Skip to content

Jak mieć lepszy profil na Badoo, ulepszać zdjęcia i opisy?

31 de sierpień de 2021

Wszyscy chcemy odnieść sukces na Badoo, wspaniałej platformie randkowej, ale nie jest to łatwe. Aby to osiągnąć, posiadanie atrakcyjnego profilu będzie niezbędne, dlatego przygotowaliśmy szereg sztuczek, które sprawią, że Twoje zdjęcia i opis będą nie do odparcia. Więc pozwól nam powiedzieć Wybaczcie mi mieć lepszy profil Badoo.

Jak stworzyć imponujący profil, aby przyciągnąć więcej uwagi na Badoo?

Czy chcesz przyciągnąć uwagę nowych przyjaciół lub potencjalnych partnerów na Badoo? Postępuj zgodnie z tymi wspaniałymi wskazówkami i zacznij robić wrażenie na wszystkich swoich kontaktach.

Udawaj, że Twój profil to zwiastun filmu

Pamiętaj, że jedynym celem każdego zwiastuna filmu jest uwięzienie cię, abyś nie mógł myśleć o niczym innym niż oglądanie filmu. Aby to osiągnąć, sztuczka polega na tym, aby pokazać najbardziej szokujące scenyzabawne i niepowtarzalne, które wyróżniają się na tle filmu.

Dlatego nie umieszczaj zdjęć ogólnych i bezsensownych. Ale z ekscytujące i ekscytujące chwile w Twoim życiu, obrazy, które sprawiają, że ludzie zatrzymują się i myślą „Chcę to zrobić””.

Jest to istotne, ponieważ większość opisów na Badoo wydaje się charakterystyczna dla programu nauczania, czyli „jestem zabawny/a” „Lubię filmy” Nie! Zostaw to. Obraz jest wart tysiąca słów. Możesz więc o wiele więcej flirtować.

Jedną z dostępnych opcji jest użycie opisu, aby wyjaśnić, co robisz na swoim zdjęciu profilowym, a jeśli chcesz być interesujący: dodaj pytanie na końcu. Na przykład: umieść swoje zdjęcie na kolejce górskiej i dodaj opis, który mówi „żyjąc chwilą Kto jest ze mną?”

Jakie zdjęcia wybrać, aby umówić się na randkę na Badoo?

Zdjęcia, które przesyłasz do sieci społecznościowych, pokazują wiele o Tobie, a jeśli są na platformie takiej jak Badoo, gdzie wszyscy szukają idealnej osoby, aby wyjść, zrobienie pierwszego wrażenia jest bardzo ważne. Dlatego dajemy Ci następujące wskazówki, postępuj zgodnie z nimi, a zaczniesz zauważać różnicę:

Twoje pierwsze zdjęcie ma ogromne znaczenie. Wybierz właściwe!

To twój list motywacyjny i określ, czy ludzie będą nadal oglądać Twój profil albo potrwają długo. Upewnij się więc, że jest atrakcyjna, najlepiej tylko Ty na zdjęciu i robi coś ciekawego: czyta książkę o modzie, uprawia sport lub robi coś, co przyciąga uwagę.

wskazówki, jak poprawić swoje zdjęcia na badoo

Nikt nie chce widzieć znudzonego pracownika biurowego, unikaj umieszczania zdjęć w miejscu pracy, a jako bonusową wskazówkę: unikaj pokazywania czegoś, co mogłoby podać jego adres. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się pojawić prześladowca. Chociaż zawsze możesz skonfigurować, kto widzi Twoje zdjęcia w tej sieci społecznościowej.

Twoje zdjęcia powinny mieć różne konteksty, aby przyciągnąć więcej uwagi

Bądźmy szczerzy: nikt nie chce cię widzieć w tych samych ubraniach i w tym samym miejscu 10 razy. Pierwsze wrażenie jest czymś podstawowym. Więc nie rób wielu zdjęć, na których pojawiasz się w tej samej scenie lub masz na sobie te same ubrania.

Wybierać różne środowiska chwil w twoim życiu, które są zabawne i naprawdę warte zachodu. Na przykład: plaża, dyskoteka i restauracja.

Unikaj tylko uśmiechania się, bo czasami wygląda to sztucznie. Niech zdjęcie wyjdzie naturalnie, zauważ, że cię to bawi A przede wszystkim uważaj na zdjęcia grupowe, na których prawie się nie widzisz.

To Twój profil. Jesteś protagonistą! Zdjęcie, na którym wychodzisz w kąt i jak tylko siebie zobaczysz, nic dla Ciebie nie zrobi. Na koniec: upewnij się, że obraz jest ostryi tak, możesz to skompresować! Nikt nie chce czekać godzinę na przesłanie zdjęć.

Unikaj zdjęć przed lustrem

Są klasyczne, ale Każdy to ma! Dodatkowo, jeśli lustro nie jest wystarczająco czyste i wypolerowane, ryzykujesz, że zdjęcie nie będzie ostre, albo co gorsza: wyjdzie i pokaże na szkle kurz lub plamy wilgoci. I nikt nie chce umawiać się z kimś, kto nie może utrzymać czegoś tak prostego w czystości za pomocą lustra.

Nasza rekomendacja: pomiń to. Jest selfie, użyj przedniego aparatu swojego zespołu! Wyniki będą lepsze. W ten sposób będziesz musiał tylko pomyśleć o tym, jak rozpocząć rozmowę, gdy się z Tobą skontaktują.

Jaki opis najlepiej umieścić na moim profilu Badoo?

dodaj najlepszy opis w moim profilu Badoo

Twój opis powinien być wstępem do dobrej książki, czyli ekscytujący! W związku z tym, unikaj robienia tego tak, jakby to był program nauczania Ponieważ nie chcesz, żeby cię zatrudnili, chcesz, żeby chcieli się z tobą umówić.

Opisz swoje osiągnięcia, cele i cechy. Napisz to z intencją łączyć się z innymi ludźmi na Badoo. To znaczy: stara się wywołać emocje. Aby to zrobić, zalecamy robienie tego w akapitach od dwóch do trzech wierszy. I że nie robisz więcej niż 3.

Teraz, kiedy już to wiesz, na co czekasz? Dołącz do społeczności Badoo i odkryj niesamowite funkcje tej sieci społecznościowej.