Skip to content

Jak mogę wydobywać bitcoiny na moim komputerze w najłatwiejszy i szybszy sposób

29 de styczeń de 2021

Dla wydobywaj Bitcoiny na swoim komputerze w łatwiejszy i szybszy sposób będziesz musiał pobrać aplikację, która pozwoli Ci kopać tyle razy, ile potrzeba, anonimowo, bez pogarszania wydajności Twojego komputera.

Bitcoin istnieje od 2009 rokuJest to kryptowaluta, która umożliwia dokonywanie zakupów i sprzedaży online, jest to w pełni zdecentralizowane narzędzie, nie ma jednego właściciela, u którego wszystkie transakcje są bezpieczne.

Zalety wydobywania bitcoinów z komputera

  • Jest to najczęściej używana kryptowaluta na świecie, a następnie używając go na swoim komputerze, możesz generować pieniądze z domu.
  • Nie musisz podawać danych osobowych, Nie oznacza to, że mając go na swoim komputerze, będziesz musiał zapisać niektóre dane, a inne, jest to całkowicie anonimowe, generując zaufanie klientów i użytkowników.
  • Nie musisz się obawiać, że staniesz się ofiarą oszustwa, ponieważ Twój bitcoin niezależnie od tego, czy znajduje się na Twoim komputerze i ma dostęp do miejsca, w którym znajduje się większość Twoich informacji, nie masz dostępu do swoich prywatnych informacji.
  • Przy wykonywaniu przelewów możesz zapomnieć o wysokich opłatachPonieważ nie ma pośredników, możesz spać spokojnie.
  • Jeśli z jakiegoś powodu przestaniesz wydobywać Bitcoiny ze swojego komputera, program nie jest przeznaczony do zamrażania Twojego konta.

Wady wydobywania bitcoinów z komputera

  • Jeśli chcesz zamienić swoje Bitcoiny na inną walutę, będziesz musiał zapłacić prowizję.
  • Mimo że masz dużą kontrolę nad wszystkimi transakcjami przeprowadzanymi z komputera, musisz o tym pamiętać wartość Bitcoinów jest bardzo niestabilna.
  • Chociaż masz tę zaletę, że nie musisz podawać własnych danych ani dołączać danych, na przykład do konta Google, aby Twoje dane były aktualne (hasło i inne), generuje to trochę nieufności, ponieważ nigdy nie będziesz wiedzieć, z kim dokładnie przeprowadzasz transakcje.
  • Jeśli z jakiegoś powodu twój komputer zostanie uszkodzony, nie mówiąc o systemie operacyjnym, ale dysk twardy przestanie działać, automatycznie stracisz wszystkie wydobyte wcześniej bitcoiny.
  • Naprawdę nie wiesz na pewno, czy używają metod nadzoru w twoich operacjach.

Kroki, aby wydobywać Bitcoiny na moim komputerze w najłatwiejszy i najszybszy sposób

Teraz, biorąc pod uwagę powyższe, pokażemy Ci, jak możesz kopać Bitcoiny w najłatwiejszy i najszybszy sposób w zaciszu własnego domu.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest pobranie Crypto Tab na twoim komputerze. Po pobraniu musisz go zainstalować, procedura jest krótka i wtedy zauważysz, że pojawi się pasek, w którym zobaczysz, jak program się ładuje, nie rozpaczaj, trwa to tylko kilka minut.

Zamknij przeglądarkę, na twoim komputerze otworzy się program Crypto Tab. Zostaniesz powitany i musisz kliknąć dalej i tak dalej z informacjami, które ci pokazuje, czyli w zasadzie informacją wyjaśniającą, czym jest program.

Kiedy zobaczysz w tych opcjach ustaw przeglądarkę, zrobisz to, ustaw przeglądarkę, z którą chcesz pracować. Następnie musisz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail.

Otrzymasz okno do synchronizacji, nie ma to znaczenia, czy zdecydujesz się kliknąć, aby zsynchronizować, czy nie, ponieważ ta opcja niczego nie zmienia. Zostaniesz automatycznie w menu programu.

Prędkość górnika jest dostosowywana do twoich upodobań. Aby wypłacić pieniądze, musisz przejść w prawo do słupków znajdujących się w rogu, a następnie kliknąć, aby wypłacić BTC.
Otrzymasz kolejną zakładkę, w której umieścisz; swój adres bitcoin wprowadzasz ilość bitcoinów.

Moneta Bitecoin

Klikasz, aby wypłacić i możesz teraz cieszyć się swoimi bitcoinami. Ponadto opcja doładowania chmury Aktywujesz go, otworzy się kolejne okno, kliknij aktywuj uruchamianie w chmurze. Tam możesz kupić buty, które chcesz, działa to jako pomoc w posiadaniu bitcoinów, wydobywają one automatycznie, jedyną rzeczą jest to, że aby uzyskać tę przewagę, musisz zapłacić.

Wreszcie, jeśli wykonasz te kroki, z pewnością poprawisz swoją ekonomię, uzyskasz więcej produkcji w swoim życiu, a zwłaszcza wykorzystanie komputera.