Skip to content

Jak mogę zapłacić UBER za pomocą Paypal? (Przykład) | Zobacz, jak to się robi

31 de styczeń de 2021

UBER to jedna z najlepszych aplikacji transportowych, jakie istnieją, ponieważ dba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, ale także ułatwia sposób płatności. Czy to teraz, UBER uwzględnił system PayPal jako nowy sposób płacenia za swoje usługi, oferujący więcej opcji zapewniających komfort.

Tak więc, jeśli masz konto PayPal i ciągle otrzymujesz w nim pieniądze, dołącz je do UBER-a jako kolejną alternatywę zapłaty za podróże. Następnie powiemy Ci, jakie kroki musisz wykonać, aby móc zapłacić UBER z konta PayPal.

Kroki, które należy wykonać, aby zapłacić Uberowi za pomocą PayPal

Od jakiegoś czasu UBER zezwolił w krajach takich jak Meksyk, Brazylia, Panama, Chile i Kolumbia na płatności za swoje usługi za pośrednictwem systemu PayPal. To reprezentuje wielka zaleta i to nie tylko ułatwia płatność kartą kredytową, ale także saldem PayPal.

Teraz płacenie za UBER za pomocą konta PayPal jest znacznie łatwiejsze niż myślisz, tutaj wiesz Kroczę których musisz przestrzegać, aby to zrobić:

 • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest utworzenie pliku konto paypal i aplikację UBER na urządzeniu.
 • Jeśli nie masz konta PayPal, możesz Zapisz się szybko i łatwo ze swojej strony lub aplikacji.
 • Jeśli jeszcze nie pobrałeś aplikacji UBER, jest to również bardzo proste, po prostu przejdź do Google Play na swoim urządzeniu i stamtąd możesz pobrać aplikację Uber.
 • Gdy masz już obie aplikacje, musisz wpisać UBER i dasz opcję, gdzie w menu jest napisana płatność.
 • Następnie wybierzesz opcję dodaj płatność i wpiszesz listę opcji, wśród których znajdziesz PayPal.
 • Zamierzasz nacisnąć PayPal i wprowadzić informacje o koncie.
 • Wreszcie, od tego momentu za wszystkie przejazdy w UBER możesz płacić swoim kontem PayPal.

Z drugiej strony, jeśli masz już zainstalowaną aplikację UBER na swoim urządzeniu, ale nadal nie masz możliwości włączenia PayPal jako formy płatności, nie martw się. Musisz tylko zaktualizować aplikację i to wszystko, kiedy to zrobisz, otrzymasz opcję i będziesz mógł wykonać kroki, o których już wspomnieliśmy.

Widziałeś to zapłać za przejazdy UBER za pomocą PayPal Jest niezwykle szybki i praktyczny, a to tylko jedna z wielu zalet, o których dowiesz się poniżej.

Zalety płacenia Uber za pomocą PayPal

Jak wiecie, od początku istnienia UBER nieustannie oferuje swoim użytkownikom promocje, dzięki czemu podróżują nie tylko wygodnie, ale i w dobrych cenach. Oczywiście, współpracując z PayPal, nie miało to raczej zniknąć, teraz oferuje więcej alternatyw, abyś mógł cieszyć się jego usługami po najniższych możliwych kosztach.

Następnie wspomnimy o niektórych wspaniałych zaletach płacenia UBERowi za pomocą PayPal:

 • Początkowo pozwoli ci to usprawnić płatności i zaoferuje wygodne opcje, jeśli nie masz salda na karcie kredytowej, ponieważ możesz korzystać z PayPal.
 • UBER stale prowadzi promocje, z których korzystają wszyscy, którzy używają PayPal jako metody płatności.
 • Gdy zbierzesz określoną liczbę podróży z UBER (nie podajemy ich, ponieważ ciągle się zmieniają) opłaconych PayPal, ta platforma będzie oferować nowe promocje.
 • Jeśli polecasz swoim znajomym i rodzinie płacenie UBER za pomocą PayPal, również otrzymasz zniżki i darmowe przejazdy. Pamiętaj, że im więcej podasz rekomendacji, tym więcej rabatów otrzymasz.

płatność online uber paypal

Jak zobaczysz UBER, to firma, której zawsze zależy na oferowaniu usługi wysokiej jakości, dlatego zawsze ulepsza swoje usługi. Współpracując z PayPal, widać, że to już inna sprawa doskonała platforma to gwarantuje, że Twoje płatności i przelewy pieniężne.

Już widziałeś, że płacenie UBERowi za pomocą PayPal jest łatwiejsze niż sobie wyobrażałeś, nie czekaj dłużej i ciesz się tą usługą. Możesz być także zainteresowany informacjami o: Jak działają kody UBER – Kody Uber Eats.

Aby uzyskać więcej takich artykułów, nie zapomnij odwiedzać naszego bloga, na którym stale znajdziesz aktualne informacje.