Skip to content

Jak odblokować kontakt z mojego konta Gmail z dowolnego urządzenia?

10 de styczeń de 2022

Gmail to jedno z najczęściej używanych kont e-mail na całym świecie, zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Jeśli masz konto Gmail, na pewno w pewnym momencie musiałeś zablokować kontakt. Jeśli z jakiegoś powodu musisz go odblokować, pokażemy Ci tutaj.

Adres e-mail jest środkiem, za pomocą którego można się z nami skontaktować w Internecie w sposób formalny i nieformalny. W tej bardzo technologicznej epoce wiele rzeczy można zrobić cyfrowo. Dlatego Gmail w każdej aktualizacji dodaje narzędzia, które mogą nam się przydać.

Tę platformę można skonfigurować tak, aby powiadamiała nas, gdy w skrzynce odbiorczej pojawi się nowa wiadomość e-mail. To ustawienie można zaimplementować zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym. To pozwala nam wiedzieć w czasie rzeczywistym, kiedy mamy potencjalnie ważną wiadomość dla nas.

Innym ważnym aspektem, który można podkreślić, jest zdolność Gmaila do ochrony kont użytkowników w celu zapewnienia im większej prywatności. Musimy to rozpoznać wszyscy lubimy zachować prywatność kont które mamy w każdej aplikacji.

Z drugiej strony również pocztą otrzymujemy wiele informacji o naszej pracy jest środkiem komunikacji z naszymi przyjaciółmi. Nawet gdy dokonujemy zakupu, adres e-mail jest preferowanym sposobem sfinalizowania szczegółów.

Jednak wiele razy zdarzyło nam się, że ktoś, z kim mieliśmy do czynienia w ten sposób, nadal używa naszego adresu e-mail do wysyłania nam informacji o produktach, które promuje lub uważa, że ​​możemy być zainteresowani.

Nie możemy zaprzeczyć, że taka sytuacja może wystąpić również w przypadku osób prywatnych, które mamy wśród naszych kontaktów; na początku komunikacja może być bardzo normalna i wtedy może być całkowicie denerwujące. W takich przypadkach Gmail udostępnił nam bardzo ważne narzędzie: Zablokuj kontakt.

Jeśli już korzystałeś z tej funkcji, prawdopodobnie już widziałeś, jak skuteczna może być, gdy chcesz zdystansować kontakt od siebie. Teraz, jeśli chcesz wznowić relacje z tym kontaktem, nawet dyplomatycznie, Gmail umożliwia również cofnięcie tej akcji.

Gmail to tylko jeden z wielu produktów Google, więc w zależności od zastosowanej liczby blokad może mieć przeszkody w dostępie do Ciebie we wszystkich aplikacjach Google.odblokuj kontakt na telefonie komórkowym

Jeśli więc chcesz odblokować go tylko w Gmailu, a nie w innych aplikacjach, jedną z rzeczy, które możesz zrobić, jest zlokalizowanie jednej z wiadomości w poczcie. Jeśli nie masz pojęcia, gdzie tego szukać, możesz spróbować swojego spamu.

Odblokuj wiadomości ręcznie

Jednym ze sposobów odblokowania kontaktu jest: umieszczenie wiadomości w skrzynce odbiorczej, możesz mieć niektóre z poprzednich dat, których nie usunąłeś. Po zlokalizowaniu wiadomości musisz ją otworzyć i znaleźć sekcję Nazwa. Tam zobaczysz zakładkę odblokowania.

Musisz kliknąć kartę odblokowania nazwy, a Gmail poprosi Cię o potwierdzenie działania. Następnie platforma pozwoli temu kontaktowi, aby jego wiadomości mogły trafiać bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Jeśli aktywowałeś powiadomienia o otrzymanych wiadomościach, po odblokowaniu otrzymasz powiadomienie kiedy nadejdą wiadomości. Jest to bardzo potrzebne, jeśli chcesz osiągnąć porozumienie w sprawie zakupu lub wznowić komunikację z osobą.

Odblokuj wiadomości „Spam”

Gmail ma bardzo przydatną funkcję dla wszystkich użytkowników: wiadomości spamowe. To narzędzie umożliwia właścicielowi konta zgłaszać wszystkie nadchodzące podejrzane wiadomości do skrzynki odbiorczej. Po sporządzeniu raportu wszystkie podobne wiadomości są klasyfikowane i wysyłane do tej sekcji.osoba odblokowująca kontakt w gmailu

W ten sposób nie narażasz się na wirusy lub inne złośliwe działania ze strony nadawcy. Jeśli jednak złożysz wiele skarg bez dyskryminacji, możesz sprawić, że e-maile, które ktoś Ci wyśle ​​bez złośliwości, są blokowane lub wysyłane do folderu Spam, aby tego uniknąć, musisz monitorować swoje zachowanie w tym zakresie.

Aby odblokować wiadomości znajdujące się w folderze Spam, musisz zlokalizować ustawienia konta, naciskając nakrętkę zębatki. Wśród pojawiających się opcji musisz kliknąć filtry i zablokowane adresy. W tej sekcji zobaczysz wszystkie zablokowane adresy. Po prostu zaznacz pole, aby usunąć nazwę z tej listy i przejdź do skrzynki odbiorczej.

Co zrobić, aby znaleźć wiadomości wysłane do Ciebie przez odblokowanego użytkownika Gmaila?

Jeśli w chwili złości na irytację, jaką spowodowały wiadomości tego kontaktu, a Ty go nie tylko zablokowałeś, ale też usunąłeś, to nie ma co robić. Usunięcie wiadomości z platformy może zostać odzyskane, chociaż powinieneś mieć jasność, że jest to bardzo trudne i mało prawdopodobne, aby ci się udało.

Jeśli użyłeś filtra, aby uniemożliwić niektórym wiadomościom z określonymi słowami kluczowymi dotarcie do Twojej skrzynki odbiorczej, możesz ponownie skonfigurować słowa, aby umożliwić przeglądanie tych wiadomości. Ponadto możesz go zlokalizować w dowolnym z Foldery Gmaila albo śmieci, albo spam.logo spotkań Google

Jak odblokować rozmowy w Google Hangouts, aby odzyskać wiadomości?

Hangouts to aplikacja Google do przesyłania wiadomości, w której możesz zablokować niechciany kontakt. Jeśli chcesz odblokować tę osobę, musisz otworzyć aplikację i kliknąć ikonę z trzema liniami u góry ekranu.

Znajdź kartę konfiguracji i musisz przewijać, aż znajdziesz sekcję zablokowanych osób. Z tym wyjdzie lista zablokowanych nazw kontaktów. Ta sytuacja uniemożliwia im skontaktowanie się z Tobą, a ich e-maile będą automatycznie trafiać do folderu Spam.

Aby umożliwić temu kontaktowi dostęp do Ciebie, wystarczy kliknąć odblokować. Dzięki temu ta osoba będzie mogła skontaktować się z Tobą w sprawie dowolnego produktu Google.

dołącz do naszego kanału telegram