Saltar al contenido

Jak nagrywać i masterować ścieżki audio za pomocą aplikacji LoopStation — Looper

26 de diciembre de 2022

dźwięk muzyka Jest to jedna z tych przyjemności w życiu, których nikt nie może nam odebrać, ponieważ poprzez nią wyrażamy swoje uczucia. Są ludzie, którzy mieli szczęście nauczyć się grać na instrumentach muzycznych i śpiewać, tworzyć muzykę. i to jest gdzie LoopStation – Looper odgrywaj swoją rolę, pomagając im tworzyć niesamowite utwory do ich piosenek.

Podczas tworzenia muzyki często składa się ze śpiewu osoby i dźwięku instrumentu muzycznego. Jednak może to być znacznie lepsze wg łączyć różne instrumenty muzyczne, albo dwa albo trzy.

Jeśli jesteś osobą, która umie grać na więcej niż jednym instrumencie muzycznym i kochasz tworzyć muzykę, to w takim razie LoopStation – Looper to aplikacja, której potrzebujesz. Ponieważ umożliwia tworzenie własnych utworów poprzez konwersję urządzenia Android w instrument muzyczny, umożliwiając nagrywanie dźwięków i głosów oraz łączenie ich w celu stworzenia wspaniałej piosenki.

Indeks()

Co to jest LoopStation — Looper?

LoopStation – Looper to narzędzie, które każdy muzyk lub artysta powinien mieć na swoim urządzeniu urządzenie z Androidem. Więc jeśli nie masz środków na drogi sprzęt, który robi to samo, możesz nagrywać swoją muzykę taniej i bez utraty jakości.

To oprogramowanie muzyczne, Posiada wiele cech, Najbardziej wyróżniającą się jest możliwość synchronizacji ścieżek (dublowania) i łączenia ich, dzięki czemu każdy, kto opanuje sztukę muzyczną i posiada tę aplikację, będzie mógł nagrywać własne utwory z bardzo profesjonalnym podejściem.

LoopStation — funkcje pętli:

Jak możesz sobie wyobrazić, aplikacja opracowana przy użyciu koniec tworzyć muzykę Musi mieć pewne cechy, które na to pozwalają. Wśród których możemy wymienić to:

 • nagrywać ślady zsynchronizowane (Schylać się).
 • kontrolować Tom na pętlę.
 • zapisać i Załaduj pętle.
 • Grawerować wiele słupy.
 • Metronom.

Ale to tylko funkcje darmowej wersji. Podczas gdy wersja Premium, ma o wiele więcej funkcji, które pozwalają artyście tworzyć swoje piosenki z bardziej profesjonalnym akcentem. Wersja Premium dodaje następujące funkcje:

 • Zmień czas każdego z nich pętla indywidualnie.
 • zapisać numer bez limitu nagrań.
 • Połączyć utwory.
 • zmienić prędkość reprodukcji.
 • Dodać pogłos.
 • Grawerować sesje.
 • Eksportuj sesje do innych aplikacji, takich jak: WhatsApp, Facebook, SoundCloud, poczta.

Korzystanie z LoopStation – Looper do nagrywania naszych piosenek:

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację, która będzie dość szybka, ponieważ waży tylko 21MB. Wystarczy więc otworzyć aplikację Sklep Google Playwyszukaj aplikację i pobierz ją w ciągu kilku minut lub pobierz z plikiem APK.

Kiedy zainstalowałeś LoopStation – Looper na swoim urządzeniu z Androidpierwszą rzeczą, o którą zostaniesz poproszony, jest skalibrowanie urządzenia.

Aby skalibrować urządzenie, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Po pierwsze, musisz być cicho, rozłącz się słuchawki i wyreguluj głośność urządzenia do 100%.
 2. Następnie musisz kliknąć przycisk Rozpocznij kalibrację.
 3. Teraz będziesz słuchać wyemitowane dwa tony przez twoje urządzenie i natychmiast pojawi się nowy ekran tam, gdzie musisz wyrównać szczyty wysokości fali dźwiękowej do czerwonych słupków.
 4. Powinieneś przeciągnij nagranie palcem, możesz przeciągnąć go w lewo lub w prawo, aby wyrównać najwyższe szczyty fali z obydwoma czerwonymi paskami. Jeśli uważasz, że nie możesz, możesz spróbować ponownie, naciskając przycisk, który pojawia się pod nagraniem w kształcie koła, tutaj możesz nagrywać, edytować i dołączać audio.

utrzymać pętlę

Po skalibrowaniu urządzenia Android Możesz podłączyć słuchawki i rozpocząć nagrywanie w następujący sposób:

Aby nagrać, musisz nacisnąć dowolny pasek, na którym jest napisane rozpocząć nagrywanie i natychmiast aplikacja rozpocznie nagrywanie, kiedy skończysz, musisz kliknąć ten sam pasek, aby zatrzymać aplikację i będziesz mógł dostosować jej czas, a kiedy skończysz, kliknij ponownie pasek. Jeśli ci się to nie podobało, nie martw się, wystarczy, że zostawisz palec na pasku i przeciągniesz go w dół, aby wyeliminować pętlę, możesz bardzo łatwo edytować swój dźwięk.

Jeśli chcesz nagrywać za pomocą metronomu, po prostu dotknij go przed rozpoczęciem nagrywania. Spowoduje to wyświetlenie większej liczby opcji dostosowania nagrania. Musisz kliknąć przycisk Graj, a następnie dowolny pasek, na którym jest napisane Przepełnienie rekordu, aby nagrać zsynchronizowane ścieżki. Pamiętaj, aby używać słuchawek, aby dźwięk metronomu nie był słyszalny w nagraniu.

Jeśli chcesz nagrać lub załadować któryś ze swoich utworów, musisz nacisnąć przycisk znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu, gdzie pojawiają się trzy poziome białe kreski, w ten sposób pojawi się ekran z opcjami Zapisać (aby zapisać utwór) i Załaduj (aby wczytać wcześniej zapisane utwory.

Chcę dokonać pewnych zmian w metronomie, pogłosie lub ponownie skalibrować urządzenie:

W tym celu musisz uzyskać dostęp do tego samego menu, w którym prezentowane są opcje zapisywania i ładowania. Tutaj będzie trzecia opcja.Ustawienia”kiedy go wejdziesz, będziesz mieć możliwość ponownej kalibracji urządzenia, wystarczy nacisnąć przycisk przekalibrować i pojawi się ekran podobny do pokazanego przy pierwszym uruchomieniu aplikacji.

W tym samym menu Ustawieniapojawią się dodatkowo dwa dodatkowe przyciski kalibrowanieto są: metronom Y Pogłos. Tutaj możesz dokonać dodatkowych regulacji metronomu i pogłosu. Należy jednak wziąć pod uwagę, że aby uzyskać dostęp do tych dwóch ostatnich ustawień, należy zdecydować się na zakup Wersja premium LoopStation – Looper.

Jak uzyskać wersję Premium LoopStation – Looper?

W tym celu należy wprowadzić ustawienia aplikacji. Możesz to zrobić wciskając przycisk znajdujący się w lewej górnej części ekranu, gdzie pojawiają się trzy poziome białe kreski. Natychmiastowe naciśnięcie przycisku spowoduje wyświetlenie nowego ekranu z różnymi opcjami. Musisz kliknąć Aktualizacja.

Natychmiast zobaczysz listę funkcji dodawanych do wydania Premia od LoopStation – Looper. Jeśli chcesz kupić ww wersja premiumwystarczy nacisnąć przycisk Kup aby rozpocząć proces płatności i nabyć płatną wersję, której nie pożałujesz, ponieważ otrzymasz bardzo przydatne funkcje i za niską cenę, nie więcej niż 3 €.

dołącz do naszego kanału telegram