Skip to content

Jak na stałe odłączyć konto Spotify od PlayStation 4?

20 de październik de 2021

Spotify ma szwedzkie pochodzenie i świadczy usługi muzyczne, podcastowe i wideo, wszystko to jest dostępne w aplikacji na Androida i iOS, a jeśli masz komputer, możesz go również uzyskać dzięki programowi na komputery z systemem Windows, macOS i Linux. Także Spotify ma wersję internetową dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do swojego konta z dowolnej przeglądarki.

Ta aplikacja pomaga nam łatwo znaleźć idealną muzykę lub podcast na każdą okazję, ma miliony piosenek i odcinków, których możesz być pewien zawsze będziesz mieć pod ręką muzykę do słuchania.

Dodatkowo Spotify oferuje Ci opcję połączenia konta z kontem PlayStation, dzięki czemu możesz słuchać muzyki podczas grania, ponieważ automatycznie przy każdym uruchomieniu konta PS4 uruchomi się Spotify.

Oczywiście, aby uzyskać dostęp do usług Spotify, musisz założyć konto, jest to bezpłatne, gdzie znajdziesz podstawowe usługi. Jeśli chcesz więcej korzyści możesz wykupić konto Premium. Ale porozmawiajmy trochę o rachunkach.

Jaki rodzaj połączenia można wykonać z kontami Spotify?

Aby założyć konto na Spotify jest dość proste, potrzebujesz tylko komputera lub telefonu lub tabletu z dobrym internetem, wejdź na oficjalną stronę Spotify i naciśnij link Zarejestruj się i zacznij tworzyć swoje konto, możesz je połączyć za pomocą:

Poprzez e-mail

Korzystanie z poczty e-mail to jedna z opcji używanych przez Spotify. Jeśli zamierzasz tego użyć wystarczy wypełnić formularz, znajdziesz go tam, gdzie rejestracja odbywa się przez Facebooka. Musi to być prawdziwy e-mail i pamiętaj hasło, ponieważ kod zostanie wysłany do Ciebie.

Twój numer telefonu

Z telefonem jest preferowaną opcją, wystarczy pobrać aplikację Spotify. Otwierasz aplikację i naciskasz zarejestruj się, pojawi się formularz z dwiema opcjami rejestracji, musisz tylko wybrać, z którą to zrobić.

Za pomocą swojego konta na Facebooku

Naciśnij przycisk Zarejestruj się na Facebooku, zostaniesz poproszony o dostęp do Twoich danych i połączenie. Po udzieleniu upoważnienia pojawi się formularz, który należy uzupełnić swoimi danymi, aby założyć konto.

Jakie korzyści stracisz, jeśli odłączysz konto Spotify od swoich urządzeń?

Będąc Spotify jedną z aplikacji główny do słuchania muzyki w czasie rzeczywistym może pojawić się wiele wątpliwości. Być może myślisz o odłączeniu konta Spotify od swoich urządzeń, zanim to zrobisz, zobaczmy konsekwencje lub niektóre rzeczy, które możesz przegapić.

Korzyści, które stracisz, jeśli odłączysz Spotify od urządzenia

Synchronizuj ze swoimi preferencjami

Jedną z wielkich zalet połączenia konta z urządzeniami jest to, że informacja pozostaje w chmurze a Spotify może synchronizować całą aktywność na wszystkich aktywnych urządzeniach. Nie będzie więc problemu, jeśli słuchasz muzyki przez telefon na ulicy, a po powrocie do domu chcesz skorzystać z komputera, ponieważ zobaczysz tę samą listę muzyki, a nawet ostatnią odtwarzaną piosenkę.

Niestandardowe listy odtwarzania

Kolejną zaletą Spotify jest to, że możesz utworzyć listę odtwarzania dla tego, do czego chcesz jej użyć, podróżuj, trenuj, zajmuj się handlem. Po odłączeniu tej opcji i zaleceń Spotify nie będziesz już ich mieć.

Śledź podcast i inne programy

Ciesz się słuchaniem wybranego podcastu i programów z ulubioną muzyką. Nie będziesz w stanie zapisywać odcinków i dzięki temu łatwiej je znaleźć.

Jak wygląda procedura odłączania konta Spotify od konsoli PlayStation 4?

Proces jest dość prosty, wystarczy wprowadzić ustawienia swojego konta Spotify, naciśnij wyloguj się i voila, już odłączyłeś konto od konsoli PlayStation 4. Teraz, jeśli chcesz całkowicie go usunąć, to inny proces: przejdź do Ustawień w konsoli. W menu wybierz Połącz z innymi usługami i naciśnij przycisk Zamknij sesję, gotowe zostaną odłączone od konsoli.

Jak ponownie uzyskać dostęp do konta Spotify na PS4?

Jeśli chcesz ponownie wejść na konto Spotify na PS4, musisz wykonać następujące czynności. Wejdź do aplikacji, otrzymasz dwie opcje, musisz wybrać jedną z dwóch metod logowania. Pierwsza metoda to wpisanie adresu e-mail użytkownika i hasła do konta Spotify, druga to skorzystanie z aplikacji Spotify na telefonie lub tablecie i szukanie urządzenia z funkcją Spotify Connect, które aplikacja udostępnia.