Skip to content

Jak naprawić lub naprawić błąd „Google Chrome przestał działać lub nie odpowiada” na moim telefonie z Androidem

18 de Maj de 2021

Odkąd internet pojawił się w naszym życiu, wyewoluował sposób, w jaki zwykle wykonujemy nasze czynności, bycie nasze główne narzędzie i nasz najlepszy sprzymierzeniec, gdy musimy szukać, ten krok od bycia źródłem informacji do wirtualnego świata, w którym możemy zarówno łączyć się z ludźmi, jak i wchodzić z nimi w interakcję, a nawet zarabiać pieniądze.

Obecnie, internet odgrywa bardzo ważną rolę, w zasadzie każda firma ma platformę cyfrową, która istnieje, aby ułatwić konsumentom zażądanie czegoś, przykładem tego są strony takie jak Amazon, Ebay, Aliexpress itp. od sklepów do sieci społecznościowych to strony internetowe i jak uzyskujemy do nich dostęp? Za pośrednictwem przeglądarek jedną z największych przeglądarek jest Google Chrome.

Google Chrome

To przeglądarka opracowana przez firmę Google i obecnie możemy tak powiedzieć największa przeglądarka planety, ponieważ jest na rynku z 70% udziałem, Google Chrome na początku swojego istnienia przeszedł od nowatorskiej przeglądarki do bycia przeglądarką par excellence większości użytkowników Internetu, prawda jest taka, że ​​ta przeglądarka ma imponującą system.

Google Chrome zawiera ciekawe wiadomości, Są to te same wiadomości, za które użytkownicy uwielbiają Google Chrome, od umożliwienia nam tworzenia rozszerzeń w Google Chrome, po zapewnienie nam pełnego dostępu do sekcji, takich jak blokowanie określonej strony internetowej, niewątpliwie bardzo przydatnych narzędzi i funkcji, które daje nam Chrome. nam, jej użytkownikom.

Chociaż Google Chrome jest dziś najczęściej używaną przeglądarką, ma niesamowite funkcje i pochodzi od firmy Google, nie oznacza to, że jest idealna, w rzeczywistości może mieć błędy podczas korzystania z niej, albo z powodu złego aktualizacja w momencie pobrania lub instalacji lub naszego urządzenia, zarówno na komputerze, jak i na naszym Androidzie, w tym przypadku skupimy się na błąd, że się zatrzymał.

Rozwiązanie błędu zatrzymania przeglądarki Google Chrome

Jak naprawić błąd Google Chrome „przestał działać lub nie odpowiada” na moim telefonie z Androidem?

  • Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy wiedzieć w momencie wystąpienia tego błędu, jest dobrze wiedzieć nasze urządzenie z Androidem, aby wiedzieć, czy jest to telefon z dobrą pamięcią RAM, czy wręcz przeciwnie, nie ma już takiej samej mocy, w odniesieniu do poprzednich aktualizacji naszych aplikacji.
  • Pójdziemy do Ustawień naszego telefonu, a następnie przejdziemy do Sekcja aplikacji.
  • W ramach tego modułu będziemy szukać Spośród wszystkich aplikacji przeglądarka Google Chrome.
  • Będąc już w informacjach Google Chrome, sprawdzimy, ile to jest waga rozmiar w naszym urządzeniu zależy to od jego zastosowania będzie miało spore gabaryty.
  • Jeśli w Twoim przypadku waży dużo i nie korzystasz z niego tak znacząco, to może być tak, że Google Chrome mieszkanie dużo miejsca na naszym telefonie informacje, które w tej chwili mogą nie być tak przydatne w naszym urządzeniu.
  • Te informacje zwykle mogą być naszymi Pamięć podręczna, więc przejdziemy do informacji o Google Chrome do sekcji Pamięć.
  • Będąc tutaj możemy zobaczyć, jak ustrukturyzowana jest całkowita waga przeglądarki Google Chrome i jak jest ona rozłożona na naszym telefonie komórkowym, zobaczymy dane aplikacji i pamięć podręczną.
  • Następna rzecz, którą zrobimy, to kasować zarówno pamięć podręczna, jak i dane aplikacji.
  • Po tym wszystkim, jeśli Twój telefon ma wbudowany środek czyszczący, zalecamy jego użycie i możesz usunąć inne pozostałe pliki naszego telefonu, więc debugujemy nie tylko Google Chrome, ale całe nasze urządzenie.
  • Zrestartujemy nasz telefon Android i pójdziemy do sklepu Google Play, a na koniec możemy zaktualizować Google Chrome do najnowszej wersji, jest to pozytywne, ponieważ Google ma nowe funkcje, które mogą mieć takie funkcje, jak między innymi oszczędzanie danych, zużycie energii.

Dlaczego tak się dzieje?

Wiele razy ten błąd występuje, ponieważ pamięć nasze urządzenie się nasyca dane i wyślij nam błędy zatrzymania naszych aplikacji, w tym przypadku Google Chrome, jednak po tych wszystkich krokach Twoja aplikacja będzie gotowa do dalszej pracy w optymalny sposób.