Skip to content

Jak nawiązywać połączenia wideo lub spotkania za pomocą aplikacji Zoom (przykład)

28 de luty de 2021

Wszyscy dziś życzymy Być w kontakcie z naszymi znajomymi i bliskimi, niezależnie od odległości lub intensywnego życia, które wielu z nas prowadzi. Ponieważ samo to może być trudne, możesz pobrać aplikację Zoom na komputer PC lub Mac, która pomoże Ci osiągnąć cel.

Zoom to pojedyncza aplikacja zaprojektowana specjalnie do wykonywania połączeń wideo i z pewnością może być bardzo pomocna dla nas wszystkich. Dlatego dzisiaj Cię uczymy jak prowadzić rozmowy wideo lub spotkania za pomocą aplikacji Zoomi że nigdy nie tracisz kontaktu z bliskimi.

Jak prowadzić rozmowy wideo lub spotkania z Zoomem

Możesz używać aplikacji do rozmów wideo Zoom podczas spotkań, to naprawdę proste. I nie ma wątpliwości, że warto, ponieważ jest całkowicie darmowy i oferuje nieskończone możliwości oraz narzędzia, które mogą znacznie poprawić jakość rozmów wideo.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć korzystać z aplikacji Zoom i różnorodnych opcji, które oferuje, to ją pobrać. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z rozpoczęciem korzystania z niego.

Kroki, aby móc prowadzić rozmowy wideo lub spotkania z Zoom

Kroki, aby móc prowadzić rozmowy wideo lub spotkania z Zoomem, są bardzo proste. Wszystko co musisz zrobić to:

 • Wejdź do aplikacji.
 • Utwórz konto Zoom lub wprowadź swój, jeśli już go masz, podając swój adres e-mail i hasło.
 • Będąc w aplikacji, kliknij «Nowe spotkanie«.
 • Po utworzeniu nowego spotkania wystarczy, że zaprosisz użytkowników, z którymi chcesz porozmawiać, wybierając sekcję „Uczestnicy”, a następnie klikając przycisk „Zaproś” u dołu.

To wszystko! Po wykonaniu tych łatwe kroki będziesz mógł cieszyć się spotkaniami i rozmowami wideo oferowanymi przez aplikację Zoom.

Coś, o czym musisz pamiętać, to to, że aby zaprosić kogoś na spotkanie Zoom, musisz to zrobić przez e-mail lub wysyłając wiadomość przez czat Zoom na identyfikator danej osoby.

Dlaczego warto używać aplikacji Zoom do rozmów wideo lub spotkań?

Istnieje wiele korzyści, które oferuje aplikacja Zoom jak najlepiej to wykorzystaj do rozmów wideo lub spotkań, które prowadzisz. Możesz być pewien, że nie pożałujesz utworzenia konta dla aplikacji Zoom i że korzystanie z niej będzie naprawdę przyjemne.

Niektóre ze wspaniałych opcji oferowanych przez aplikację Zoom to:

 • to jest możliwe planować spotkania z wybranymi osobami, wybierając przycisk „Zarezerwuj” na stronie głównej aplikacji.
 • Możesz udostępnić ekran między innymi innemu urządzeniu elektronicznemu, tablicy interaktywnej, stronie przeglądarki i pokazać go innym uczestnikom spotkania.
 • Jeśli chcesz i masz zielony ekran, możesz dodaj wirtualne tło do interfejsu na spotkaniu.
 • Jeśli chcesz, możesz nagrać spotkanie i zadbać o jego bezpieczeństwo, korzystając z różnych opcji oferowanych w sekcji „Bezpieczeństwo”.
 • Ma czat dostępny dla wszystkich uczestników spotkania.
 • Jeśli chcesz, możesz pokazać różne reakcje, takie jak klaskanie w dłonie lub nawet kciuk w górę.
 • Istnieje możliwość umieszczenia spotkania zarówno na pełnym ekranie, jak i zminimalizowania go, aby uczynić go bardziej wszechstronnym.

I podobnie jak te przydatne opcje, jest ich wiele, do których zapraszamy zbadać i odkryć w aplikacji Zoom.

Nie ma wątpliwości, że to narzędzie komunikacji ułatwiło życie milionom ludzi na całym świecie i na pewno chcesz być jednym z nich.

biznesowa rozmowa wideo przez powiększenie

Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje były przydatne, możesz nawet zalogować się, rejestrując się w Zoom z Facebookiem i dzięki temu w pełni cieszyć się tą aplikacją i wszystkimi przydatnymi narzędziami, które oferuje. Mamy nadzieję, że ten post pomoże Ci uzyskać wyjątkowe wrażenia z Zoom.