Skip to content

Jak naprawić błąd „TikTok zatrzymał się lub został złapany”

18 de Maj de 2021

Tik Tok to aplikacja, dzięki której użytkownik może tworzyć, edytować i udostępniać filmy Krótko mówiąc, używając filtrów, naklejek, muzyki, dźwięków, emotikonów, a wszystko to w zaciszu swojego smartfona, filmy te mają na celu pobudzenie kreatywności ich użytkowników i umożliwienie im zabawy, śmiechu, uczenia się i łączenia się ze sobą.

W ostatnim roku aplikacja zyskała dużą popularność, przewyższając tym samym 2 miliony pobrań na całym świecie, obecnie można znaleźć krótkie filmy o tańcach, komediach, urodzie, makijażu, modzie, sporcie, zwierzętach, w rzeczywistości aplikacja jest w stanie zaprezentować użytkownikowi wybór filmów na podstawie jego upodobań, jest tak proste, jak zacząć go używać, aby rozpocząć rozpoznawanie.

Aplikacja pozwala użytkownikowi nagrywać, dodawać własne dźwięki lub wykorzystywać istniejące dźwięki, dostosowywać prędkość, dodawać filtry, słowa, a nawet ulubioną muzykę, która jest zorganizowany w listy odtwarzania ze wszystkimi gatunkami, od rocka po trap.

TikTok przestał działać – rozwiązania

Tik tok to naprawdę stabilna aplikacja, który rzadko prezentował awarie lub awarie na całym świecie, jego najnowsza wersja to 18.9.5, która została wydana 3 kwietnia 2021 r. z rozmiarem pobierania 64,40 MB; Wszystko to jest ważne, aby wziąć pod uwagę, ponieważ aplikacja może czasami się zatrzymać.

Kiedy TikTok zatrzymuje się, może to mieć różne przyczyny, wśród nich najczęstsze jest to pobrana wersja jest nieaktualna, rozwiązanie tego problemu jest naprawdę szybkie i proste, wystarczy wejść do sklepu z grami i pobrać najnowszą aktualizację (ta wspomniana powyżej, 18.9.5).

Pamięć podręczna TikTok

Inną częstszą przyczyną, niż się wydaje, jest to pamięć podręczna aplikacji zawiera dużą ilość przechowywanych danych i trzeba je usunąć, rozwiązanie tego problemu jest nieco bardziej skomplikowane, najpierw należy przejść do ustawień telefonu, a następnie wybrać „aplikacje i powiadomienia”, gdy pojawi się lista aplikacji znalezionych na smartfonie, wybierz TikTok.

Po wybraniu aplikacji zobaczysz menu z kilkoma opcjami, wśród nich musisz wybrać tę o nazwie „pamięć”, teraz wystarczy wybrać „wyczyść pamięć podręczną” i to wszystko.

Wyczyszczenie lub wyczyszczenie pamięci podręcznej urządzenia spowoduje usunięcie tylko przejściowych danych aplikacji, które mogły spowodować nasycenie i zatrzymanie lub awaria TikTokWażne jest, aby pamiętać, że wykonanie tej procedury nie powoduje usunięcia Twojego konta, wręcz przeciwnie.

Inne możliwe przyczyny

Problem może również wynikać z tego, że masz duża liczba aplikacji otwieranych lub działających w tle, Zużywa to pamięć RAM telefonu i może spowodować zatrzymanie i nieprawidłowe działanie nie tylko TikToka, ale także innych aplikacji, aby rozwiązać ten problem, wystarczy zamknąć wspomniane aplikacje, a nawet użyć akceleratora Ram.

Dziś wiele smartfonów już ma wbudowane narzędzia przyspieszające pamięć RAM, ale nie wszystkie telefony go noszą. Jeśli Twój telefon nie ma narzędzia akceleratora pamięci RAM, możesz przyspieszyć pamięć RAM z urządzenia z systemem Android. Dzięki temu możesz szybko rozwiązać problem, nie tylko za pomocą tej aplikacji, ale także innych, które mają błędy.

Jeśli chcesz, aby rozwiązanie było niezwykle szybkie i łatwe, możesz spróbować uruchom ponownie telefonpozwalając w ten sposób na swobodne rozpoczęcie pracy od zera z wybraną aplikacją, nie zajmuje to dużo czasu i może faktycznie rozwiązać problem.

logo tiktok

Wszystkie te rozwiązania możesz zastosować bez względu na to, czy posiadasz urządzenie z systemem Android czy iOS, pamiętaj, że aplikacja jest dostępne w Play Store lub App Store obu systemów operacyjnych.

Aplikacje takie jak Tik Tok zostały zaprojektowane do baw się dobrze dla swoich użytkownikówzainspiruj ich do próbowania nowych rzeczy i zaproś ich do bycia częścią wielkiej społeczności; miliony utalentowanych twórców czekają, aż dołączysz do nich, dlatego zapraszamy do wypróbowania aplikacji, aw przypadku jej niepowodzenia masz już rozwiązanie.