Skip to content

Jak odinstalować lub usunąć dowolną aplikację w systemie Windows bez śladu

6 de marzec de 2021

W dzisiejszym artykule zobaczymy jak odinstalować lub usunąć dowolną aplikację w systemie Windows bez śladu. W tym celu będziemy musieli skorzystać z zaawansowanych narzędzi, które pozwolą nam wyeliminować wszelkie ślady pozostawione przez aplikacje.

Podczas gdy używamy systemu Windows, to normalne, że stopniowo instalujemy w nim różne aplikacje, które uważamy za przydatne. Jednak w niektórych przypadkach musimy odinstalować programy lub gry.

Głównym problemem jest to, że robiąc to za pomocą narzędzia Windows, ślady pliku aplikacja systemowa. Zobaczymy szczegółowo, dlaczego nie powinniśmy używać narzędzia, które zapewnia nam system Windows, a zamiast tego używać zaawansowanych aplikacji, które są na tym ukierunkowane.

więcej geekowych newsów znajdziesz na geekzony.pl

Odinstaluj aplikację w systemie Windows 10 bez pozostawiania śladów

System operacyjny ma narzędzie do usuwania programy i aplikacje. Chociaż to narzędzie jest dość podstawowe i może pozostawić ślady w systemie, które mogą powodować taki lub inny problem.

Aby więc wyeliminować aplikacje i programy bez pozostawiania jakichkolwiek pozostałości w systemie, zamierzamy użyć zaawansowanego narzędzia do spełnienia tej funkcji. Problem, jeśli tego nie zrobimy, polega na tym, że po odinstalowaniu programu mogą pozostać puste klucze rejestru, foldery, dane itp.

Z pewnością przy jakiejś okazji odinstalowałeś program i jednocześnie zobaczyłeś foldery w „Pliki programów”Z tych aplikacji, które usunąłeś z niektórymi danymi. Powtarza się to również w rejestrze systemu Windows.

Właśnie z tego powodu musimy użyć zaawansowanego deinstalatora do usuń wszelkie ślady pozostawione z aplikacji które postanowiliśmy usunąć z systemu.

Jak usunąć aplikację Windows bez pozostawiania śladu

Dezinstalator Zsoft

Bardzo potężny program, który ma możliwość monitorować zmiany wprowadzone przez aplikacje wiedzieć, co się dzieje, gdy instalujemy nową aplikację. Pozwala odinstalować programy bez pozostawiania śladów w systemie.

Aplikacja Zsoft jest niezwykle prostą aplikacją, łatwą w użyciu pod każdym względem z odpowiednimi opcjami, aby spełnić swoją funkcję całkowitego i trwałego usuwania wszelkich śladów aplikacji.

Deinstalator IObit

IObit to program z bogatą historią, który doskonale spełnia wszystko, co obiecuje: całkowicie usuń dowolny program z komputera. Ale to nie tylko to. Ponieważ pozwala nam odinstalować partiami, czyli kilka programów jednocześnie.

Posiada również kilka narzędzi, takich jak automatyczna lub ręczna aktualizacja oprogramowania komputerowego. Nawet z monitorowaniem obiektów, aby mieć świadomość tego, co dzieje się w naszym systemie.

To ma wersja przenośna i inna, którą możesz zainstalować. Coś, co może być całkiem przydatne w zależności od danego komputera.

Geek Uninstaller

Geek Uninstaller jest dość prosty pod każdym względem, a jego jedyną funkcją jest całkowite usunięcie programów z systemu Windows. Ma intuicyjną i zbyt prostą konstrukcję. Ale to ukrywa szereg całkiem przydatnych funkcji.

Podobnie jak w przypadku IObit ma również wersję przenośną. Idealny do szybkiego i skutecznego użycia na dowolnym komputerze. Jeśli chcesz mieć prosty, ale skuteczny program lub dezinstalator aplikacji, Geek Uninstaller jest tym, czego potrzebujesz.

Revo Uninstaller

Najbardziej polecanym do tego celu jest Revo Uninstaller. Ten program jest bardzo popularny i ma kilka lat rozwoju, wystarczająco dużo czasu, aby stać się jednym z najlepszych z wiele funkcji które sprawiają, że jest lepszy od alternatyw.

Revo to program, który jest odpowiedzialny za dokładne przeanalizowanie aplikacji, którą chcemy odinstalować, aby znaleźć wszelkie jej ślady i je wyeliminować.

klawiatura laptopa

Ma opcję monitor wszystkie zmiany że każdy program może wykonać w systemie Windows, aby podczas jego usuwania można było wyeliminować i przywrócić wszystko, co zrobił dany program.