Skip to content

Jak naprawić błąd „Genshin Impact Has Stopped” na moim telefonie z Androidem

19 de Maj de 2021

Kiedy wybuchła pandemia, nikt nie spodziewał się, że zmieni ona nasze życie w tak intensywny sposób. Bardzo ważnym sposobem, w jaki zmienił to dla nas, jest to, że teraz wszyscy bawimy się na różne sposoby. Na przykład każdego dnia tysiące ludzi zaczyna grać w gry wideo. Można w nie grać na wiele sposobów.

Jednym z rodzajów aplikacji, które można pobrać, są gry mobilne, które mają zapewnić konsolowe gry wideo na telefonie. Mimo to telefony z Androidem nie są idealne i są podatne na wiele problemów biegać do gier.

Przykładem tego jest sytuacja, w której gra wideo Genshin Impact mówi, że „Genshin Impact został zatrzymany”. Ważne jest, aby wiedzieć, że aby wykonać ten samouczek i pobrać grę, musisz zaktualizować Google Playstore do najnowszej wersji.

Dlaczego Genshin Impact zatrzymuje się lub działa wolno?

Może to być spowodowane różnymi problemami. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę, że Genshin Impact to gra nowej generacji, więc będzie miała znaczące obciążenie graficzne komponentów sprzętowych twojego telefonu, a nawet oprogramowania, ponieważ Genshin Impact działa lepiej na systemach., Które mają najnowszy android.

Są jednak sztuczki, dzięki którym ludzie potrafią zrobić gra działa szybciej na urządzeniach, które tak naprawdę nie są do tego przystosowane.

Dzieje się to wielokrotnie, ponieważ ludzie czasami nie mają pieniędzy od razu na zakup nowego sprzętu, ale muszą znosić to, co mają. Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, to nauczyć się, jak używać narzędzi GL do ulepszania grafiki w grze, to nic nie kosztuje.

Jeśli GL Tools nie działa dla Ciebie, nie martw się, istnieje przewodnik, który pokazuje, jak przyspieszyć działanie Genshin Impact. Wiele razy nie bierzemy pod uwagę tego, co mamy inne otwarte aplikacje które mogą wpływać na działanie Genshin Impact. Jeśli chcesz poprawić wydajność, zalecamy zamykanie otwartych aplikacji w tle, aby telefon mógł przeznaczyć wszystkie swoje zasoby na granie w gry.

Jak naprawić błąd „Genshin Impact został zatrzymany” na moim telefonie z Androidem?

Jest to bardzo powszechne, ponieważ naprawdę trzeba wziąć pod uwagę, że ta gra jest w zasadzie portem tytułu, który wyszedł na PC i PS4, ale był przygotowany do uruchomienia na dzisiejszych telefonach.

W rezultacie wiele telefonów nie spełnia minimalnych wymagań gry, co uniemożliwia poprawne jej uruchomienie. Jednak ten błąd jest spowodowany nie tylko brakiem sprzętu, ale jest też szereg plików wymagania internetowe że ty też musisz się spotkać.

Aby rozwiązać ten problem, musisz ponownie uruchomić telefon. Powoduje to zresetowanie wszystkich pamięci podręcznych, a pamięć RAM może być wolna i używana tylko do uruchamiania gry. Zalecamy również wstrzymanie wszelkiego rodzaju pobieranych plików, ponieważ może to wpłynąć na połączenie internetowe. Na koniec, zalecamy aktualizację gry do nowszej wersji.

osoba grająca w grę mobilną

Jaki może być inny powód tego problemu?

Aby zagrać w Genshin Impact, musisz być stale połączony z InternetemCóż, tam są zapisywane wszystkie twoje postępy, w systemie podobnym do chmury. Jeśli twój komputer rozłączył się z Internetem, twoja gra może się zawiesić i dlatego wyświetla ten komunikat.

Również, mogłeś zostać zbanowany. Ta inna przyczyna nie ma nic wspólnego z siłą twojego zespołu, ale raczej z działaniami, które wykonałeś w grze. Musisz zrozumieć, że wszystkie te gry podlegają szeregowi zasad, dzięki którym twórcy mogą utrzymać wszystkich graczy w równowadze.

Jeśli podjąłeś jakiekolwiek działanie, które narusza zasady gry, możesz zostać zbanowany. W takim przypadku telefon może przejść w tryb błędu, jak np nie znasz powodu, dla którego połączenie zostało zamknięte.