Skip to content

Jak naprawić CapCut, jeśli zawiesza się i zamyka tylko wtedy, gdy przechodzę do edycji filmów?

3 de maj de 2022

Edycja filmów za pomocą Capcut jest bardzo łatwa; jednak czasami aplikacja sama się zawiesza lub zamyka. Może to być dość denerwujące podczas tworzenia treści multimedialnych. Ponieważ tracisz czas i nie możesz udostępniać tego w sieciach społecznościowych z powodu awarii aplikacji. Możesz więc nauczyć się, jak to naprawić bardzo łatwo i szybko.

Powody, dla których CapCut zamyka się na urządzeniu

Aplikacja może przedstawiać pewne wady w swoim działaniu, aby go korygować, uczy się wykrywać przyczynę, która je wywołuje. Może to być denerwujące, jeśli chcesz zmienić prędkość wideo za pomocą CapCut. Zwykle są to niedogodności, które wynikają z pamięci Twojego urządzenia mobilnego.

Nie ma znaczenia, czy się spotkasz za pomocą aplikacji capcut na Androidzie lub iOS, w obu przypadkach system może się zawiesić. Podstawową rzeczą jest ustalenie, czy dzieje się tak z jednego z następujących powodów:

 • Pamięć komputera jest na wyczerpaniu.
 • Nasycenie pamięci RAM urządzenia.
 • Nie aktualizacja aplikacji.

Dlatego powinieneś zbadać na swoim telefonie komórkowym, aby znaleźć prawdziwą przyczynę niepowodzenia. Więc określ Która z możliwych okoliczności jest? źródło problemu. Pomoże to rozwiązać ten problem i będzie w stanie normalnie kontynuować edycję filmów w aplikacji.

Niewystarczająca pamięć

Jednym z powodów awarii aplikacji CapCut jest to, że masz mało miejsca na urządzeniu mobilnym. Zwykle dzieje się tak z powodu nasycenia pamięci podręcznej lub nadmiernej ilości plików multimedialnych w galerii. Aby go rozwiązać, najważniejsze jest to, że musisz debugować CapCutw tym celu zrób to:

 1. Wprowadź zaktualizowaną aplikację CapCut z jej najnowszą wersją.
 2. Znajdź opcję ustawień, oznaczoną symbolem koła zębatego, który zobaczysz w prawej górnej części ekranu.
 3. Teraz wybierz wiersz o nazwie „Wyczyść pamięć podręczną” i naciśnij przycisk „OK”, aby zakończyć proces.

napraw błąd capcut aplikacji na Androida

Możesz go również usunąć, umieszczając go w szufladzie aplikacji, w ten sposób musisz wyszukać CapCut i wybrać zarządzanie aplikacją.Stamtąd łatwo będzie usunąć pamięć podręczną, bez ryzyko utraty plików fakty w redakcji. Cóż, tylko dane, które są tymczasowo przechowywane na Twoim urządzeniu mobilnym, zostaną usunięte.

Otwartych jest wiele aplikacji, które nie są używane

Ważne jest, aby zapoznać się z warunkami pozostałych Aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym. Ponieważ zdarzają się sytuacje, w których najmniej używane zajmują miejsce. Również niektóre są otwarte w tleuniemożliwiając prawidłowe działanie głównych.

Aplikacja wymaga więcej pamięci RAM

Jednym z głównych powodów zamknięcia CapCut jest tylko nasycenie pamięci RAM. Dzieje się tak, ponieważ aplikacja zasługuje wystarczająco dużo miejsca na operację, bardziej niż cokolwiek podczas eksportowania filmów. Jeśli więc pamięć RAM wymagana przez aplikację jest większa niż w urządzeniu, możesz być pewien, że sama się zamknie.

Jak skutecznie rozwiązać ten problem?

Po wykryciu przyczyn niepowodzenia aplikacji możesz przystąpić do rozwiązania problemu. Cóż, jeśli edytujesz wideo lub chcesz edytować swoje zdjęcia za pomocą CapCut, te wady to uniemożliwią. Osiągniesz to w prosty sposób, ponieważ istnieją różne sposoby rozwiązania problemu. Z tego powodu zapraszamy do wypróbowania niektórych z następujących opcji:

napraw błąd capcut wyczyść pamięć podręczną

Zamknij aplikacje, które nie są używane

Aby zapewnić działanie aplikacji, konieczne jest wykonanie pełnego debugowania w telefonie. Innymi słowy, jeśli chcesz poprawić swoje doświadczenia z CapCut, będziesz musiał zamknij aplikacje których nie używasz. Następnie przejrzyj szufladę Aplikacje i sprawdź, które z nich nie były ostatnio używane i odinstaluj je.

Zaktualizuj aplikację i telefon

Posiadanie najnowszej wersji CapCut na swoim urządzeniu jest niezbędne, aby zapewnić jego optymalne działanie. Musisz więc mieć świadomość, że stale go aktualizujesz. Możesz to zrobić w następujący sposób:

 1. Wejdź do Play lub App Store na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS, w zależności od przypadku.
 2. Znajdź CapCut w obszarze aplikacji do edycji.
 3. Jeśli tego nie widzisz, wpisz swoje imię w wyszukiwarce które zobaczysz u góry i naciśnij ikonę lupy.
 4. Gdy ją otrzymasz, przejdź do aktualizacji, tam zobaczysz wszystkie informacje o aplikacji, funkcje i komentarze użytkowników.
 5. Na koniec, pobierz nową wersję i naciśnij przycisk oznaczony „Zainstaluj”.

Pomoże Ci to uniknąć błędów w aplikacji, dodatkowo będziesz miał dostęp do nowych narzędzi, które Ci oferuje. Tak długo, jak masz aktualne CapCut, poprawi Twoje doświadczenie z tym edytorem i zminimalizować możliwość awarii.

napraw wideo z edycji capcut aplikacji

Połączenie internetowe musi być dobre

Bez wątpienia jest to jeden z głównych wymagań dotyczących edycji wideo online. Przeciwnie, aplikacja nie będzie działać poprawnie. Z tego powodu ważne jest, aby sieć, do której jesteś podłączony, działała stabilnie i z dobrą szybkością.

Aby to zapewnić, należy sprawdzić u operatora telefonicznego, czy Twój abonament na transmisję danych w sieci komórkowej jest aktywny. Lub, w przypadku połączenia z siecią bezprzewodową, sprawdź, czy nie ma zakłóceń podczas edycji filmów.

Odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie

Innym z najbardziej ekstremalnych rozwiązań, aby CapCut przestał się zatrzymywać lub sam się nie zamykał, jest jego odinstalowanie. W ten sposób, wyeliminujesz wszelkiego rodzaju błędy pobieranie, złośliwe systemy lub awarie. Gdy zdecydujesz się zastosować tę akcję, będziesz mógł poprawnie pobrać ją ponownie na swój telefon komórkowy.

W związku z tym naprawianie CapCut, gdy blokuje się lub samoczynnie się zamyka, jest dość proste, aby to osiągnąć, musisz wykryć przyczynę. Następnie wypróbuj kilka prostych rozwiązań, aby sprawdzić, czy przyczyną błędu jest Twój telefon komórkowy, czy aplikacja. Więc, możesz dalej cieszyć się tym przydatnym edytorem filmów, aby udostępnić je w sieciach społecznościowych.

dołącz do naszego kanału telegram