Skip to content

Jak naprawić lub naprawić błąd „Ładowanie na 99%” i nie uruchamia się w emulatorze MEMU Play

3 de kwiecień de 2021

Jeśli masz problemy z nie ładowaniem emulatora MEMU Play, przeczytaj poniższy przewodnik, w którym nauczymy Cię, jak naprawić lub naprawić błąd „ Ładowanie na 99% ”, błąd uniemożliwiający uruchomienie w emulatorze MEMU Play.

Jeden z najlepszych emulatorów Androida, MEMU Play

Obecnie istnieje wiele emulatorów Androida. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, ale jeśli chcesz grać, to na pewno MEMU Play jest na pozycji jeden z najlepszych.

W rzeczywistości MEMU Play jest specjalnie zaprojektowany do gryDlatego ma dodatkowe funkcje, których nie ma wiele innych emulatorów. Ponadto może działać na zdecydowanej większości komputerów i działa bardzo wydajnie zarówno na prostych komputerach, jak i na tych o największej mocy.

W każdym razie, jak każda aplikacja Windows, nie jest bezproblemowa i od czasu do czasu może pojawić się błąd. Błąd ’Ładowanie na poziomie 99%”jest jednym z najbardziej powszechnych, ale w większości przypadków można go również bardzo łatwo rozwiązać.

Przyczyny i rozwiązania, aby naprawić błąd „Ładowanie na 99%” w MEMU Play

Problemy z ładowaniem są niewątpliwie jednym z najczęstszych błędów w emulatorach. Niestety ten błąd występuje również w jednym z najlepszych emulatorów Androida, MEMU Play. W każdym razie oto kilka możliwych powodów i rozszerzenie prostsze rozwiązania aby rozwiązać ten problem.

Plik do pobrania MEMU Play nie został poprawnie pobrany

Istnieje możliwość, że plik instalacyjny MEMU Play nie został prawidłowo opuszczony. Jest to rzadka przyczyna, ponieważ gdy dzieje się coś takiego, zwykle podczas instalacji pojawia się błąd.

Tak czy inaczej, istnieje szansa, że ​​podczas instalacji nie wystąpią żadne błędy i program wydaje się uruchamiać normalnie. Biorąc to pod uwagę, warto spróbować pobierz ponownie MEMU Play w przypadku wystąpienia błędu „Ładowanie na 99%”.

Rozumiejąc wszystko, co pokazano wcześniej, pobierz najnowszą wersję emulatora Android Memu, w wielu przypadkach rozwiązuje to problem „Ładowanie na 99%” emulatora. Ponadto posiadając najnowszą wersję, rozwiązujesz inne problemy, które mogą utrudniać działanie.

Wirtualizacja nie jest włączona

Możesz tego nie wiedzieć, ale wirtualizacja jest niezbędna do emulacji AndroidaW rzeczywistości ta zasada jest również spełniona przez to, co dla wielu jest najlepszym lekkim emulatorem Androida na PC (Bluestacks). Rzeczywiście, zarówno MEMU Play, jak i Bluestacks wymagają wirtualizacji do prawidłowego działania.

memu play ładowanie

W rzeczywistości praktycznie wszystkie emulatory Androida działają z opcjami wirtualizacji. Z tego powodu konieczne jest włączenie wirtualizacji (VT) w systemie. Chociaż proces może wydawać się skomplikowany, z pewnością tak nie jest, dlatego zachęcamy do wypróbowania tego przed wypróbowaniem innych rozwiązań.

Przestarzałe sterowniki wideo

Niewątpliwie sterowniki są niezbędne do prawidłowego działania wszystkich aplikacji, których używamy w systemie Windows. Błąd „Ładowanie na poziomie 99%” może wystąpić, gdy sterowniki systemowe są nieaktualne. Dzieje się tak najczęściej w przypadku sterownika wideo.

W przypadku wszystkiego, o czym wspomniano wcześniej, ważne jest, aby wiedzieć, jak zaktualizować sterowniki karty graficznej i pliki dokonać stosownej aktualizacji w przypadku, gdy są starymi kierowcami. Oprócz możliwości rozwiązania błędu za pomocą MEMU Play, pomaga komputerowi zachować stabilność, ponieważ aktualizacja sterowników zwykle rozwiązuje problemy i poprawia niektóre funkcje.

Chociaż skupiamy się na sterownikach graficznych, niewątpliwie aktualizowanie wszystkich sterowników PC jest czymś, co zaleca się stale. Dlatego jeśli wykonasz aktualizacja sterowników wideoMożesz także zdecydować się na aktualizowanie pozostałych sterowników.

dołącz do naszego kanału telegram