okienko, za pomocą którego można zalogować się do konta, w okienku znajduje się pytanie „Czy zapomniałeś hasła?”.

Po kliknięciu na pytanie Nie pamiętasz hasła? Nowa strona AliExpress zostanie załadowana tam, gdzie powinieneś wypełnij różne pola informacyjne.

W polu „E-mail lub identyfikator użytkownika” musisz wpisać adres e-mail lub nazwę użytkownika, które podałeś w momencie zarejestruj się na AliExpress.

Następnie strona poprosi o małą weryfikację, aby potwierdzić, że nie jesteś robotem, a następnie pojawi się opcja „Wyślij”.

Kroki, aby zresetować dostęp do konta AliExpress i hasło

Po wypełnieniu pól informacyjnych w celu odzyskania dostępu i hasła do konta AliExpress pojawią się dwie opcje weryfikacji, wśród których należy kliknąć „Weryfikacja adresu e-mail” aby zresetować dostęp do konta i hasło.

Aby kontynuować proces, musisz uzyskać dostęp do swojego konta e-mail, na którym znajdziesz wiadomość od obsługi AliExpress, w której Pojawi się kod, który musisz skopiować.

Wracając do strony AliExpress, musisz wkleić „Kod weryfikacyjny„Który otrzymałeś w e-mailu w celu zweryfikowania Twojej tożsamości.

Po wprowadzeniu kodu załaduje się nowa strona AliExpress, na której możesz Utwórz nowe hasło aby uzyskać dostęp i zalogować się na swoje konto.

Odzyskaj dostęp i hasło do swojego konta AliExpress z telefonu komórkowego

Jeśli chcesz odzyskać dostęp i hasło do swojego konta AliExpress za pośrednictwem urządzenia mobilnego, możesz to zrobić za pośrednictwem Aplikacja AliExpress.

Konto aliexpress, aby odzyskać dostęp

Jedną z korzyści, które aplikacja AliExpress oferuje wszystkim swoim użytkownikom, jest śledzenie i śledzenie zamówienia lub paczki, a także realizacja wielu kuponów i otrzymywanie ofert specjalnych.

Aby odzyskać dostęp i hasło do swojego konta AliExpress, musisz wejść do aplikacji mobilnej i kliknąć opcję „Moje konto” który znajduje się w prawym górnym rogu.

W sekcji „Moje konto” pojawią się opcje „Zidentyfikuj się / Zarejestruj się” gdzie należy kliknąć opcję „Identyfikacja siebie”.

U dołu aplikacji znajduje się pytanie „Czy zapomniałeś hasła?” niebieskimi literami.

Po naciśnięciu pytania „Zapomniałeś hasła?” Musisz postępować zgodnie z procedurą opisaną powyżej, aby odzyskać dostęp i hasło do swojego konta AliExpress.

dołącz do naszego kanału telegram