Skip to content

Jak mogę zapłacić Rappi za pomocą Paypal? – Czy mogę połączyć dwa konta?

29 de styczeń de 2021

Aplikacje z dostawą do domu to jedne z najlepszych wynalazków, jakie stworzono, ponieważ dają swoim użytkownikom możliwość otrzymywania jedzenia bez konieczności poruszania się. dalej zaoferować im różne sposoby zapłatyMając to na uwadze, dzisiaj dowiesz się, jak mogę zapłacić Rappi za pomocą PayPal?

I to jest to, wszyscy to wiedzą korzystanie z PayPal stało się najlepszą opcją jeśli chcesz zapłacić za usługę. Ponieważ jest to łatwe i szybkie, a przy tym całkowicie bezpieczne. Dzieje się tak, ponieważ są jedną z najpoważniejszych firm, które istnieją i już współpracują z innymi aplikacjami usług domowych.

Jak mogę zapłacić za Rappi za pomocą PayPal?

A teraz, aby przejść bezpośrednio do punktu, który Cię interesuje i że odpowiedź na wstępne pytanie Jak mogę zapłacić Rappi za pomocą PayPal jest szybka? Musisz wiedzieć, że pierwszą rzeczą do zrobienia logicznie jest pobranie i rejestracja w oficjalnej aplikacji PlayStore lub AppStore.

Po tym już możesz zacząć zamawiać jedzenie i oczywiście płacić za nie w systemie PayPal. Aby to osiągnąć, musisz złożyć zamówienie tak jak zwykle, a następnie przejść do sekcji wyboru płatności.

Tam wybierz opcję o nazwie „Nowa metoda płatności”, a następnie wybierz opcję „Dodaj PayPal”. Ta opcja przekieruje Cię na oficjalną stronę PayPal, gdzie wystarczy wpisać swoje dane, aby się zalogować.

Kiedy to zrobisz zostaniesz ponownie przeniesiony do aplikacji Rappi a Twoje zamówienie zostanie już opłacone. Dzieje się tak, ponieważ PayPal został zaktualizowany i teraz, aby kupować za jego pomocą na dowolnej stronie, wystarczy zalogować się, aby potwierdzić swoją tożsamość i to wszystko.

Wcześniej istniał tylko jeden sposób, aby połączyć PayPal z Rappi – poprzez obsługę klienta. Nadal można to zrobić dzisiaj, aby połączyć kartę, a proces jest bardzo prosty. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest kontakt z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem aplikacji lub telefonu obsługi klienta.

Następnie musisz powiedzieć im, co chcesz zrobić i poprosić o niezbędną pomoc, aby to osiągnąć. IPoinformują Cię, jakie kroki musisz podjąć, a po zakończeniu konta PayPal i Rappi zostaną połączone.

Inne metody płatności

Teraz, gdy wiesz, jak mogę zapłacić Rappi za pomocą PayPal, nadszedł czas, abyś zapoznał się z innymi metodami płatności, które również pozwolą Ci anulować zakupy w aplikacji Rappi na telefony komórkowe.

Pierwsza jest najbardziej konwencjonalna i odbywa się za pośrednictwem kart kredytowych lub debetowych. Działają one doskonale z aplikacją, a nawet można je dodać (co najważniejsze, Rappi czasami daje rabaty lub nagrody za ich płacenie).

Następnie jest klasyczna płatność gotówką, której można dokonać przy odbiorze tego samego zakupu i to tak, jakby płacić za towar w sklepie fizycznym. Należy zauważyć, że Rappi jest jedyną aplikacją do obsługi domowej, która umożliwia korzystanie z gotówki.

rappi app

Wreszcie kupony lub kody rabatowe, które dodają do Twojego konta RappiCreditos (jeśli nie wiesz, czym są RappiCreditos i jak działają, powinieneś ich poszukać przed umieszczeniem ich jako metody płatności). Wspomniane kupony można je pobrać bezpłatnie w Internecie, co czyni je dobrą opcją płatności, ponieważ być może można z nimi zjeść taniej lub za darmo.

I voila, to wszystkie sposoby zapłaty, więc gotowe. Można więc z dumą powiedzieć, że na pierwsze pytanie Jak mogę zapłacić Rappi za pomocą PayPal ?, w końcu otrzymałem pełną odpowiedź, teraz wystarczy przejść do telefonu komórkowego i zacząć składać zamówienia.

W przypadku, gdy z jakiegoś powodu Rappi przestaje Cię lubić lub jesteś ciekawy, radzimy poszukać najlepszych aplikacji do zamawiania jedzenia w domu.

dołącz do naszego kanału telegram