Skip to content

Jak mogę wstrzymać ekran w HouseParty

22 de luty de 2021

Jedna z najpopularniejszych aplikacji wideo rozmowa ostatnich czasów to Houseparty. Co stało się jeszcze bardziej znane z całej sytuacji izolacji z powodu koronawirusa. Chociaż ta aplikacja została uruchomiona pod koniec 2016 r., Usługa ta odnotowała wzrost dzięki znaczenie które otrzymałeś od użytkowników.

Odnotowano znaczny wzrost pobierania przez grupy rodzinne, które gromadzą się w ich przestrzeni, aby spotkać swoich bliskich.

Dzięki tej aplikacji możemy utrzymywać emocjonalne i komunikacyjne więzi z rodziną i przyjaciółmi, dodając ich do platformy, nawet podczas kwarantanny. Houseparty został opracowany, aby zaprezentować się jako aplikacja wieloplatformowa, która została stworzona z myślą o urządzeniach Android, iOS i podobnie komputery.

Aplikacja ta umożliwia prowadzenie grupowych rozmów wideo nawet z ośmioma osobami, z którymi można też grać w gry i zabawy online.

Jak zacząć korzystać z Houseparty

To usługa rozmów wideo zaprojektowana jako wieloplatformowa, możesz ją mieć na swoim urządzeniu z Androidem, iPhone, iPadzie, a nawet wewnątrz komputera. Aby zacząć z niego korzystać, musisz zacząć od pobrania aplikacji. Możesz go pobrać bezpośrednio z oficjalnej strony, Sklep Apple lub Sklep Play.

Po zainstalowaniu musisz zarejestrować się, aby zacząć korzystać z aplikacji i korzystać ze wszystkich jej narzędzi i usług. Aby rozpocząć korzystanie z Houseparty, musisz wykonać następujące czynności:

  • Zacznij od kliknięcia przycisku „Zapisz się’ zacząć.
  • Poprosi Cię o podanie adresu z adresu e-mail, nazwa użytkownika, hasło i data urodzenia.
  • Następnie wyślą Ci e-mail weryfikacyjny, na który musisz odpowiedzieć.
  • Po tym będziesz mógł wejść do aplikacji i zacząć korzystać ze wszystkich jej usług oraz zaprosić znajomych.
  • Ważne jest, abyś pamiętał, że dzięki tej aplikacji możesz rozmawiać ze wszystkimi kontaktami, dlatego ważne jest, aby wybierając pseudonim, wybrać taki, który jest znajomy lub znany Twoim znajomym lub krewni.

powitanie houseparty

Czy rozmowę wideo można wstrzymać w Houseparty?

W rzeczywistości nie możesz wstrzymać połączenia wideo w aplikacja. Istnieje jednak możliwość zatrzymania lub wyciszenia mikrofonu lub aktualnie słuchanego dźwięku.

Ta aplikacja nie ma zbyt skomplikowanej operacji, ale wręcz przeciwnie, jest dość prosta w użyciu, ponieważ ma przejrzyste narzędzia i cechy, które zapewniają podstawowy dostęp dla wszystkich jej użytkowników. Jeśli szukasz podstawowych instrukcji, jak nawiązać połączenie wideo, tutaj zostawimy Ci dość prosty krok po kroku:

Aby rozpocząć rozwijanie pliku menu opcje, gdzie możesz zobaczyć, kto z Twojej listy kontaktów jest online.
Po zlokalizowaniu osoby wystarczy kliknąć przycisk „Przystąp„Jeśli ta osoba nie ma dostępnej aplikacji mobilnej, zdarzają się dwie rzeczy, pojawi się ikona telefonu, za pomocą której można do niej bezpośrednio zadzwonić oraz druga w kształcie dłoni.

Jeśli naciśniesz na telefonie, zadzwoni do użytkownika i będziesz musiał poczekać, aż go przyjmie, aby go zobaczyć.
Gdy skończysz rozmowę, każdy z was może zamknąć plik połączenie lub jeśli to się nie uda, dodaj więcej osób do rozmowy.

Dzięki tym wszystkim danym będziesz bardziej niż gotowy, aby rozpocząć komunikację z kimkolwiek z aplikacji. Chociaż aplikacja zawiera proste narzędzia, niektórzy ludzie potrzebują dokładniej serii instrukcji, dzięki którym mogą czuć się bardziej komfortowo podczas korzystania z aplikacja.

Jest to doskonała aplikacja do użytku ze wszystkimi znajomymi i rodziną. Dzięki tym instrukcjom każdy, kto chce dołączyć do imprezy, może bez problemu korzystać z jej zalet i funkcji.

dołącz do naszego kanału telegram