Skip to content

Jak mogę grać w Garena Free Fire za pomocą kontrolera konsoli lub komputera

23 de luty de 2021

Gry komputerowe to bardzo dobry sposób na spędzenie czasu, szczególnie w czasach, gdy możemy się trochę nudzić. Jest wiele gier, które możemy znaleźć, najlepiej jest znaleźć taką, która najbardziej odpowiada naszym gustom.

Jedną z najbardziej lubianych kategorii jest kategoria multiplayer, W ramach tych kategorii pojawiło się ostatnio wiele doskonałych gier. wśród nich Garena Free Fire, gra wideo w formacie akcja i przygoda bardzo zabawne.

W tej grze możemy łączyć się ze znajomymi i tworzyć fantastyczne gry, ogólna rozgrywka w grze jest bardzo dobra, podobnie jak interfejs, który prezentuje. Z tego powodu jest to jedna z najczęściej granych gier na świecie.

Jak mogę grać w Garena Free Fire za pomocą konsoli lub kontrolera PC?

Garena Free Fire to gra przeznaczona głównie na systemy operacyjne iOS i Android, możemy ją pobrać z ich oficjalnych sklepów. Jeśli chcemy zagrać w tę grę na naszym komputerze, również możemy to zrobić, pobranie emulatora na nasz komputer będzie bardzo łatwe do zagrania.

Grając w tę fantastyczną grę, możemy chcieć to zrobić za pomocą kilku elementy sterujące konsoli, aby doświadczenie było znacznie bardziej atrakcyjne. Z tego artykułu dowiemy się, jak grać w Garena Free Fire za pomocą konsoli lub kontrolera PC.

Za pomocą kilku prostych kroków wskazanych poniżej możemy zainstalować polecenie naszej konsoli na PC i grać w Garena Free Fire. Musisz szukać aktualizacji. Pamiętaj, że aby to zrobić, musimy wcześniej mieć zainstalowany emulator na naszym komputerze i pobrać grę.

Kroki, aby zainstalować kontroler konsoli na komputerze PC, aby grać w Garena Free Fire

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wejść do naszej zaufanej przeglądarki, tam przechodzimy do paska wyszukiwania znajdującego się u góry. Wybieramy go i przechodzimy do oficjalna strona aplikacji, która pomoże nam przeprowadzić tę akcję. W tym przypadku jest to Xpadder.

To jest oprogramowanie, które musimy pobrać, aby zainstalować naszego pilota na komputerze. Po całkowitym pobraniu programu przechodzimy do folderu pobierania i instalujemy go.

Wykonujemy wszystkie odpowiednie kroki, aby poprawnie przeprowadzić proces instalacji i czekamy, aż proces instalacji zostanie zakończony. Po zakończeniu program Xpadder otworzy się automatycznie.

Następnym krokiem będzie weź nasze polecenie i podłącz je do komputeraAlbo przez USB, albo przez Bluetooth, program automatycznie je rozpozna. Następnym krokiem jest kliknięcie żółtej linii z nazwą naszego polecenia.

Otworzy się nowe okno, w tym musimy wybrać opcję Otwarty, Wchodzimy do folderu z obrazkami, wybieramy obraz naszego polecenia lub najbardziej podobny. W ten sposób ten obraz zostanie umieszczony w dwóch otwartych oknach Xpadder.

W narzędziach po lewej stronie możemy zacząć wybierać opcje dla skonfigurować pilota. Za każdym razem, gdy wybieramy opcję, program podpowiada nam, co robić, w drugiej zakładce przeciągamy każdy przycisk do określonej części pilota.

Po skonfigurowaniu kontrolki przechodzimy do emulator z naszego komputera i otwieramy grę Free Fire i zaczęliśmy grać. Na koniec klikamy klawiaturę po prawej stronie i zaczynamy konfigurować kontroler z gry oraz z Xpadder.

Kroki, aby zainstalować kontroler mojej konsoli na Androidzie, aby grać w Free Fire

Musimy się otworzyć Sklep Play i pobierz aplikację ośmiornicaWażne jest, aby nasz pilot miał Bluetooth, aby móc go połączyć z naszym urządzeniem. Wchodzimy na nasze urządzenie i łączymy pilota z naszym Androidem.

Pobierz konsolę na Androida, Google Play

Na koniec, otwieramy Free Fire z aplikacji Octopus, rozpoczynamy grę i wybieramy symbol Octopus. W ten sposób możemy zacząć konfigurować nasze polecenie według własnego uznania.

dołącz do naszego kanału telegram