Skip to content

Jak odblokować lub odzyskać tymczasowo zawieszone konto WhatsApp

18 de wrzesień de 2023

W pewnym momencie w przeszłości rozmawialiśmy o tym, jak można być w obecności zablokowanego konta na WhatsApp i jak osoby odpowiedzialne za główną na świecie aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych powoli zaczęły nalegać na tę kwestię. Dlatego dzisiaj chcemy Wam to pokazać jak można odblokować zablokowane konto na WhatsApp, coś, o co pytało nas wielu dotkniętych użytkowników.

Jak zwolnić tymczasowo zawieszone zablokowane konto WhatsApp?

W każdym razie, zanim nauczysz Cię, jak rozwiązać problemy związane z zablokowanym kontem w WhatsApp, powinieneś pamiętać, że odpowiedzi są przydatne tylko w tych przypadkach, w których użytkownik ma pewność, że nie naruszył warunków użytkowania. Jeśli zapoznałeś się z głównymi powodami, dla których zawieszone konto może wystąpić w WhatsApp, i żadne z nich Cię nie dotyczy, to czytaj dalej.

Aby rozwiązać problemy związane z zablokowanym kontem w WhatsApp, pierwszą rzeczą, którą musimy zalecić w tym względzie, jest skontaktowanie się z osobami odpowiedzialnymi za aplikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. [email protected]. Tam będziesz musiał wprowadzić pewne informacje dotyczące zablokowanego konta w WhatsApp, takie jak numer telefonu w formacie + kod kraju Numer telefonu, oprócz używanego modelu urządzenia.

Możesz wtedy zwiększyć szansę na rozwiązanie problemu z zablokowanym kontem WhatsApp, jeśli dodasz informacje związane z problemem, który występuje w Twoim konkretnym przypadku. Oznacza to, że wyjaśnij, kiedy problem się zaczął, jak na ciebie wpływa i dlaczego uważasz, że jest to niesprawiedliwe Twoje konto zostało zablokowane WhatsApp pozostaje na tej linii, o ile potrafisz wyjaśnić wszystko po angielsku, aby uzyskać szybszą odpowiedź.

W większości przypadków, gdy mamy do czynienia z zablokowanym kontem na WhatsApp, które w rzeczywistości nie spowodowało żadnego działania zabronionego przez komunikator, szczególnie zalecamy odczekać kilka dni, ponieważ prawie zawsze istnieje odpowiedź i rozwiązanie niewiele dalej.

Krok po kroku odzyskaj tymczasowo zawieszone konto WhatsApp

Chociaż tymczasowe zawieszenie w WhatsApp zajmie tylko zwykły czas oczekiwania, na wypadek pojawienia się komunikatu o tym informującego Twój numer telefonu jest zawieszony w WhatsApp Istnieją sposoby komunikowania się z firmą. Właściwie to będzie to, co powinieneś zrobić; ale będziesz musiał ich przekonać, żeby ci go zwrócili. Sposoby na to są następujące:

  • Skorzystaj z formularza kontaktowego: Osiągniesz to jedynie wchodząc na stronę kontaktową WhatsApp i wypełniając wskazany tam formularz, podając swoje dane i jasno wyjaśniając swoją sprawę, że zostałeś zawieszony i chcesz go odzyskać.
  • Wyślij e-mail do pomocy technicznej: To kolejny sposób na skontaktowanie się z nimi. Będziesz musiał jedynie podać swój osobisty adres e-mail i napisać e-mail na adres [email protected]. W takim e-mailu będziesz musiał podać swój numer telefonu z prefiksem międzynarodowym. Podobnie będziesz musiał wygenerować konkretne dane swojego telefonu komórkowego, zarówno modelu, jak i producenta, a także wyjaśnić, że chcesz odzyskać WhatsApp. Dodatkowo, jeżeli uznasz, że w sprawie ma znaczenie znacznie więcej informacji, dołącz je.
  • Od początku aplikacji: Inną skuteczną opcją jest ponowna instalacja WhatsApp. Możesz spróbować, zaczynając od numeru telefonu, klikając przycisk Średni które zobaczysz w powiadomieniu o zawieszeniu Twojego numeru. Prześlij formularz po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych informacji.

Odblokuj WhatsApp

Musimy wziąć pod uwagę, że w przypadku dowolnej opcji, którą zdecydujesz się wybrać w tym celu, proces może potrwać kilka dni, z tego powodu będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Mimo to, jeśli wykonamy którąkolwiek z powyższych czynności, nie będzie to gwarancją rozwiązania naszego problemu. Wszystko będzie zależeć wyłącznie od WhatsApp i jego decyzji dotyczących zwrotu konta. Generalnie czas opóźnienia nie przekracza zazwyczaj trzech dni. Jeśli więc to przekroczy, możemy zdecydować się na jedną z pozostałych wymienionych tutaj opcji.

dołącz do naszego kanału telegram