Skip to content

Jak odwrócić lub odwrócić wideo w TikTok – kompletny przewodnik

3 de kwiecień de 2021

TikTok to platforma, która zapewni nam wiele korzyści i dobrych sposobów edycji filmów, takich jak tworzenie wideo ze zdjęciami i filmami. Ale tym razem będziemy rozmawiać popularny efekt który jest odpowiedzialny za cofanie lub odwracanie wideo, abyś mógł stworzyć iluzję, którą wszyscy robią w tej chwili.

Jeśli chcesz poznać szczegółowe kroki i kompletny przewodnik po odwrócić lub odwrócić a wideo na TikTok Ci brody, aby zapewnić szczegółowe wyjaśnienie.

Jak działa aplikacja TikTok?

Teraz, zanim będziemy mogli porozmawiać, dlaczego TikTok nie pozwala na nagrywanie filmów lub jak używać efektu odwrotnego podczas nagrywania filmów. Po pierwsze, ważne jest, abyś mógł łatwo i jasno zrozumieć, jak działa TikTok, abyś mógł z niego łatwiej korzystać przez cały czas.

TikTok, jak już wiemy, to aplikacja, która specjalizuje się w motywowaniu i zachęcaniu swoich użytkowników do nagrywania i tworzenia filmów, aby mogli zapewnić rozrywkę i informacje wszystkim swoim użytkownikom. Mianowicie, jest aplikacja wideo których używasz do nagrywania, edytowania lub przesyłania filmów, które masz już w swojej galerii wraz z dołączonym dźwiękiem.

Ale jak działa aplikacja TikTok? TikTok działa w bardzo prosty sposób, wystarczy zadbać o otrzymanie pliku utworzono treść lub w tworzeniu treści dla innych użytkowników.

Jeśli jesteś jedną z osób, które konsumują treści, TikTok działa dynamicznie, aby Ci to pokazać filmy, które Cię interesują lub ogólnie rzecz biorąc te tematy, które lubisz najbardziej, ale jeśli jesteś jedną z osób odpowiedzialnych za tworzenie treści, aplikacja będzie odpowiedzialna za pokazywanie Twoich filmów osobom, które mogą być zainteresowane tym, co tworzysz .

Dlaczego efekt cofania wideo w TikTok jest znany?

Efekt odwrotny lub lepiej znany efekt matyldy, jest odpowiedzialny za odwrócenie filmu, ale aby łatwiej było go zrozumieć, wyjaśnimy szczegółowo na przykładzie.

Ten efekt Matyldy sprawia, że ​​ludzie myślą, że masz moce, ponieważ jeśli nagrywasz wideo, w którym zdejmujesz ubrania i je wyrzucasz, z efektem będzie wyglądać tak, jakbyś nakładał ubrania na ciało za pomocą jednego prosty ruch jakby to była magia.

Zdarza się również, że jeśli nagrywasz wideo tak, jakbyś rzucał przedmiotem, po użyciu efektu zobaczysz jakbyś miał moce, zupełnie jak w kultowym filmie Matilda.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego efekt jest tak sławny, to odpowiedź, wielu użytkowników bawi się tworząc filmy, w których docenia się, że mają moce takie jak Matylda w filmie, to efekt znany z poziomu profesjonalizm i realizm W tym, jak wygląda efekt końcowy po zmontowaniu wideo, każdy, kto nie wie o aplikacji, nie będzie sobie wyobrażał, że to efekt, a nawet można w to wątpić.

Kroki, aby odwrócić lub odwrócić wideo w TikTok – kompletny przewodnik

Kompletny przewodnik do umieszczenia do tyłu lub do tyłu Film na TikTok jest bardzo krótki i prosty, nie wyobrażaj sobie, że jest tak obszerny, jak ten, który mówi o tym, jak zdobyć pieniądze na TikTok, ponieważ zrobienie tego odwrotnego efektu jest znacznie łatwiejsze.

zainwestuj wideo w tiktok

Jeśli chcesz poznać kroki do umieścić w odwrotnej kolejności lub zainwestuj wideo w TikTok Już chcesz wykonać kroki, tak jak w przypadku, aby mieć dobrą jakość wideo, najpierw musisz wiedzieć, jak przesłać filmy do TikTok z telefonu komórkowego, aby następnie wykonać kroki, które podamy poniżej.

Po przesłaniu wideo do TikTok, za pomocą którego chcesz stworzyć iluzję odwrotności, przejdziesz bezpośrednio do części, w której pojawia się ikona efektów, abyś mógł wyszukiwać efekt, który mówi „odwróć” Pobierz go, a magia zrobi się sama.

dołącz do naszego kanału telegram