Skip to content

Jak nagrać wysokiej jakości wideo na TikTok bez przytrzymywania przycisku?

19 de styczeń de 2022

Tik Tok to chińska aplikacja, w której zakochały się tysiące młodych ludzi. Jest numerem jeden w trendach, ponieważ jest bardzo uzależnia ze względu na zawartość netto w filmach. To sprawia, że ​​wszystko, co jest na nim publikowane, jest bardzo zabawne i łatwe do zauważenia dla umysłu, a często treść, która się tam pojawia, jest interesująca.

W tym artykule pokażemy, jak nagrać wysokiej jakości wideo dla konta TikTok użytkownika. Tutaj zostanie wyjaśnione, jak to zrobić bez przytrzymywania przycisku, ponieważ dla niektórych może to być trochę irytujące. Ucząc się, jak to zrobić w ten sposób, będziesz wiedział, jak nagrywać filmy w prostszy sposób.

Jakie kroki muszę wykonać, aby pomyślnie nagrać film bez przytrzymywania przycisku?

Aby nagrać wideo na TikTok, najważniejszą rzeczą, którą musi zrobić użytkownik, jest utworzenie konta. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do wspaniałego świata, który znajduje się w aplikacji. Wiele osób codziennie nagrywa i przesyła filmy, a miliony filmów są oglądane godzina po godzinie. Mówi się, że w nadchodzących latach TikTok może stać się największą i najbardziej ruchliwą siecią społecznościową.

Nagrywanie i edytowanie filmów w TikTok nie jest takie trudne, w rzeczywistości istnieje mnóstwo sztuczek, które użytkownik może wykonać, aby nagrać świetne filmy i uzyskać odpowiednią estetykę. Jedną z trików TikTok jest nagrywanie bez trzymania wciśniętego przycisku.

Nagrywanie bez użycia rąk jest łatwe, wystarczy kliknąć określone ustawienia, aby rozpocząć automatyczne nagrywanie. W aplikacji musisz kliknij znak +, a następnie wybierz funkcję po prawej stronie, która ma ikonę zegara.

W tym momencie musisz wybrać czas, przez jaki film ma trwać, aby można go było nagrać bez użycia rąk. Na koniec rozpocznij nagrywanie i gotowe. Każdy, kto zna tę sztuczkę, może sam nagrać wideo.

Prawidłowy kąt do nagrywania

Prawidłowy kąt ma ogromne znaczenie podczas robienia zdjęcia lub nagrywania. Dobry kąt można łatwo znaleźć, gdy nie jest to profesjonalne strzelanie. Amator powinien znaleźć punkt tylko za pomocą dobre oświetlenie, a także czysta przestrzeń. Tu zaczyna się właściwy kąt.

Jak nauczyć się korzystać z opcji timera podczas filmowania?

W aplikacji TikTok korzystanie z opcji timera jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć aplikację i przejść na prawą stronę, opcja z zegarem. Po kliknięciu wyświetli lub wyświetli szereg opcji, które pozwolą Ci wybrać czas, jaki będzie miał wideo.

TIK Tok

Odliczanie

Opcja odliczania to ta, która jest wyświetlana po kliknięciu timera. Warto o tym pamiętać i wiedzieć, jak się nazywa, ponieważ to dzięki niemu zostanie ustawiony czas, przez jaki timer będzie musiał nagrywać. Możesz wybrać i edytować czas potrzebny na wykonanie TikTok.

Dlaczego konieczne jest umieszczenie aparatu na twardym podłożu?

Jeśli kamery nie znajdują się na twardej powierzchni, wideo może wychodzić w sposób, który nie jest zbyt estetyczny lub nieestetyczny. Nie będzie przyjemnie oglądać wideo, które wychodzi z lekko przekrzywionym obrazem filmowania. Dlatego użytkownik, który nagrywa, musi mieć świadomość, że ten film musi wychodzić z dobrą pozycją podczas nagrywania.

Mocna powierzchnia, która się nie porusza, zapewni wideo bez kłopotliwych ruchów do edycji później. Pozwoli to również zaoszczędzić czas użytkownika, ponieważ nie będzie musiał nagrywać w kółko.

TIK Tok

użyj statywu

Istnieje wiele rodzajów statywów, których można użyć do nagrywania filmów TikTok, na przykład statyw z lampą pierścieniową, który jest używany do selfie i filmów, jest idealny do nagrywania tego typu problemów. Statyw zapobiegnie przechylaniu wideo, upadkowi telefonu komórkowego, wideo z przenieść, a użytkownik musi nagrywać w kółko.