Skip to content

Jak mogę używać i oglądać wszystkie kanały telewizyjne Pluto przez streaming online (przykład)

31 de styczeń de 2021

Pluto TV to platforma strumieniowa, która umożliwia oglądanie telewizji online z zawartością dla wszystkich grup wiekowych za darmo. Z pewnością słuchanie tego, zwłaszcza części będącej bezpłatną platformą, już sprawia, że ​​chce się cieszyć jej zawartością, ale jak to zrobić? Odpowiadamy dziś na to i inne pytania w ramach tematu Jak mogę streamować i korzystać ze wszystkich kanałów telewizyjnych Pluto? online.

Jak mogę korzystać i oglądać wszystkie kanały telewizyjne Pluto, przesyłając strumieniowo online

Aby cieszyć się wszystkimi treściami w Pluto TV, będziesz potrzebować głównie dobrego połączenia internetowego, aby poprawić strumieniowanie wideo na swoim urządzeniu. Jeśli nie masz bardzo dobrego połączenia internetowego, lepiej poszukaj wskazówek, które pomogą Ci poprawić i przyspieszyć prędkość Wi-Fi, abyś mógł oglądać Pluto TV online.

Teraz, aby rozpocząć oglądanie telewizji Pluto w Internecie, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest dostęp do sieci Witryna Pluto.tv z preferowanej przeglądarki. Gdy po raz pierwszy uzyskasz dostęp do sieci, będziesz musiał kliknąć żółty przycisk z napisem Oglądaj za darmo, który znajduje się tuż pod linkami do pobrania aplikacji mobilnej Pluto TV.

Klikając teraz ten przycisk, przejdziesz do autentycznej strony Pluto TV, chociaż wciśnięcie żółtego przycisku powinno być wykonane tylko raz, ponieważ w ciągu kilku następnych okazji uzyskasz dostęp do Pluto TV, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na platformę, pomijając ten krok .

Gdy jesteś naprawdę na stronie platformy, zostaniesz przeniesiony do sekcji, w której można oglądać telewizję na żywo, gdzie możesz mają dostęp do wielu kanałów o różnej tematyce. U dołu strony zobaczysz listę kanałów, harmonogramy i ich sekcje, dzięki czemu możesz szybko uzyskać dostęp do tego, co lubisz i zobaczyć, jak duży postęp został poczyniony (rozdział, w którym to się dzieje) iw jakich godzinach są nadawane to.

W Pluto TV jest sekcja o nazwie „Na żądanie”, w którym będziesz cieszyć się przeciwieństwem telewizji na żywo, raczej w tej sekcji zobaczysz obszerną listę treści dla każdego członka rodziny.

Coś interesującego i przydatnego jest to, że jeśli korzystasz z programu na żywo i masz dostęp do listy treści na żądanie, ten program nie zamyka się ani nie traci postępu. Dzieje się tak, ponieważ program, który oglądają, jest zminimalizowany lub umieszczony w małym okienku w rogu ekranu, więc możesz śledzić postępy programu i jednocześnie przeglądać listę Na żądanie.

Z drugiej strony w sekcji Telewizja na żywo zobaczysz w prawym dolnym rogu przycisk zatytułowany «Zobacz przewodnik» w którym po aktywacji pokaże ci, co robią na innych kanałach, abyś mógł to łatwo zobaczyć. Aha, i jeśli oglądasz program i klikniesz Wyświetl przewodnik, okno również zostanie zminimalizowane, umożliwiając Ci jedno i drugie: kontynuuj oglądanie programu i przejrzyj przewodnik programowy.

Jakie kanały mogę oglądać online w Pluto TV

To nie przypadek, że Pluto TV stał się jedną z alternatyw podobnych do Netflix, wynika to z jakość treści ponieważ można go oglądać na różnych urządzeniach. Jeśli mówimy o kanałach dostępnych w Pluto TV, możemy wspomnieć o kilku kanałach na żywo podzielonych na kilka kategorii, między innymi:

wiele różnych kanałów tematycznych tv pluto

  • Ciekawość: Pluto TV Nature, Pluto TV Investigates i Pluto TV Reality
  • Dzieci: Pluto TV Junior, Pluto TV Kids, Nick Junior Club i Nick Classic
  • Filmy: Horrory telewizyjne Pluto, Filmy telewizyjne Pluto, Dramaty telewizyjne Plutona, Filmy telewizyjne Pluto Filmy komediowe.
  • Rozrywka: Classic Telefe, MTV Vintage, Pluto TV Series Latinas, Pluto TV Deportes, Pluto TV Anime, Pluto TV Competitions, Pluto TV Series, Pluto TV Novelas and Pluto TV Series Retro

Jeśli chodzi o zawartość na żądanie, to jest podzielony na trzy kategorie: Treści dla dzieci, Top Series i Top Cinema, w których można zobaczyć doskonałe seriale i ciekawe filmy.