Skip to content

Jak naprawić lub naprawić błąd 0x80070570 w Windows 10, 8 i 7 Co to jest ten błąd?

14 de kwiecień de 2021

Z poniższego przewodnika dowiesz się Jak naprawić lub naprawić błąd 0x80070570 w Windows 10, 8 i 7 Co to jest ten błąd? Dziś poznasz odpowiedź.

Co to jest błąd 0x80070570?

Błąd 0x80070570 pojawia się zwykle podczas wykonywania instalacji związanej z systemem operacyjnym Windows. W rzeczywistości ten błąd zwykle się pojawia do czas na instalację systemu Windows, chociaż może być również wyświetlany w innych okolicznościach, na przykład podczas aktualizacji.

Mówiąc dokładniej, błąd 0x80070570 odnosi się do „ERROR_FILE_CORRUPT”Co można przetłumaczyć jako uszkodzony plik błędu. Co zwykle oznacza, że ​​pliki instalacyjne / aktualizacyjne systemu Windows są uszkodzone lub uszkodzone.

Tak czy inaczej, możliwe jest również pojawienie się błędu podczas próby przeniesienia plików z jednego dysku twardego na inny dysk. Jak widać, przyczyny i przyczyny błędu są stosunkowo zróżnicowane, dlatego też rozwiązania tego problemu mogą być różnorodne.

Rozwiązania do naprawy błędu systemu Windows 0x80070570

Chociaż istnieje kilka możliwych przyczyn tego błędu, większość z nich jest związana z instalacja systemu Windows. Dlatego pokazujemy kilka możliwych rozwiązań błędu 0x80070570.

Sprawdź, czy pobrana dystrybucja systemu Windows jest w dobrym stanie

Rozumiejąc naturę tego błędu, pierwszą rzeczą, która jest zalecana, jest sprawdzenie, czy pliki pobrane do instalacji systemu Windows nie są uszkodzone. W rzeczywistości najlepiej ponownie pobrać pliki instalacyjne z oficjalnej witryny Windows.

Z drugiej strony, jeśli błąd pojawi się podczas wykonywania aktualizacji, najlepiej anulować aktualizacje i spróbować je ponownie pobrać. W rzeczywistości może to również pomóc w naprawieniu błędu aktualizacji 0x800F0986 w Windows Update, innego stosunkowo częstego problemu związanego z aktualizacjami systemu Windows.

Wyeliminuje to możliwość, że problem jest spowodowany uszkodzonymi plikami instalacyjnymi systemu Windows.

Sprawdź, czy urządzenie użyte do instalacji działa poprawnie

Przez długi czas system operacyjny można zainstalować z USB, w tym celu najlepsze programy są używane do tworzenia USB Bootable Windows. Z pewnością jest to funkcja, która może być bardzo wygodna w wielu okolicznościach. Istnieje jednak kilka problemów, które mogą się pojawić, jeśli używany jest ten tryb instalacji.

W rzeczywistości czasami błąd 0x80070570 pojawia się właśnie dlatego, że używany przez nas dysk USB nie jest w dobrym stanie. Przyczyną pojawienia się tego błędu może być pendrive, który nie działa dobrze.

Rozumiejąc powyższe, jest to wysoce zalecane sprawdź integralność pendrive’a. Jeśli podejrzewasz, że może to być przyczyną problemu, użyj innego dysku USB, aby kontynuować instalację systemu Windows.

Użyj narzędzia do sprawdzania plików systemu Windows

Jeśli z drugiej strony problem nie został rozwiązany lub pojawia się w innych okolicznościach, na przykład podczas przenoszenia pliku, można spróbować jeszcze czegoś. Mamy na myśli używanie narzędzie do sprawdzania plików Windows.

0x80070570 Skanuj teraz rozwiązanie Windows

Narzędzie sfc / scannow Pomaga sprawdzić, czy pliki systemu operacyjnego mają jakiś problem. Z pewnością błąd 0x80070570 może pojawić się z powodu uszkodzenia plików instalacji systemu Windows. Korzystanie z tego narzędzia pomoże nam to zweryfikować.

  • Po prostu użyj CMD, w tym celu przejdź do menu startowego, tam napisz CMD. Gdy pojawi się narzędzie, kliknij je prawym przyciskiem myszy i wybierz „Otwórz jako administrator”.
  • Zostanie wyświetlone okno poleceń systemu Windows. Po prostu wpisz „sfc / scannow”I naciśnij„Wchodzić”.
  • Poczekaj, aż proces się zakończy, a system Windows pokaże Ci, czy jest problem z systemem.

W większości przypadków przedstawione powyżej rozwiązania są funkcjonalne. Tak czy inaczej, istnieją inne metody naprawiania błędów niebieskiego ekranu w systemie Windows 10, które również mogą Ci pomóc.