Skip to content

Jak odwrócić, odwrócić lub obrócić wideo za pomocą Sony Vegas w poziomie lub w pionie

13 de kwiecień de 2021

Edytor Sony Vegas służy do profesjonalnego naprawiania i modyfikowania filmów. Oferuje swoim odbiorcom nowe i ulepszone opcje, które czynią go wyjątkowym; który przedstawia przejrzysty i łatwy w użyciu interfejs, ułatwiając pracę redaktorom.

Ponieważ przedstawia to kilka opcji, jedną z nich jest obracanie lub obracanie filmów w dowolny sposób, doda to oryginalności Twoim klipom; Podobnie, jeśli przypadkowo nagrałeś go w złej pozycji, możesz naprawić ten błąd w tym edytorze.

Jakie funkcje oferuje nam Sony Vegas?

Oprogramowanie Sony Vegas okazało się bardzo przydatne dla wszystkich funkcji, które oferuje swoim redaktorom, którzy byli w stanie zobaczyć w nim znaczną poprawę i wykorzystać je do tworzenia swoich klipów wideo. Podobnie, jeśli pokazuje błąd, można go łatwo naprawić.

Zapewnia to świetną technologię, ponieważ przyspiesza osiąganie sprzętu uzyskać lepszą płynność edycji. Oferuje również dużą różnorodność tekstów, które możesz dostosować do swoich upodobań, gdzie pozwoli ci obserwować płynność przejść, które pokochasz.

Z drugiej strony pomaga edytować i naprawiać audio (bez konieczności używania innego programu), ponieważ eliminuje hałas w tle. Umożliwiając edycję głosu, oferując również zabawne funkcje, takie jak umieszczanie głosu wiewiórki w filmie.

Również możesz importować i eksportować swoje projekty w wielu formatach, oferując pasek czasu do osiągnięcia kolejności wydania i wiele innych opcji, które odkryjesz korzystając z tego programu.

Jak obracać, odwracać lub obracać filmy za pomocą Sony Vegas?

Dzięki tej metodzie będziesz mógł obracać swoje filmy lub umieszczać je w pionie lub poziomie, albo tylko jako część wideo, albo całe wideo. Pierwsza rzecz, którą musisz zrobić polega na umieszczeniu wideo, które chcesz edytować w programie, przeniesieniu go do osi czasu, aby rozpocząć.

Jeśli zdecydujesz się to zrobić dla pełnego kliknięcia, będziesz musiał nacisnąć przycisk znajdujący się na osi czasu, który nazywa się „Zdarzenie przesuwania / przycinania”. Jeśli chcesz to zrobić tylko z częścią tego, będziesz musiał podzielić tę część, gdy zostanie to zrobione, różne klatki dla każdej części wideo. Wybierz, które z tych ramek chcesz obrócić, a następnie kliknij „Event Pan / Crop”.

W ten sposób zobaczysz, że pojawi się kolejne pole z obrazem kliknij tutaj, będziesz musiał nacisnąć pierwszą ikonę, która pojawi się w tym nowym polu. Podobnie znacznik wideo może znajdować się pośrodku, ale przenosisz go na początek.

Umieść kursor po prawej stronie obrazu, a zobaczysz, że pojawi się strzałka obrotu, przytrzymaj ją i przeciągnij wideo w żądanym kierunku, dzięki czemu możesz przenieść całe wideo i obrócić je. Ustawić poziomo lub pionowoBędziesz musiał tylko kliknąć prawym przyciskiem myszy obraz wideo, który został otwarty, kiedy to zrobisz, zobaczysz, że pojawi się opcja „Odwróć w pionie” lub „Odwróć w poziomie”, zapisz go i to wszystko.

Inny sposób na obracanie filmów w Sony Vegas?

Innym sposobem obracania za pomocą tego oprogramowania, jest z oknem projektów multimedialnych; Aby to zrobić, po prostu wybierz żądany film i kliknij odpowiedni przycisk. Tutaj możesz wybrać obrót o 90 stopni w preferowanym kierunku.Jeśli na przykład chcesz obrócić wideo o 180 stopni, możesz dwukrotnie nacisnąć przycisk 90 stopni.

obróć wideo do tyłu Sony Vegas

Co jest najbardziej zalecane, polega na tym, że marker wideo powinien zawsze iść na początek, a jeśli jest w środku, natychmiast przesuń go do pierwszej części. Ten przypadek dotyczy albo całego filmu, albo tylko jego części, w tym celu dokonuje się podziałów. Aby wskazać osobom, które zobaczą Twój film, możesz umieścić do niego tekst lub tytuły, tak aby zrozumieli kliknięcie.

Jeśli w momencie dzielenia lub wykonywania tych zwojów chcesz również zastosować inne funkcje, takie jak możesz to zrobić po cichu; jak zamrozić obraz w fragmencie wideo. Nie ma znaczenia, którą alternatywną edycję wykonasz, nadal będzie ona zawierała zwrot, który umieściłeś.

dołącz do naszego kanału telegram