Skip to content

Jak odblokować telefon za pomocą numeru IMEI

6 de grudzień de 2021

ten IMEI telefonu komórkowego byłby unikalnym numerem, który posiada każdy telefon komórkowy, byłby to dokument osoby, który jest niepowtarzalny i niepowtarzalny, teoretycznie jest to niemożliwe do modyfikacji w niektórych modelach telefonów komórkowych, ponieważ prawda jest taka, że ​​poprzez określone pudełko jest możliwe łatwo modyfikować IMEI urządzeń takich jak Samsung, LG itp. Chociaż jest to nielegalne, jest możliwe, nawet zmiana karty elektronicznej telefonu jest również możliwa i pozostaje przy innej Zupełnie nowy IMEI.

Wyczyść IMEI telefonu

W wielu przypadkach telefon komórkowy ma Blokada IMEIMoże się to zdarzyć z wielu powodów. Na ogół dzieje się to z powodu kradzieży lub utraty danego telefonu, właściciel określa go jako skradziony lub zgubiony, a firma jest odpowiedzialna za zablokowanie go dla wszystkich firm telekomunikacyjnych, co oczywiście oznacza, że ​​nikt nie może korzystać z tego urządzenia mobilnego.

Innym powodem jest brak płatności, jeśli nie zapłacisz na czas i zgromadzisz znaczne zadłużenie, to oczywiście zablokują urządzenie przez IMEI dla wszystkich możliwych firm, abyś nie mógł z niego w żaden sposób korzystać.

Odblokuj IMEI telefonu

Co więc pozostaje nam do zrobienia? To, co powinniśmy zrobić, jest w rzeczywistości dość proste i polega na skorzystaniu z usługi odblokowującej o nazwie ExpressUnlockDzięki temu w krótkim czasie będziemy mogli ponownie uruchomić urządzenie mobilne dla dowolnej firmy.

Istnieją również służby techniczne, które są w stanie „uwolnić się„Komórki i w ten sposób zmieniają IMEI urządzenia, oczywiście jak powiedziałem, to nie jest przynajmniej coś legalnego, ale że istnieją, istnieją i w ciągu kilku sekund, w zależności od modelu, mogą spraw, aby Twój telefon znów działał w dowolnej firmie.

Robienie tego nie jest wcale drogie, więc prawdopodobnie za mniej niż 30 euro możesz już mieć telefon z czystym IMEI, usunięte z czarnej listy w taki czy inny sposób, aby móc z nich korzystać w dowolnej firmie, czy to Claro, Movistar, WOM, Personal itp.

Pamiętaj, że poniżej masz pole komentarza, wszelkie pytania możesz zostawić tam, a jak tylko je zobaczysz, możesz mieć pewność, że zrobię co w mojej mocy, aby odpowiedzieć Ci w najlepszy możliwy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram