Skip to content

Jak naprawić błąd „Twitter się zatrzymał” lub nie działa na moim telefonie z Androidem

18 de Maj de 2021

Twitter jest jedną z sieci społecznościowych najczęściej używane na świecie, Jego użytkownicy są super fanami aplikacji i są ludzie, którzy używają swojego konta przez długi czas i nadal cieszą się nim tak, jakby korzystali z niego po raz pierwszy.

Ta aplikacja ma ponad 330 milionów użytkowników i coraz więcej osób rejestruje się, aby stać się częścią tej sieci. Jeśli chcesz być częścią tej niesamowitej społeczności, możemy Ci wyjaśnić, jak założyć konto na Twitterze, aby nie przegapić kolejnych tweetów, które wszyscy mają zamiar wysłać.

Aplikacja jest przede wszystkim świetnym źródłem nowości, jest dość prosta i łatwa w obsłudze, całkiem nieźle działa, a jej koncepcja wyświetlania tweetów innych użytkowników jest dość oryginalna. Ale jak każda dobra aplikacja, nawet jeśli jest bardzo dobrze wykonana, zawsze możemy znaleźć jakieś błędy lub awarie, które nie pozwalają nam cieszyć się Aplikacją tak, jak chcemy.

Dlaczego komunikat „Twitter się zatrzymał” pojawia się na moim Androidzie, kiedy loguję się na Twitterze?

Jednym z najczęstszych błędów zgłaszanych przez większość użytkowników jest to, że po otwarciu aplikacji pojawia się reklama z następującym komunikatem „niestety Twitter przestał działać” a to może wydawać się dość niewygodne i denerwujące, gdy chcemy korzystać z aplikacji.Nie martw się o to, to nie jest złe i ma dość proste rozwiązanie. Czytaj dalej, a wyjaśnimy, jak rozwiązać ten błąd.

Kiedy ten komunikat pojawia się na naszym ekranie, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest „mój telefon był uszkodzony” lub „mój twitter był uszkodzony”, ale tak nie jest, nic nie zostało uszkodzone. Brzmi dość skomplikowanie, ale w rzeczywistości bardzo łatwo jest rozwiązać ten problem.

Jak naprawić błąd „Twitter się zatrzymał”?

Jeśli ty Świergot nieoczekiwanie zatrzymał się, nie martw się, wyjaśnimy kilka bardzo prostych metod naprawić błędy znalezione w aplikacji.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, gdy to się stanie, jest zamknięcie aplikacji i uruchom ponownie telefon komórkowy. To rozwiąże nie tylko problem z otwieraniem Twittera, ale wszystkie problemy, które wcześniej zgromadziłeś w telefonie. Dzieje się tak, ponieważ kiedy spędziliśmy wiele dni bez ponownego uruchamiania lub wyłączania telefonu, procesy mają tendencję do gromadzenia się w pamięci, które kończą się nasyceniem pamięci RAM i procesora naszego smartfona.

Więc uruchom ponownie telefon, aby rozwiąż wszystkie swoje problemy. Wystarczy przytrzymać przycisk zasilania przez kilka sekund, a pojawi się kilka opcji, wybierz „restart” i to wszystko. Poczekaj, aż telefon ponownie się włączy i ponownie otwórz aplikację.

Jeśli metoda ponownego uruchomienia telefonu nie zadziałała, nie martw się, mamy drugą opcję naprawy błędu. Kiedy korzystamy z aplikacji przez długi czas, zwykle gromadzą jakieś pliki, zdjęcia i śmieci, co spowalnia działanie telefonu. Dlatego musimy mieć świadomość ciągłego czyszczenia pamięci podręcznej telefonu. Ten proces będzie dość prosty, jeśli będziesz postępować zgodnie z tym, co wyjaśnimy poniżej:

  • Najpierw musisz wprowadzić ustawienia.
  • Kiedy tu jesteśmy, szukamy, gdzie jest napisane „aplikacje” lub jak wygląda na twoim urządzeniu, ponieważ opcje są różne w modelach.
  • W tej sekcji szukamy aplikacji Twitter, wchodzimy i będziemy w „informacjach o aplikacji” i znajdziemy następujące opcje: powiadomienia aplikacji, zezwolenie, przechowywanie, wykorzystanie danych, bateria i domyślnie otwarte.
  • Klikamy na „przechowywanie”, ponieważ ta opcja rozwiąże za nas problem.
  • Kiedy wejdziemy, najpierw klikniemy „wyczyść pamięć podręczną” i „wyczyść dane” Wyczyść pamięć podręczną a podczas usuwania danych z twittera zobaczymy komunikat: Usunąć dane aplikacji? Wszystkie dane w tej aplikacji zostaną trwale usunięte. Obejmuje to wszystkie pliki, ustawienia, konta, bazy danych itp.
  • Wybranie tej opcji nie spowoduje usunięcia konta, więc możesz to spokojnie. Aplikacja pozostawi tylko tak, jakbyś ją pobrał po raz pierwszy w Sklepie Play i to wszystko!

telefon aplikacji twitter

Rozwiązanie problemu „Twitter został zatrzymany”

Jeśli żadna z powyższych opcji nie zadziałała, najprawdopodobniej Serwery Twittera nie działają. Jeśli tak, aplikacja się nie otworzy, poczekaj, aż aplikacja zacznie ponownie działać i to wszystko.