Skip to content

Jak nagrywać ekran iPhone’a bez irytujących cięć? – Rozwiązanie dla iOS

9 de październik de 2021

Gigant technologiczny Apple pozostaje niekwestionowaną preferowaną opcją dla grupy użytkowników platformy, z markami od komputerów, tabletów i oczywiście ich urządzeń mobilnych.

Każde z tych wszechstronnych urządzeń z niesamowitą technologią posiada własny system operacyjny, który daje mu wyjątkowe możliwości i mogą podkreślić swoje różnice w porównaniu z urządzeniami z Androidem.

Jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych cech ich urządzeń jest zdolność ich smartfonów do robienia zdjęć i filmów w najwyższej jakości, pozwalająca na uzyskanie wyników na poziomie profesjonalnych fotografów wraz z aplikacjami ułatwiającymi pracę.

Mamy też niesamowitą możliwość nagrywania nie tylko tego, co nas otacza, ale samego ekranu naszego telefonu i tego, co na nim robimy. Musimy jednak wziąć pod uwagę pewne funkcjonalności, które: pozwalają nam lepiej wykorzystać cały sprzęt naszego iPhone’a, jego plusy i minusy.

Czego iPhone nie pozwala mi robić podczas nagrywania ekranu?

Musimy pamiętać, że iPhone’y Apple są specjalnie skonfigurowane do gwarantują maksymalne doświadczenie w korzystaniu z dowolnej z jego aplikacjiObejmuje to oczywiście wszystkie aplikacje do edycji audiowizualnej, z aplikacjami do obsługi kamer i wideo, które mają wstępnie zdefiniowane opcje, aby uniknąć przerw, takich jak:

Otwórz mobilną kamerę

Kiedy już zaczniemy nagrywać jakikolwiek materiał, nasz iPhone zablokuje możliwość jego otwarcia, albo za pomocą przycisków, albo przez nasze własne działanie, mobilną kamerę.

Odbierz lub zadzwoń

Zablokowana zostanie również możliwość wykonywania lub odbierania połączeń, które pozostają w kolejce do czasu, aż użytkownik iPhone’a zakończy czynność, którą musiał nagrać.

Otwarte aplikacje bankowe

Wszelki dostęp do aplikacji, zarówno poprzez menu, jak i pasek powiadomień, zostanie anulowane do czasu zakończenia filmowania

Podziel ekran, aby wykonywać inne czynności

Podobnie opcja podziału ekranu w celu współdzielenia wizji z innymi aplikacjami będzie niemożliwa. Wszystkie te funkcje są zaimplementowane, aby uniknąć wszelkiego rodzaju przerw, które mogą być generowane podczas robienia ważnych ujęć, które wymagają całej naszej koncentracji.

Jak nagrywać ekran na iPhonie?

Niewątpliwie innowacyjne opcje, które iPhone oferuje nam do nagrywania ekranu naszego urządzenia bez przerwy są dość interesujące przeprowadzenie tutoriali lub wyjaśnienie w prosty sposób dowolnej procedury, w której chcemy przekazać informacje. Aby wykonać tę czynność, wystarczy postępować zgodnie z następującymi procedurami:

Wejście do centrum sterowania urządzenia z systemem iOS

Jeśli chcemy nagrywać z centrum sterowania, będziemy musieli to zrobić: W ustawieniach przejdziemy do centrum sterowania i klikniemy opcję Więcej kontroli, a następnie naciśnij przycisk dodawania i nagrywanie ekranu, aby rozpocząć.

Z aplikacji innej firmy

W przypadku, gdy potrzebujemy lepiej opracowanej i bardziej wyspecjalizowanej opcji w zarządzaniu audiowizualnym, możemy pobrać aplikację z iOS AppStore gdzie będziemy musieli tylko wejść do aplikacji i wybrać rekord. Wśród opcji, które mamy do dyspozycji, aby wykonać tę czynność, wyróżniają się:

  • Nagraj to!
  • Rejestrator ekranu AZ
  • Idź Nagrywaj
  • Rekord DU
  • Nagrywanie ekranu nagrywania wideo
  • Bezpłatne nagrywanie ekranu RecMe

najlepszy sposób na nagrywanie ekranu na iPhonie

Jaki jest powód, dla którego nie mogę nagrywać ekranu z dźwiękiem na iPhonie?

Wiele problemów związanych z nagrywaniem wideo i audio, które można wygenerować za pomocą tej funkcji są związane z kwestią praw autorskich, więc jeśli nagrywamy i filmujemy z ekranu naszego telefonu zawartość lub własność intelektualną osób trzecich, sztuczna inteligencja naszego iPhone’a automatycznie wykryje problem i powstrzyma wszelkie próby zarejestrowania takiego materiału.

Mogą również wystąpić przypadki, w których błąd występuje z powodu awarii sprzętu podczas aktualizacji, więc w takim przypadku konieczne będzie skorzystanie z pomocy technicznej Apple, aby znaleźć rozwiązanie problemu.