Skip to content

Jak miksować i miksować i remiksować z Virtual DJ z różnymi utworami

7 de marzec de 2023

Pobranie Virtual DJ otwiera drogę do ogromnego świata możliwości, czy to dla osób, które nie mają o nim dużej wiedzy, czy też chcą wykonywać pracę zawodową. Dowiedz się, jak miksować, miksować i remiksować z wirtualnym DJ-em.

To narzędzie ma zastąpić fizyczne stoły miksujące. Posiada wiele funkcji, takich jak jednoczesne odtwarzanie dwóch lub więcej utworów. Zastosuj efekty, pętle, zmień prędkość, dostosuj głośność do poszczególnych utworów i wiele więcej.

Virtual DJ to jedna z najlepszych aplikacji do miksowania muzyki. Najbardziej znany jest z tego, że jest kompletny, ma wszystkie opcje dla każdego rodzaju użytkownika, z zbyt prosty w obsłudze interfejs trafiamy na program, który jeśli ci się spodoba, możesz dość szybko wyciągnąć z niego dużo soku.

Kiedy skończysz pobierać i instalować Virtual DJ, zaczniesz od ekranu, który jest dość przejrzysty, gdzie musisz wybrać katalog, w którym masz utwory i przeciągnąć je do każdej ścieżki, aby rozpocząć odtwarzanie, ma dużą liczbę cechy i opcje do modyfikacji, wśród których można tworzyć BPM, pętle, skreczeoprócz włączania efektów we wszystkich utworach, efektów wstawiania itp.

Jak pobrać Virtual DJ

Najlepsze jest to, że program, jak powiedziałem, jest dość intuicyjny, nigdy nie widziałem programu, który byłby tak odpowiedni dla dla osób z podstawową wiedzą i dla osób z doświadczeniem na ten temat, co sprawia, że ​​Virtual DJ jest opcją do rozważenia dla wszystkich tego rodzaju ludzi.

Po pobraniu Virtual DJ zobaczysz jak łatwo jest nim sterować, poza tym przy komputerze i dobrych głośnikach można mieć muzykę w niezwykły sposóbtak, nie trzeba mieć nawet komputer, który ma zbyt mocny sprzętmając tylko laptopa, możesz zacząć tworzyć swoje miksy w dość prosty sposób.

Gdzie możemy pobrać Virtual DJ

Aby pobrać Virtual DJ, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową, program jest darmowy do użytku prywatnego lub domowego, jeśli chcesz go używać komercyjnie, wszystko się zmienia i będziesz musiał zapłacić licencję, aby go używać do tego celu.

Pobierz Virtual DJ za darmo

twórz remiksy z wirtualnym DJ-em z różnymi utworami

Ale bez wątpienia nie ma nic bardziej godnego polecenia niż pobranie Virtual DJ, jednego z najlepszych programów tego typu, a ponadto, jak powiedziałem, jest bezpłatny dla wszystkich.i każdy ma możliwość spróbowania i zdobycia doświadczenia z Virtual DJ do tworzenia miksów, a nawet zacznij od przesłania ich do YouTube, ponieważ możesz to zrobić również za pomocą telefonu komórkowego, jak zrobiło to już wiele osób.

Podstawowe wskazówki dotyczące miksowania remiksów miksów w wirtualnym DJ-u

Dzięki oprogramowaniu takiemu jak Virtual DJ możesz tworzyć niesamowite miksy na PC, chociaż istnieją również narzędzia do pobierania i miksowania muzyki na Androida o nazwie Pyro. narzędzie możesz spełnić swoje marzenie o byciu DJ-em lub spróbować czegoś nowego aby dowiedzieć się, czy to twoja sprawa, bez konieczności inwestowania dużych sum pieniędzy w fizyczny mikser. Tutaj przedstawiamy kilka podstawowych sztuczek korzystania z tego narzędzia:

  1. pierwszą rzeczą, którą powinieneś search to Twoja własna lista odtwarzania. Ta lista powinna być dostosowana do rodzaju muzyki, którą chcesz miksować. próbować określ swój styl i wyszukaj według niego piosenki.
  2. To narzędzie pozwoli ci testować i próbować tyle razy, ile chcesz, aż uzyskasz idealną mieszankę. Nie martw się, jeśli nie wyjdzie za pierwszym razem. możesz się dostać potrzebują trochę czasu, aby się przyzwyczaićHej, znajdź swój styl.
  3. Pamiętaj, że będziesz potrzebować karty dźwiękowej z kilkoma wyjściami audio.
  4. Użyj filtrów, aby zorganizuj swoją muzykę w uporządkowany i praktyczny sposób. Dzięki temu narzędziu łatwiej będzie Ci znaleźć żądaną muzykę w różnych folderach.
  5. Sztuczką, która bardzo ci pomoże, jest użycie „BPM – reanalyze”. To narzędzie pozwoli Ci poznać podstawowe informacje o utworach.
  6. Użyj pętli, aby ułatwić przejście z jednej piosenki do drugiej w harmonijny sposób i stosownie do swojej roli DJ-a.
  7. Pamiętaj, że rodzaj wyjścia audio wpłynie na końcowy efekt Twojej piosenki.

dołącz do naszego kanału telegram