Skip to content

Jak mogę dezaktywować HouseParty? (Przykład)

24 de luty de 2021

Dzisiaj wiele osób zastanawia się, jak to zrobić wyłącz HouseParty ze swoich smartfonów trwale lub usuwając swoje konta.

Ten nowy program, który wywołał wielką sensację, wywołał również niezadowolenie wśród użytkowników z powodu błędów w nim zawartych. Zwłaszcza, że ​​nie uważają tego za całkowicie bezpieczne i chcą odinstalować HouseParty ze swojego telefonu komórkowego i komputera.

Spowodowało to pewne niezadowolenie u wielu osób, które obecnie próbują zatrzymać aplikację, po prostu usuwając ją lub usunięcie użytkownika. Jedno lub drugie, ten poradnik pokazuje, co można zrobić w każdym przypadku, aby dezaktywować HouseParty.

Wyłącz aplikację

Jeśli oświadczenie o dezaktywacji przyjmuje wartość nominalną, niekoniecznie oznacza to usunięcie konta lub usunięcie aplikacji, ale przestań działać na smartfonie. Brak wiedzy, jak korzystać z HouseParty na komputerze PC lub na jakimkolwiek urządzeniu, może być kolejnym powodem podjęcia tej decyzji.

To powiedziawszy, możliwe jest zablokowanie go w celu dezaktywacji HouseParty z telefonu komórkowego, nie można tego osiągnąć, jak to się dzieje w przypadku określonej aplikacji systemu. Zamiast tego istnieją inne narzędzia, które pozwalają aplikacji to zrobić, aby nie działała, gdy jest zainstalowana na urządzeniu.

Wszystko to na wypadek, gdybyś zdecydował się użyć go ponownie później, w ten sposób, AppBlock daje możliwość robienia tego i wielu innych rzeczy. Można go znaleźć w sklepie lub „Sklep Play„Z Androida, opracowane przez firmę”MobileSoft„I ma niebiesko-szare logo.

Podobnie, podczas instalowania i uruchamiania, wyświetli listę programów zainstalowanych na urządzeniu, a po wybraniu jednego lub więcej pozwala zablokować zarówno uruchamianie, jak i powiadomienia. W ten sposób nie będziesz mieć żadnej wiedzy ani powiadomienia o tym, co dzieje się w aplikacji ani co robią dodane kontakty.

Wyłącz HouseParty, usuwając aplikację

Ta metoda jest nieco bardziej ostateczna, a użytkownicy uzyskują do niej dostęp z wielu powodów, albo ze względu na przestrzeń, albo dlatego, że nie korzystają już z aplikacji. Można to zrobić w sekcji ustawień smartfona, którą można znaleźć w ikonie „Ustawienia”.

Aby go zlokalizować, musisz otworzyć menu aplikacji i znaleźć logo z szarym kołem zębatym, naciśnięcie go spowoduje dostęp do tej sekcji.

Musisz w nim poszukać opcji, która mówi „Aplikacje i powiadomienia„Gdzie znajdują się zainstalowane i domyślne programy. Na liście musisz zlokalizować aplikację, którą chcesz usunąć, w tym przypadku HouseParty i kliknij na nią wejść.

Następnie na tym ekranie system da opcję odinstalowania programu za pomocą przycisku znajdującego się w lewym górnym rogu.

W ten sposób możesz dezaktywować HouseParty, usuwając go z telefonu komórkowego, wystarczy nacisnąć tam i poczekać, aż proces się zakończy. Można to również osiągnąć z poziomu menu aplikacji sklepu Google Play, który ma taką samą opcję odinstalowywania programów.

Dostęp do niego można uzyskać w rozwijanym pasku po lewej stronie sklepu, w opcji „Moje aplikacje i gry”, Gdzie pokazuje wszystkie te, które zostały pobrane z tego nośnika.

aplikacja dla gości domowych

Usuń moje konto HouseParty

Ta metoda jest dla tych, którzy chcą usuń zarówno aplikację, jak i wszelkie ślady że kiedykolwiek go używali. Jednak ani system Android (jak w przypadku innych kont), ani sama aplikacja nie dają możliwości usunięcia konta przed odinstalowaniem lub zaprzestaniem korzystania z aplikacji.

Co pozostawia tylko jedną alternatywę, a jest to pisanie do grupy wsparcia aplikacji HouseParty, ponieważ kontrolują tę samą bazę danych.

To powiedziawszy, musisz wpisać adres e-mail i napisać na ten adres: „[email protected]”. E-mail musi zawierać informację, że chcesz usunąć konto.

Dodatkowo pod komunikatem należy dodać następujące dane: Imię i nazwisko, adres e-mail powiązany z kontem i numer telefonu.

Na koniec, dołączając wszystko, co wymagane, wysyłamy wiadomość e-mail i czekamy, aż zespół wsparcia aplikacji pomyślnie usunie konto.

dołącz do naszego kanału telegram