Skip to content

Jak nagrywać na Snapchacie bez używania rąk i dotykania ekranu

21 de grudzień de 2021

Snapchat: co to jest i do czego służy Snapchat, ma wiele zalet i wad, ale nie da się ukryć, że z każdym dniem zyskuje na popularności, a co za tym idzie, znacznie większej liczbie użytkowników, którzy chcą mieć wiele odwiedzin do swojego profilu i stają się popularne. Jednym ze sposobów jest oczywiście tworzenie oryginalnych treści i specjalne w filmach.

Z pewnością po zainstalowaniu Snapchata na telefonie komórkowym. Widziałeś, że wielu użytkowników tworzy filmy bez dotykania ekranu, gdy są robienie nagraniaNastępnie opowiemy Ci, jak to zrobić, aby w ten sposób zaskoczyć każdego, kto na Ciebie spojrzy.

Zasadniczo zamierzamy cheat mobile i snapchat aby symulował, że naciskamy to samo. Pamiętaj jednak, że nagrywanie treści z mediów społecznościowych bez zgody właściciela treści nie jest praktyką prawną. Zawsze potrzebujesz tej zgody.

Nagrywaj na Snapchacie bez dotykania ekranu

  • Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest przejście do części Ustawienia na później ogólny poszukaj opcji Dostępność.
  • Teraz w tym miejscu musimy znaleźć, gdzie jest napisane Wspomagający dotyk.
  • Następną rzeczą, którą zrobisz, to przytrzymanie przycisku w nowym geście, chodzi o to, abyś trzymał palec wciśnięty przez kilka ubezpieczeń, aby w ten sposób symulować, kiedy jesteś w Snapchat naciskasz ekran.

Aby móc skorzystać z tej opcji, wystarczy nacisnąć klawisz Home około trzy razy i zostanie aktywowany, możesz tego użyć w dowolnym momencie, więc oprócz używania tego rodzaju rzeczy w Snapchacie możesz sobie wyobrazić, że może to być przydatne w wielu innych sytuacjach.

To, co masz zamiar zrobić, to przejść bezpośrednio do aplikacji Snapchat, aby rozpocząć nagrywanie wideo, musisz dotknąć ekranu. Teraz przycisk pojawi się na ekranie, przytrzymaj go, aby wyświetlić różne opcje, a następnie będziesz mieć możliwość dostosowania dostępnych.

Za każdym razem, gdy uruchomisz aplikację od teraz, będziesz mieć przycisk na ekranie aby w ten sposób wykorzystać metodę, o której wspomnieliśmy wcześniej.

łatwy tryb nagrywania Snapchata

Jak widzisz nie jest to zbyt skomplikowane, aby było to możliwe, To po prostu kwestia poświęcenia kilku minut na przygotowanie wszystkiego, a gdy będziesz już gotowy, nie będziesz musiał tego robić ponownie, w ten sposób możesz nagrywać filmy Snapchat bez dotykania ekranu, dzięki czemu możesz wyróżnić się wśród Twoi znajomi i obserwujący, umieszczając filtry na Snapchacie.

Inne sztuczki Snapchata

Lens Studio stworzone przez użytkowników

Jeden z sztuczki Snapchata to taki, w którym użytkownicy mogą tworzyć własne soczewki lub soczewki, dostosowywać je i publikować, aby inni mogli z nich korzystać. Najłatwiej uzyskać do nich dostęp za pomocą opcji „Więcej”, znajdującej się w dolnej części ekranu, skąd można je pobrać i dowiedzieć się więcej.

Inną możliwością jest zobaczenie Snapów utworzonych za pomocą tego samego obiektywu w zakładce, w której znajdują się soczewki.

Wzmianka o użytkowniku w Snaps

Po nagraniu Snap może być wymieniony w tekście tego samego dla użytkownika, dodając „@”, a następnie nazwę użytkownika, aby wspomnieć o osobie, która otrzyma powiadomienie o wzmiance.

W ten sposób wszystkie osoby, które zobaczą przystawkę, będą mogły przesunąć palcem w górę, aby zobaczyć profil wspomnianego Snapchata, powodując w ten sposób przepływ nowych obserwujących między nimi.

Więcej informacji w Mapach

Do dostęp do obszaru Mapy w aplikacji można znaleźć z kolorowymi obszarami, które zawierają zdjęcia użytkowników i przegląd strony, godziny i osobiste opinie. Można również przejść do działu „Więcej” i znaleźć więcej informacji o innych miejscach.

Triki tej aplikacji sprawiają, że jej użytkownicy poświęcają czas na obejrzenie innych profili, noszenie okularów innych użytkowników i polecanie witryn tym, którzy mogą szukać miejsca turystycznego.

Mamy nadzieję, że ten prosty, ale skuteczny samouczek pomaga mieć oryginalne filmy i bądź jednym z najlepszych Snapchatów wśród Twoich znajomych. Na co czekasz? Chodź, bierzmy się do pracy.

dołącz do naszego kanału telegram