Skip to content

Jak mogę zainstalować Disney Plus? (Przykład)

2 de luty de 2021

Disney plus lub Disney + to platforma streamingowa, która oferuje, jak Netflix czy HBO, seriale i filmy, a także oryginalne produkcje; I nie tylko to, będziesz mógł cieszyć się wspaniałymi programami online w zaciszu własnego domu w godzinach, które masz. Instalacja Disney Plus jest więc zaletą, ponieważ masz wysoką kompatybilność z wieloma urządzeniami mobilnymi.

Z tego powodu dzisiaj pokażemy, na jakich urządzeniach dostępny jest Disney plus; a także krok po kroku nauczysz się jak zainstalować tę spektakularną platformę na wszystkich urządzeniach w bardzo prosty sposób. Nie idź, czytaj dalej ten post.

Na jakich urządzeniach jest dostępny Disney Plus?

Disney plus zawiera wysoką kompatybilność z urządzenia elektroniczne. Zobaczmy, czym one są:

 • Android.
 • Android TV.
 • Playstation 4.
 • Amazon Fire TV.
 • Telewizory LG Smart.
 • Xbox One.
 • Telewizory Smart TV firmy Samsung.

Ponadto możesz oglądać Disney Plus przez Chromecasta na swoim Smart TV, ponieważ to urządzenie elektroniczne konwertuje Twoje telewizor zwykły w inteligentny w stanie połączyć telefony komórkowe z telewizorem. Możesz także oglądać Disney Plus na Apple TV lub na komputerze z systemem Windows lub Mac.Ale co, jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji, jak to zrobić? Dobrze to wcale nie jest trudne rozumiem, zobaczmy, jak to się robi.

Jak mogę łatwo zainstalować Disney Plus?

Bardzo łatwo jest uzyskać Disney Plus. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej i będziesz zadowolony z usługi wkrótce.

Urządzenia mobilne

 1. Najpierw musisz pobrać aplikację na dostępnym urządzeniu. Jak już wiesz, jeśli masz Androida, będziesz musiał go pobrać ze sklepu Google Play. A jeśli jest to urządzenie iPhone z App Store.
 2. Po pobraniu aplikacji możesz utworzyć plik 7-dniowy całkowicie darmowy okres próbny. To rozpocznie proces rejestracji w Disney plus.
 3. Następnie wpisz swój adres e-mail, dane bankowe i hasło. Do tej pory jesteś już zalogowany na swoje konto Disney plus.
 4. Na koniec musisz nacisnąć lub kliknąć opcję Zaloguj sie który pojawia się z tyłu, wprowadź swoje dane i to wszystko. Masz już zainstalowaną aplikację.

W telewizji

 1. Ty musisz mieć Smart TV lub Chromecast.
 2. Przeszukuj aplikacje telewizyjne i pobierz Disney Plus.
 3. Następnie musisz wprowadzić wymagane dane i voila, możesz już korzystać z usługi na telewizorze.

Jak oglądać Disney Plus online?

Córka i matka korzystających z Disney Plus

Cóż, jest to jeszcze prostsze, krok po kroku jest następujący:

 1. Wystarczy wpisać link Disney plus https://preview.disneyplus.com/
 2. Zaloguj sie.
 3. Następnie musisz zarejestrować lub utworzyć konto Disney Plus i kliknąć 7-dniowa wersja próbna.
 4. Wprowadź swoje dane, imię i nazwisko, hasło i dane bankowe i możesz już korzystać z usługi.

W których krajach jest obecnie Disney Plus?

Dziś ta wspaniała platforma jest dostępna tylko w 10 krajów. Który? Zobaczmy.

 1. Kanada.
 2. NAS.
 3. Nowa Zelandia.
 4. Holandia.
 5. Australia.
 6. Niemcy.
 7. Francja.
 8. Włochy.
 9. UK.
 10. Hiszpania.

Tylko te kraje mieć dostępność Disney plus. W miarę upływu czasu do tego wyjątkowego doświadczenia dodanych zostanie więcej krajów.

Ile kosztuje uzyskanie Disney plus?

Naprawdę to nie jest takie drogie, Ma bardzo przystępną cenę dla użytkownika, tylko w miesiącu 6,99 USD i możesz włączyć usługę na różne urządzenia za jedyne 7 USD, bardzo tanio.

I nie tylko to, niesamowita platforma ma imponującą jakość wideo, która zapewni najlepsze wrażenia przy naprawdę niskich kosztach. Oferuje rozdzielczość do jakości 4K i HDR.

Jakie programy mogę znaleźć w katalogu Disney +?

Jeśli chodzi o jego programowanie, można się spotkać całkowicie oryginalne produkcje z Disney, Marvel, Pixar i National Geographic; a także Gwiezdne wojny i wiele innych hitów. Bez wątpienia Disney Plus to platforma, którą warto zainstalować i dzięki temu bawić się jako rodzina.

Nie czekaj dłużej i ciesz się maksymalna zabawa. Zostaw nam w komentarzach, co myślisz o tym poście i podziel się z przyjaciółmi i rodziną.

dołącz do naszego kanału telegram